przeciwherezjom
robią z pisowców męczenników - ci niby ze strachu dadzą masom aborcję bez ograniczeń - i o to im chodzi... - w końcu dudopis dopnie swego - katoliccy wyborcy - powinniście gorąco już zacząć "dziękować" tym, na których głosowaliście (a ostrzegaliśmy...)
pielgrzym55
Ale ciekawe, że lewacka, barbarzyńska, mongolska dzicz nagle nie boi się zarażenia tym jakże zbrodniczym modnym wirusem. A tak to podjudzają szaleńców z PiSu do kolejnych nakazów, zakazów, doprowadzenia kraju do ruiny.
Bos016
Kaczyński dostaje za to, czego nie zrobił.
TomUrb
Ośmielę się zauważyć, że zło zaczyna kąsać drugie zło, czyli samo siebie. Przecież Kaczyński wcale nie chciał zaostrzania prawa aborcyjnego, a oni się rzucają na niego. Co za beka 🤪
przeciwherezjom
specjalnie - to diabelska zagrywka, by odwrócić kota do góry ogonem - prawdopodobnie wszystko zostało w szczegółach wcześniej przygotowane
TomUrb
Dla mnie te diabelskie zagrywki robią się coraz bardziej widoczne i łatwiejsze do rozpoznania. Niestety, rozmawiając z bliskimi, rodziną i znajomymi przekonuję się, że nie dla wszystkich. Nie umieją czytać znaków.