uk.news
63

Папа Франциск більше не буде таким, як раніше (ОНОВЛЕНО)

"Невелика операція" Папи Франциска, яка пройшла в Університетській клініці Агостіно Джемеллі цієї неділі, зайняла п'ять годин. До того ж, Папа Франциск проведе в лікарні не два, а сім днів.

Папі Франциску була проведена лапароскопія (з мінімальним втручанням) під загальною анестезією, але лікарі прийняли рішення про проведення більш складної операції. Були вирізані кілька сантиметрів кишечника, які були відправлені для визначення наявності ракових клітин. Не можна виключати, що Папа Франциск використовує ілеостому (накладення зовнішнього анастомозу клубової кишки).

Офіційний діагноз звучить так: "дивертикулярний стеноз" нижньої частини кишечника. Варто відзначити, що "стеноз" - це звуження кишечника. Слово "дивертикулярний" використовується для позначення ущільнень, які формуються на стінках товстої кишки.

Зазвичай, таке захворювання проходить приблизно через місяць без стороннього втручання. Проте, 7 липня портал IlSismografo.Blogspot.com повідомив, що хвороба Папи Франциска "носить серйозний характер", а також може призвести до виникнення інших проблем. Папа Франциск "буде іншим", адже йому доведеться "жити з урахуванням великої кількості фізичних і фізіологічних обмежень".

Папі Франциску доведеться часто лягати в госпіталь, а також проходити огляди. Йому потрібно переглянути своє ставлення до харчування, відпочинку та заходів фізичної реабілітації.

Миряни будуть молитися за його одужання, щоб він зрозумів, якої шкоди він завдав церкві, хоча б в кінці свого життя.

Ватикан підтвердив, що захворювання на рак не виявили. Виявили тільки дивертикулярний стеноз на пізній стадії.

Зображення: © Mazur, CC BY-NC-SA, #newsAzrdpeusyp