Maja 21
5421
Nie dla depopulacji przez szczepionki
Pieniędzy ze sobą do grobu nie zabierze.
Jan Zbigniew wojan
Tej istoty należy się jak najprędzej pozbyć wszelkimi sposobami - to jest największa zaraza Świata !
Maja 21
Obawiam się, że może być odwrotnie. Ale Janie Wojanie, czy śmierć nie jest dla nas zyskiem? Lepiej godnie umrzeć niż zhańbić się synem zatracenia i traceniem nań swej energii.
Jan Zbigniew wojan
Tak radzą nam wrogowie, chcą abyśmy odeszli, a ONI spokojnie zajmą całą naszą ziemię tak jak robią to już od wieków. ONI nas mordują, a my mamy nadstawiać policzki - nawet Pan Jezus potrafił się zdenerwować widząc jawne zło !
Maja 21
Najlepsza inwestycja Billa Gatesa, z 10 miliardów wyciągnie 200 miliardów dolarów.

— Inwestowanie w globalne organizacje zdrowotne, których celem jest zwiększenie dostępu do szczepionek, przyniosłoby zwrot 2000%, mówi współzałożyciel firmy Microsoft. [zamierza z każdego zainwestowanego dolara wyciągnąć 20 dolarów]

— Ulokowanie 10 miliardów dolarów w indeks giełdowy S&P 500 przyniosłoby tylko …More
Najlepsza inwestycja Billa Gatesa, z 10 miliardów wyciągnie 200 miliardów dolarów.

— Inwestowanie w globalne organizacje zdrowotne, których celem jest zwiększenie dostępu do szczepionek, przyniosłoby zwrot 2000%, mówi współzałożyciel firmy Microsoft. [zamierza z każdego zainwestowanego dolara wyciągnąć 20 dolarów]

— Ulokowanie 10 miliardów dolarów w indeks giełdowy S&P 500 przyniosłoby tylko do 17 miliardów dolarów w ciągu 18 lat (czyli tylko 170%), biorąc pod uwagę reinwestowane dywidendy, mówi Gates dla CNBC w Davos.

Część 1: Jak Bill Gates zmonopolizował globalne zdrowie
Część 2: Plan Billa Gatesa na zaszczepienie całego świata
Część 3: Bill Gates i siatka kontroli populacji.

Dobroczynny paradoks Billa Gatesa, daje bogatym (w tym samemu sobie) – Tim Schwab

Inwestowanie w globalne organizacje zdrowotne mające na celu zwiększenie dostępu do szczepionek przynosi korzyści ekonomiczne 20 do 1, powiedział w środę dla CNBC miliarder, współzałożyciel firmy Microsoft i filantrop, Bill Gates.

Najlepsza inwestycja Billa Gatesa

W ciągu ostatnich dwóch dekad Fundacja Billa i Melindy Gatesów przekazała „nieco ponad 10 miliardów dolarów” głównie trzem grupom: Globalnemu Sojuszowi na rzecz szczepionek i szczepień [GAVI], Światowemu Funduszowi na rzecz Walki z AIDS, Gruźlicą i Malarią oraz Globalnej Inicjatywie Eradykacji Polio.

„Uważamy, że jest to przelicznik ponad 20 do 1 zwrotu z inwestycji” który przyniósł 200 miliardów dolarów w ciągu tych mniej więcej 20 lat – powiedział Bill Gates dla Becky Quick z CNBC w programie „Squawk Box” podczas Światowego Forum Ekonomicznego w Davos w Szwajcarii. „Pomaganie małym dzieciom, żeby mogły żyć, zapewnianie odpowiedniego odżywiania, przyczynianie się do rozwoju ich krajów – to zwrot przekraczający jakikolwiek typowy zysk finansowy”.

Dla porównania, Gates powtórzył to, co napisał w zeszłym tygodniu w swoim artykule w czasopiśmie The Wall Street Journal pod hasłem „Najlepsza inwestycja, jaką kiedykolwiek dokonałem”, mówiąc, że te same zainwestowanie 10 miliardów dolarów przyniosłoby tylko do 17 miliardów dolarów w ciągu 18 lat lat, uwzględniając reinwestowane dywidendy.

Jeśli chodzi o szczepionki, Bill Gates miał również wiadomość dla rodziców, którzy obawiają się skutków ubocznych jako powodu, aby nie podawać swoim dzieciom szczepionek. „To szalone, że tylko dlatego, że karmisz swój umysł dezinformacją, myśląc, że chronisz swoje dziecko, tak naprawdę narażasz swoje dziecko, a także wszystkie inne dzieci wokół nich”.

Używając odry jako przykładu niegdyś groźnej choroby, której można łatwo zapobiec dzięki szczepionce, Gates ostrzegł przed samozadowoleniem.

W USA rejestruje się mniej niż 1% NOPów – Harvard Pilgrim Health Care

„Kiedy choroba dotyka niewielką liczbę, to ludzie o niej zapominają. Więc wycofują się. Myślą: „O rany, słyszałem plotki. Może po prostu nie będę szczepić ”- powiedział. „W miarę jak gromadzi się coraz więcej osób, które tak myślą z jakiegokolwiek powodu, w końcu pojawia się odra. Dzieci chorują. A czasami umierają ”.

Źródło: Bill Gates: My ‘best investment’ turned $10 billion into $200 billion worth of economic benefit

Najlepsza inwestycja Billa Gatesa, z 10 mld wyciągnie 200 miliardów $. (pubmedinfo.org)