Clicks749
csk.news
8

Kardinál Tobin Chce Ženy Za Kardinálov

Modernistický Newarkský Kardinál Joseph Tobin neverí, že existuje "presvedčivý teologický dôvod", prečo by Pápež nemohol vymenovať ženu za Kardinála.

V rozhovore s New York Times (22. decembra) Tobin tvrdil, že v 19. storočí boli laici, ktorí boli Kardinálmi. Súčasne Tobin pripustil, že "možno moja teológia nie je dostatočne sofistikovaná".

V minulosti boli Kardináli prinajmenšom daný tónou, ktorou sa stali duchovnými. Boli buď určený Kardinálom za predpokladu, že boli vysvätení, alebo stratili Kardinála tým, že sa oženili.

Obrázok: Joseph William Tobin © Adsderrick, CC BY-SA, #newsXyfqwpasbc
Samson1
No právě Beno, s papeže nemohou dělat Svatého Otce, v tom se shodneme, né. Vždyť je to jen titul. Ale Bůh Otec je nejsvětější, nebo též Nejsvětější. že.
Samson1
Beno nepoučuj, jak jsem napsal, tak jsem napsal. 🤗
Samson1
Segal svatý Otec je titul, stejně jak Ing. To se svatostí ještě nemusí fungovat. Jinak by se nemohl dopouštět hříchů a omylů a Písmo přece říká, že každý člověk klame. To značí dopouští se hříchů a omylů a kdo soudí sám sebe, není souzen Bohem. Bůh litujícím a kajícníkům hříchy odpouští. On zastává svatý úřad v církvi a jestli dobře, svatě je druhá věc.
Caesar
On nie je modernistický, on je cirkevný mason.
Samson1
Pokud je Starý zákon předobraz Nového, kněžství je záležitost mužská. Ve Starém zákoně bylo dáno rodem, v Novém musí být povolán Bohem a žena nemůže přijat svátostné kněžství. To zas jeden kardinál promluvil, co mu slina přinesla na jazyk.
Samson1
Já jeden vidím. Henta ať ve společenství mlčí, protože ženě není dovoleno aby učila, hřích počal od ženy. Musí být pod vládou muže. Stále umíráme a soud a rozsudek Boží nejde rušit. Had je na věky zavržen, žena v bolestech rodit děti a pod vládou muže, jsme prach a v prach se obracíme, naše tělo není ještě vykoupeno, to bude až ve vzkříšení mrtvých.
Peter(skala)
Henta...to maš odkiaľ, že kluče dostal až od stredoveku?
Ved Ježiš dal kluče už v 1storočí n.l.

... a papež Darwinovu teoriu nikdy neschvalil, hovoril iba o evolucii ako takej
Peter(skala)
......lenže tými laikmi (kardináli) boli muži a nie ženy 🙄

Modlitba za biskupa nezaškodí
🙏