uk.news
16

Навчання: Молоді німецькі священики відкидають німецький Синод

17 травня німецькі єпископи опублікували 308-сторінковий документ про молодих священиків.

У дослідженні було опитано 847 священнослужителів, які були висвячені між 2010 і 2021 роками, і 1 668 чоловіків, які закінчили семінарію. Відповіли 153 священики та 18 колишніх кандидатів. Середній вік священиків - 37 років. Понад 97% народилися і виросли в Німеччині. Трохи більше половини мають двох або більше братів і сестер.

Результати показали, що 75,7% священиків вважають, що [справжня] реформа буде досягнута шляхом більшої уваги до літургії та змісту католицької віри. Незначна меншість священиків (4,6%) сказали, що "ніякої реформи" не потрібно.

Лише 25,7% священиків все ще вважають, що жінки не повинні бути висвячені у священство, і лише 29,6% підтримують зраду Христової вимоги безшлюбності.

На прес-конференції Маттіас Селлманн, який проводив опитування, сказав, що очевидно, що молоді священики не підтримують пріоритети німецького синоду. Він описав більшість молодих священиків як "відчужених від поглядів і цінностей сучасного [= занепадаючого] суспільства".

Аналогічне дослідження, проведене півроку тому в США, дійшло висновку, що частка молодих американських священиків, які визнають, що слідують ідеології олігархів ("прогресизму"), впала настільки низько, що це явище "майже зникло".

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, Переклад зі штучним інтелектом