Edward7
11936

Wojna ukraińska a traktat pandemiczny WHO. „Kto rządzi zdrowiem i chorobą decyduje o życiu i śmierc…

Globalistyczna agenda chce aby ludzie wychowywali tylko wirtualne dzieci... Peter Koenig Nie jest to łatwe porównanie, zestawienie morderczej wojny …
Edward7
"5G" to broń - Huawei neutralizuje połączenia nawiązywane przez NATO na Ukrainie za pośrednictwem Starlink - zaangażowanie Chin
SpaceX przyznał w tym tygodniu, że szkodliwe zakłócenia z niektórych sieci 5G utrudniają jego sieć Starlink. Potwierdzenie to nie obejmuje świadomie komponentu wojskowego Starlink i ogranicza się do jego zastosowań cywilnych. W przypadku SpaceX usługi telefonii …More
"5G" to broń - Huawei neutralizuje połączenia nawiązywane przez NATO na Ukrainie za pośrednictwem Starlink - zaangażowanie Chin

SpaceX przyznał w tym tygodniu, że szkodliwe zakłócenia z niektórych sieci 5G utrudniają jego sieć Starlink. Potwierdzenie to nie obejmuje świadomie komponentu wojskowego Starlink i ogranicza się do jego zastosowań cywilnych. W przypadku SpaceX usługi telefonii komórkowej wykorzystujące zakres 12 GHz stanowią poważny problem dla użytkowników Starlink , ponieważ konstelacja mikrosatelitów na niskiej orbicie okołoziemskiej, które tworzą system, wykorzystuje tę samą częstotliwość.

Badanie SpaceX dotyczące wpływu sieci 5G na system Starlink pokazuje, że nawet przy drastycznym zmniejszeniu zakłóceń 5G dostawcy usług, tacy jak dostawcy telewizji internetowej korzystający ze Starlink, doświadczyliby przerw w dostawie sygnału w 74% przypadków. W pierwszej fazie wojny na Ukrainie, pod koniec lutego 2022 r., rosyjskie jednostki cyberwojny zostały zaskoczone nową aplikacją wojskową Starlink zaoferowaną przez Stany Zjednoczone temu krajowi w ramach pomocy wojskowej.

Rozwój środków zaradczych był możliwy dzięki doświadczeniu inżynierów Huawei w tej dziedzinie. Sieci 5G oparte na infrastrukturze Huawei zablokowały obszar zasięgu aplikacji wojskowych sieci Starlink. Oznacza to, że sygnał pomiędzy dronem szturmowym a jego stanowiskiem dowodzenia lub inną stacją lotniczą lub naziemną zostaje przerwany.
Infrastruktura 5G opracowana przez Huawei nie tylko zagraża całej sieci Starlink Space X , ale prawdopodobnie sprawi, że stanie się ona bezużyteczna.

Bezwzględna wojna toczona od trzech lat przez koalicję Pięciu Oczu, sojusz służb wywiadowczych Stanów Zjednoczonych, Kanady, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii, do których należy dodać Izrael i Japonię, przeciwko chińskiemu monopolowi ukrywał się Huawei znacznie bardziej złożone kwestie niż kwestie finansowe i ekonomiczne.
To, o co naprawdę chodzi w nowych technologiach, ma ogromne znaczenie militarne. Zasięg sieci 5G Huawei w zachodniej Rosji sąsiadującej z Ukrainą mógł znacznie utrudnić sieć Starlink w środkowej i wschodniej Ukrainie.
Pod koniec lutego, tuż po rozpoczęciu wojny, ukraiński wicepremier Mychajło Fiodorow publicznie poprosił Elona Muska o aktywację jego satelitów Starlink. Musk szybko odpowiedział: „Usługa Starlink jest już aktywna na Ukrainie. Więcej terminali w drodze.” Naturalnie sieci nie należały do takiego łobuza jak Musk, ale do Pentagonu iw efekcie działały jeszcze przed wybuchem wojny w lutym.
Starlink to jedna z najczęściej pobieranych aplikacji na Ukrainie. Pentagon i ukraińskie wojsko intensywnie wykorzystują satelity do atakowania rosyjskich czołgów i pozycji za pomocą dronów. Sieć Starlink ma szczególne znaczenie militarne na obszarach, gdzie infrastruktura jest słaba i nie ma połączenia z Internetem (1).
Według The Telegraph, jednostka rozpoznania lotniczego Aerorozvidka wykorzystuje Starlink do monitorowania i koordynowania dronów, umożliwiając żołnierzom precyzyjne strzelanie z broni przeciwpancernej. Tylko wysoka szybkość transmisji danych systemu może zapewnić niezbędną stabilną komunikację.
„Korzystamy ze sprzętu Starlink i łączymy sprzęt dronowy z naszym sprzętem artyleryjskim” – powiedział The Times urzędnik Aerorozvidka. „Jeśli używamy drona z termowizją w nocy, dron musi połączyć się przez Starlink z dronem artyleryjskim i stworzyć namierzanie celu” (2).
Zespół Aerorozvidka codziennie wykonuje około 300 misji wywiadowczych. Ataki przeprowadzane są w nocy, ponieważ drony, z których niektóre są wyposażone w kamery termowizyjne, są prawie niemożliwe do zobaczenia w ciemności.
(1) telegraph.co.uk/…elon-musks-starlink-helping-ukraine-win-drone-war/
(2) https://www. Specialist Ukrainian drone unit picks off invading Russian forces as they sleep

Huawei neutraliza las conexiones que realiza la OTAN en Ucrania a través de Starlink - mpr21