Clicks222
Edward7

Szczepionka Pfizer zabija ponad 1 osobę na 1000 w Norwegii

Najwyraźniej, mało kogo obchodzi , że eksperymentalny mRNA Pfizer „szczepionka” zabija ponad 1 osobę na 1.000 - 23 osób spośród 25000 zaszczepionych zgineło, i jest do zaakceptowania przez media. [2]

I chociaż w 13/23 zgonach, które zostały poddane sekcji zwłok, wszystkie z nich wykazują ten sam schemat skutków ubocznych związanych ze szczepionką powodującą śmierć, i oficjalnie śmierć tylko „ może ” być związana ze szczepionką:

„Raporty mogą wskazywać, że częste skutki uboczne szczepionek mRNA, takie jak gorączka i nudności, mogły prowadzić do zgonów u niektórych słabych pacjentów” - zauważył Sigurd Hortemo z Norweskiej Agencji Leków. [3]

„Pfizer i BioNTech współpracują z norweskim organem regulacyjnym w celu zbadania zgonów w Norwegii”, powiedział Pfizer w oświadczeniu przesłanym pocztą elektroniczną, zapewniając nas, że agencja stwierdziła, że „liczba incydentów do tej pory nie jest niepokojąca i zgodna z oczekiwaniami… ”[4]

Czyje oczekiwania? Jedna starsza osoba na 1000 zmarła w ciągu kilku godzin od otrzymania zastrzyku. Czy tego się spodziewali? Pfizer i Moderna rzekomo "chronią" starych i słabych ludzi przed rzekomo śmiertelną pandemią. Och, czekaj: „szczepionka” jest śmiertelna, zabijając medycznie kosztowne starsze osoby. Kiedy wcześniej doskonale zdrowy 53-letni lekarz umiera na Florydzie 16 dni po zastrzyku Pfizera z powodu reakcji po szczepionkowej tak oczywistej, jednak media zaprzeczały temu związkowi ...

Poglądy na temat szczepionek w Europie są nieco bardziej ostrożne niż w Stanach Zjednoczonych, które właśnie obniżyły wiek, w którym ludzie mogą otrzymać szczepionki COVID-19 bez żadnej nauki, na której można by oprzeć tę zmianę. Emer Cooke, nowy szef Europejskiej Agencji Leków, powiedział, że śledzenie bezpieczeństwa szczepionek Covid, zwłaszcza tych, które opierają się na nowych technologiach, takich jak mRNA, byłoby jednym z największych wyzwań, gdy szczepionki zostaną szeroko wprowadzone. [5] Niemniej jednak i jest to wysoce nienaukowe, Cooke jest skłonny kontynuować szczepienia. [4]

Po 23 zgonach po szczepieniu w Norwegii, ten kraj, ale nie Pfizer, radzi teraz, aby osoby starsze i słabe nie otrzymywały szczepionki, ponieważ jest to dla nich zbyt niebezpieczne
„Jeśli jesteś bardzo słaby, prawdopodobnie nie powinieneś być szczepiony” - powiedział Steinar Madsen z Norweskiej Agencji Leków na seminarium internetowym poświęconym szczepionce koronowej dla dziennikarzy w czwartek. [6]

Czekaj! Czy nie przypuszczano, że głównym celem „ochrony” przez szczepionki były [bardzo drogie] starsze osoby, i ta teza poniosła porażkę? Czy nie dlatego spieszą się z szczepieniem w placówkach opieki? (aby więcej zabić...)
Aby uczynić wody bardziej mętnymi, weź pod uwagę, że Emer Cooke, nowy szef Europejskiej Agencji Leków, powiedział, że śledzenie bezpieczeństwa szczepionek Covid, szczególnie tych opartych na nowatorskich technologiach, takich jak mRNA, byłoby jednym z największych wyzwań. [7]


Pamiętaj, że ty i twoi starsi bliscy nie możecie być zmuszeni do przyjęcia szczepionek z zezwoleniem na użycie w nagłych wypadkach (EUA)! FDA dokładnie to powiedziała. [8]
„FDA musi zapewnić, że odbiorcy szczepionki w ramach EUA są poinformowani… o znanych i potencjalnych korzyściach (sic) i zagrożeniach, zakresie, w jakim korzyści i zagrożenia są nieznane, że mają możliwość przyjęcia lub odrzucenia szczepionki , i wszelkich dostępnych alternatyw… ”
—–
[1] zr4wl3epy23sbiczyqr3ssrahe--www-opensourcetruth-com.translate.goog/…right-to-refuse-covid-eua-vax/
[2] 23 seniorów zmarło w Norwegii po otrzymaniu eksperymentalnego wstrzyknięcia mRNA COVID firmy Pfizer (wpływ szczepionki .com)
[3] Norweska Agencja Leków łączy 13 zgonów ze skutkami ubocznymi szczepionek. Ci, którzy zmarli, byli słabi i starzy - Norwegia dzisiaj
[4] Skutki uboczne szczepionki Covid-19: Norwegia ostrzega przed ryzykiem dla chorych powyżej 80 roku życia - Bloomberg fda.gov/…thorization-vaccines-explained
[5] Szef europejskiej agencji farmaceutycznej ostrzega przed wyzwaniami związanymi z bezpieczeństwem szczepionek przeciwko koronawirusowi | South China Morning Post (scmp.com)
[6] 23 seniorów zmarło w Norwegii po otrzymaniu eksperymentalnego zastrzyku mRNA COVID firmy Pfizer (Vacineimpact.com)
[7]bloomberg.com/…NjaW5lLXNhZmV0eS1jaGFsbGVuZ2Vz
opensourcetruth.com/…n-norway-after-pfizer-vaccine/
Indyjski pracownik szpitala umiera 24 godziny po szczepieniu COVID-19

Covid - czyli choroba poszczepienna...

46-letni pracownik szpitala rządowego w Moradabad w stanie Uttar Pradesh zmarł w niedzielę wieczorem, 24 godziny po podaniu szczepionki Covid. Główny lekarz dystryktu powiedział, że śmierć nie ma związku ze szczepieniami.

Ward Boy Mahipal Singh zmarł po narzekaniu na przekrwienie klatki piersiowej i duszność.
„Został zaszczepiony w sobotę około południa. W niedzielę czuł zadyszkę i narzekał na przekrwienie w klatce piersiowej. Pytamy o przyczyny śmierci. Zrobimy sekcję zwłok. Wydaje się, że nie jest to reakcja na szczepienie. W sobotę pełnił także nocną służbę i nie było żadnych problemów ”- powiedział dziennikarzom MC Garg, główny lekarz Moradabad, późnym wieczorem.
Raport z sekcji zwłok ujawnia bezpośrednią przyczynę śmierci jako „wstrząs kardiogenny / wstrząs posocznicowy” spowodowany „chorobą sercowo-płucną”, według rządu Uttar Pradesh.

Zarzuty dotyczące uszkodzenia mózgu
21 listopada czterdziestoletni uczestnik badania klinicznego AstraZeneca, który mieszka w Indiach, wysłał zawiadomienie prawne do Serum Institute of India, w którym twierdzi, że szczepionka spowodowała rozwój ostrej neuroencefalopatii lub uszkodzenia mózgu.
W ogłoszeniu uczestnik powiedział, że „musi otrzymać przynajmniej rekompensatę za wszystkie cierpienia, które on i jego rodzina przeszli i prawdopodobnie będą musieli doświadczyć w przyszłości”.
W odpowiedzi Instytut Serum stwierdził, że komplikacje medyczne uczestnika nie mają związku z próbą szczepionki i powiedział, że podejmie „kroki prawne” przeciwko uczestnikowi z uszkodzeniem mózgu za zniesławienie reputacji firmy, domagając się odszkodowania przekraczającego 13 milionów dolarów.
„Po raz pierwszy słyszę o tym, jak sponsor grozi uczestnikowi badania” - powiedział o incydencie Amar Jesani, redaktor Indian Journal of Medical Ethics.

Zagrożenia Związane Ze Szczepieniami COVID-19
Wyniki badania opublikowanego w International Journal of Clinical Practuce wykazały, że dostępna jest wystarczająca literatura, aby stwierdzić, że szczepionki COVID-19 zwiększają ryzyko poważniejszych chorób i że biorcy powinni być świadomi wszystkich zagrożeń przed zaszczepieniem.
Naukowcy doszli do wniosku, że szczepionki mogą pogorszyć chorobę COVID-19 poprzez wzmocnienie zależne od przeciwciał (ADE) i że ryzyko jest utrzymywane w tajemnicy w protokołach badań klinicznych i formularzach zgody.
Niedawno kobieta z Luizjany doznała niekontrolowanych drgawek po podaniu eksperymentalnej szczepionki Pfizer COVID-19 . Efekty uboczne były podobne do innych kobiet z Oakland City, które doznały skurczów języka i drgawek całego ciała po przyjęciu eksperymentalnej szczepionki Moderna COVID-19 .
Jak donosi GreatGameIndia wcześniej, firma Pfizer zapłaciła 2,3 miliarda dolarów w ramach największej w historii ugody dotyczącej oszustw zdrowotnych w celu rozwiązania odpowiedzialności karnej i cywilnej wynikającej z nielegalnej promocji niektórych produktów farmaceutycznych.
Nawet rząd USA zapłacił ponad 57 milionów dolarów odszkodowania za obrażenia wywołane szczepionkami i zgony do samego marca 2020 roku.
Jednak obecnie w Indiach nie ma przepisów, które chroniłyby ofiary skutków ubocznych szczepionki COVID-19 .
W międzyczasie rządy podpisały tajne umowy w celu ochrony firm farmaceutycznych przed odpowiedzialnością , pozostawiając ofiary szczepionek bez możliwości prawnych.

Producenci Szczepionek Związani Z Brytyjskim Ruchem Eugenicznym
Serum Institute otrzymało 18,6 mln co najmniej $ od Fundację Billa i Melindy i ma umowę z AstraZeneca produkować miliarda dawek szczepionki. Jak donosi GreatGameIndia wcześniej, twórcy szczepionki Oxford-AstraZeneca COVID-19 mają bezpośrednie powiązania z Brytyjskim Ruchem Eugenicznym .

Według izraelskiego Ministerstwa Zdrowia ponad 12 400 mieszkańców uzyskało pozytywny wynik testu na obecność COVID-19 po szczepieniu eksperymentalną szczepionką przeciw COVID-19 firmy Pfizer.
humansarefree.com/…vid-19-vaccine-covishield.html

WYCIEKAJĄ E-MAILE SZCZEGÓŁOWO OPISUJĄCE, W JAKI SPOSÓB UE BYŁA NACISKANA, ABY ZATWIERDZIŁA SZCZEPIONKĘ PFIZERA, POMIMO PRZEDSTAWIANIA " PROBLEMÓW ''

Francuska gazeta Le Monde opublikowała informacje, które pomagają zrozumieć, dlaczego szef szczepień we Włoszech popełnił samobójstwo kilka dni temu , dlaczego osoba odpowiedzialna za szczepienia w Meksyku właśnie zrezygnowała , a przede wszystkim dlaczego ludzie umierają i doświadczających wielu skutków ubocznych w wielu krajach po otrzymaniu szczepionki Pfizer. Jakie moce kryją się za tą złowrogą korporacją przemysłu farmaceutycznego? Mega fundusze inwestycyjne, takie jak BlackRock, Vanguard Group i Rothschild Asset Management, kontrolowane przez dynastie europejskich arystokracji . W Azji i na Bliskim Wschodzie reakcje nie nadchodziły długo. Iran już zakazał szczepionek z Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i Francji; podczas gdy Chiny wezwały do zawieszenia szczepionki Pfizer po 23 zgonach, które miały miejsce po jej zastosowaniu w Norwegii . Czy narody zachodnie pozostaną lokajami imperium anglo-amerykańskiego, czy też coś z tym zrobią?

Rzekomy zbiór wiadomości e-mail wymienianych między urzędnikami Unii Europejskiej a Europejską Agencją Leków pokazuje, że regulator lekarski był niezadowolony z szybkiej akceptacji szczepionek Pfizer i Moderna przeciwko Covid, podał Le Monde .

EMA stwierdziła, że treść wiadomości, które zostały pozyskane przez hakerów i umieszczone w ciemnej sieci, została zmanipulowana w celu podważenia zaufania do narkotyków, bez podawania dalszych szczegółów. Agencja przyznała jednak francuskiej gazecie, że korespondencja odzwierciedla „kwestie i dyskusje”, które miały miejsce w okresie poprzedzającym decyzję o zatwierdzeniu szczepionek. Agencja stwierdziła, że nie może określić, które dokumenty są autentyczne.

Wydaje się, że niektóre z „dyskusji” były mniej niż przyjemne. Na przykład w dokumencie z 19 listopada wysoki rangą urzędnik EMA opisał „dość napiętą, czasem nawet nieco nieprzyjemną” telekonferencję z Komisją Europejską dotyczącą procesu przeglądu narkotyków. Urzędnik powiedział, że wierzy, iż istnieje wyraźne „oczekiwanie”, że szczepionki zostaną zatwierdzone. Dzień później ta sama osoba odbyła wymianę zdań z Duńską Agencją Leków, w której wyraził zdziwienie faktem, że Ursula von der Leyen, przewodnicząca Komisji Europejskiej, ogłosiła, że szczepionki Moderna i Pfizer mogą otrzymać zielone światło przed końcem roku.
„Nadal są problemy z obydwoma” - zauważył anonimowy urzędnik EMA w ujawnionej korespondencji.

Według Le Monde, zhakowane dokumenty głównie szczegółowo opisują problemy EMA z lekiem Pfizer / BioNTech. Wydaje się, że organ regulacyjny ma trzy „główne problemy” związane ze szczepionką: niektóre zakłady produkcyjne wykorzystywane do jej produkcji nie zostały jeszcze sprawdzone, brakowało danych dotyczących partii wyprodukowanych do użytku komercyjnego, a co najważniejsze, danych dostępne ujawniły różnice jakościowe między partiami komercyjnymi a używanymi podczas badań klinicznych.

EMA wyraziła szczególne zaniepokojenie tym ostatnim punktem, zauważając, że masowa produkcja zmniejszyła czystość RNA zawartego w szczepionce. Wstrzyknięcie Pfizera wykorzystuje nić mRNA, sekwencję cząsteczek, które mówią komórkom, co „zbudować”, aby wyprodukować antygen specyficzny dla choroby.

Jakie "moce" kryją się za szczepionką Pfizera
Od 2018 roku sojusz Pfizer / BioNTech pracuje nad rozwojem szczepionek mRNA, które modyfikują ludzkie DNA. Głównymi udziałowcami Pfizera są megafundusze finansowe, takie jak BlackRock, Vanguard Group i Rothschild Asset Management. W kwietniu 2020 r. Susan Desmond-Hellman została powołana na członka Rady Dyrektorów firmy Pfizer oraz na doradcę komitetu ds. Nauki i technologii oraz zarządzania firmą. Desmond-Hellman jest byłym dyrektorem wykonawczym Fundacji Billa i Melindy Gatesów i pracował nad projektami dla Fundacji Rockefellera. BionTech SE jest również częściowo sponsorowany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów.
mentealternativa.com/…-pesar-de-presentar-problemas/