pl.news
31.5K

Franciszek idzie za przykładem niemieckich przegrywów

Niemcy stracą dwadzieścia milionów Katolików (50%) w ciągu kolejnych 40 lat, wynika z badania przeprowadzonego przez uniwersytet we Freiburgu.

Pozostali Katolicy będą starzy i raczej słabej wiary.

"Nie będziemy panikowali z powodu tych prognoz", powiedział niezmartwiony kardynał Monachium, Reinhard Marx w czasie prezentacji badań.

Mimo beznadziejnej skuteczności niemieckiego Kościoła niemiecka liberalna teologia i ideologia duszpasterska są wyznacznikami drogi Kościoła od II Soboru Watykańskiego.

To, co oligarchiczne media nazywają "reformą" Franciszka, to uparte stosowanie fatalnych niemieckich przepisów, by upodlić i zniszczyć cały Kościół.

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-SA, #newsKqwideudfj
jozef70
Nie będziemy panikowali...będzie skromnie, ale też dobrze, bo dotychczasowa dotacja z Państwa na razie nam wystarcza na podstawowe potrzeby i przetrwanie w tym trudnym czasie. W związku z dopuszczeniem heretyków do komunii powalczymy o 50% dotacji dla protestantów ( skoro przyjmują komunie u nas to kasa się należy), wyświęcimy żonatych na diakonów i tez coś wpadnie z budżetu, a dzięki „ślubom” …More
Nie będziemy panikowali...będzie skromnie, ale też dobrze, bo dotychczasowa dotacja z Państwa na razie nam wystarcza na podstawowe potrzeby i przetrwanie w tym trudnym czasie. W związku z dopuszczeniem heretyków do komunii powalczymy o 50% dotacji dla protestantów ( skoro przyjmują komunie u nas to kasa się należy), wyświęcimy żonatych na diakonów i tez coś wpadnie z budżetu, a dzięki „ślubom” homoseksualnym i adpocji przez nich dzieci zwiększymy liczebność kościoła, a co za tym idzie dotację z budżetu.
ELOHIM.
@mirko40 wyjaśnij @mirko40 3 mają święto masonerii w Polin
mulciper
Kosciol NOM umrze smiercia naturalna