Quas Primas
Nie podoba mi się kazanie ks. Pawła Korupki na temat zamachu na Mszę Wszechczasów.
Ciekawe, jakie byłoby kazanie, gdyby ksiądz i wierni NIE mieli swojej Kaplicy, tylko korzystali z kościoła parafialnego.
youtube.com/watch?v=JuLeb4Wgfq8
Julia Pole
Mi się podoba to kazanie. Czasami - a właściwie zazwyczaj - nie rozumiemy rzeczywistości i sensu pewnych wydarzeń. Według mnie wszystko, co się dzieje przez ostatnie 2 lata (niemalże) to pokłosie synodu amazońskiego - profanacji, bluźnierstw i bałwochwalstwa, które się wtedy wydarzyły w sercu Kościoła Katolickiego. Kościoły zamknięte podczas rzekomej pandemii, ograniczenia i zakazy sprawowania …More
Mi się podoba to kazanie. Czasami - a właściwie zazwyczaj - nie rozumiemy rzeczywistości i sensu pewnych wydarzeń. Według mnie wszystko, co się dzieje przez ostatnie 2 lata (niemalże) to pokłosie synodu amazońskiego - profanacji, bluźnierstw i bałwochwalstwa, które się wtedy wydarzyły w sercu Kościoła Katolickiego. Kościoły zamknięte podczas rzekomej pandemii, ograniczenia i zakazy sprawowania nabożeństw, a teraz ten zakaz biskupa Rzymu (bo tak się Bergoglio sam określa) są dla mnie nierozerwalnymi konsekwencjami ohydy, która się wydarzyła w trakcie synodu. Może to kara, jeśli tak - to trzeba ją wziąć na klatę i prosić o skrócenie.
Konfederacja Korony Polskiej
Zakazał idiotom , bo człowiek , który ma dar Ducha Świętego rozpozna papieża od antypapieża -sługę diabła ! to samo się tyczy hierarchów Kościoła - posoborowych faryzeuszy i wilków w owczych skórach od prawdziwych niezłomnych Pasterzy . ......: PO OWOCACH ICH POZNACIE ! "