Učeník Pánov
Otčenáš o antikristovi nevieš toho veľa. S čím všetkým sa bude spájať jeho príchod, pôsobenie a znamenia, to ti asi veľa nehovorí. Tebe stačí niekto, kto ti nie je sympatický, je z prostredia Rímskej Cirkvi a ešte k tomu pápež, tak je tvojim kandidátom. Z kruhov adventistov, či jehovistov to je obvyklé klišé.
Učeník Pánov
No samozrejme že neviem😁
Učeník Pánov
Toto je dosť silná manipulácia s fotografiou. Skúste sa na seba pozrieť v zrkadle v momente keď vám telom prejde ostrá bolesť následkom dny, reumy alebo zapáleného zubu či slinivky či podobne. To bude antikristov👿
bratr
Děkuji za racionální a vtipný pohled na věc. 😊 Z opačného soudku - koukněte na časopisy jak na titulních stránkách jsou baby nepřirozeně vyretušované. Ni vrásky a kazu. Vizualizace nás klame, stejně jako Glorie. Nutno s tím počítat.
apredsasatoci
Pachamama!
Samozrejme, okrem iného!
Stále málo?!
Freddy Gargamel
Ten človek má zlý výraz tváre aj bežne, teda pokiaľ sa nejedná o špeciálne nastavené foto pre médiá. Je to vidno aj na videách, ktoré sa nedajú tak ľahko nastaviť ako fotografie. A aj veľmi zlé oči. Oči, ktoré sú zrkadlom duše. Je to len môj osobný dojem, pokiaľ vy máte iný, ja vám ho neberiem. Uctievajte si Bergoglia aj naďalej, napriek tomu, čo robí. Ja ako kresťan radšej uctievam Boha, nie …More
Ten človek má zlý výraz tváre aj bežne, teda pokiaľ sa nejedná o špeciálne nastavené foto pre médiá. Je to vidno aj na videách, ktoré sa nedajú tak ľahko nastaviť ako fotografie. A aj veľmi zlé oči. Oči, ktoré sú zrkadlom duše. Je to len môj osobný dojem, pokiaľ vy máte iný, ja vám ho neberiem. Uctievajte si Bergoglia aj naďalej, napriek tomu, čo robí. Ja ako kresťan radšej uctievam Boha, nie človeka, aj keby bol naozaj taký dobrý, akým ho robia médiá.
bratr
Povrchní dojem. Viděl jsem dost lidí i chovanek ústavů a je vždy lepší soudit když už, naživo. Podle fotek činí jen opravdu blázínek nebo dítě.
Freddy Gargamel
Problém je v tom, že v jeho prípade rozhodne netreba použiť ako dôkazový materiál fotografie. Jeho skutky ho usvedčujú dostatočne. Že je mi odporný aj výzorovo, je môj osobný dojem (a mnohých iných ľudí), ale nie za výzor bude súdený.
Metod
Benedikt XVI je právoplatný Nástupca Petra a nie kardinál v bielom......
Alexis Nor
Nedělám advokáta žádnému papeži, ale fakt je, že papež František je ochoten nést svou kůži na trh po stařičkém nemocném Benediktovi. A co ty, csk.news, schováváš se za pseudonym, a možná máš za sebou desítku nebo stovku příznivců. Ruku na srdce, za koho z nich jsi ochoten nést svou kůži na trh? Za koho seš ochoten se nechat ukřižovat? Možná ani za svou spásu. Jen tu plácáš hubou naprázdno.
bratr
Glorie nenese za nic odpovědnost a nemá ani tvář. To samé ten pán co tady píše o antikristu. Říká si momentálně Otčenáš, ale jinak mimoň.
Martina Bohumila Lutherová
Tvrdím to zde stále a pomíjí se to. Tak hledám
co od něho očekáváte. Pupek se raděj skryl
za tvář děcka.
Martina Bohumila Lutherová
Ano papež František dělá svou práci.
A ovce jsou stále v jeho objetí.
Freddy Gargamel
"papež František je ochoten nést svou kůži"

Prosím vás, akú "kůži"?? A kam ju nesie??
Nevšimol som si, že by nejak išiel do konfliktu s mocnými tohoto sveta, práve naopak, je s nimi "jedna prdel". Pozrite si len gruppenfoto zo stránky Výboru pre inkluzívny kapitalizmus, kde sa bratá s najväčším odpadom tejto planéty (zato sa ale chvastajú kapitálom vo výške 10 triliónov USD). To je teda naozaj …More
"papež František je ochoten nést svou kůži"

Prosím vás, akú "kůži"?? A kam ju nesie??
Nevšimol som si, že by nejak išiel do konfliktu s mocnými tohoto sveta, práve naopak, je s nimi "jedna prdel". Pozrite si len gruppenfoto zo stránky Výboru pre inkluzívny kapitalizmus, kde sa bratá s najväčším odpadom tejto planéty (zato sa ale chvastajú kapitálom vo výške 10 triliónov USD). To je teda naozaj pravý hrdina!
Podľa tejto "logiky" aj Biden, Putin, Zeman či Heger je "je ochoten nést svou kůži"... Vlastne všetci "neseme svou kůži". Len čo z toho?
Trepifajksl
Tento papež nedokáže ani odpovědět svým vlastním kardinálům na otázky ve věcech víry a mravů, natož aby nosil svoji kůži na trh.
bratr
Keci i kecy. Soudců z lidu mnoho...😁
Freddy Gargamel
Áno, bratr, chápem ťa. My sme "z lidu", spodina. On je NOBILITA, má moc, peniaze, je šéfom štátu, býva v nádhernom paláci a stýka sa s najmocnejšími ľuďmi tohto sveta. Toho taký plebs ako sme my súdiť nemôže.
Schopnosť kresťanov vytvárať si modly z ľudí ma neprestáva udivovať. Sám uprednostňujem byť "z lidu", než bývať v paláci a kamarátiť sa s Rothschildmi. Som "z lidu", ako boli mimochodom aj …More
Áno, bratr, chápem ťa. My sme "z lidu", spodina. On je NOBILITA, má moc, peniaze, je šéfom štátu, býva v nádhernom paláci a stýka sa s najmocnejšími ľuďmi tohto sveta. Toho taký plebs ako sme my súdiť nemôže.
Schopnosť kresťanov vytvárať si modly z ľudí ma neprestáva udivovať. Sám uprednostňujem byť "z lidu", než bývať v paláci a kamarátiť sa s Rothschildmi. Som "z lidu", ako boli mimochodom aj apoštoli a dokonca aj samotný náš Pán. Ktorý sa nenarodil v paláci, ale v jasličkách v Bethleheme. Napriek tomu bude súdiť nás všetkých, áno aj tú tvoju nadutú "nobilitu".
apredsasatoci
To musela byť situácia, keď sa Kajfas a spol. ocitli na Božom súde pred Kristom.
Glockner ...
Stojí tvoje víra na nějakém papežovi, anebo na Kristu Pánu? K čemu jsou dobré nějaké papežské nebo kardinálské řeči? Jen k rozbíjení jednoty zbytku Církve. Raději mlčte, je to ze Zlého!
Freddy Gargamel
No to je síce pekné, ale pápež sám (nielen ten súčasný) tvrdí, že ANO, viera stojí na pápežovi, teda na ňom. Ak to ale už väčšina členov RKC vidí inak a zakladá svoju vieru na Kristu Pánu, je to skvelá novinka a úprimne sa z toho teším 😇