Peter(skala)
6858

Podpišem.sk NESÚHLASTE S RATIFIKÁCIOU PROTOKOLU Č. 12

Vážená vláda Slovenskej republiky, Európsky súd pre ľudské práva čelí najvážnejšej kauze vo svojej histórii a bezprecedentnému skompromitovaniu, keď vyšlo najavo, že 22 stálych sudcov z približne …More
Vážená vláda Slovenskej republiky,
Európsky súd pre ľudské práva čelí najvážnejšej kauze vo svojej histórii a bezprecedentnému skompromitovaniu, keď vyšlo najavo, že 22 stálych sudcov z približne 100 sudcov malo väzby na rôzne organizácie priamo alebo nepriamo financované miliardárom a špekulantom na akciových trhoch Georgom Sörösom. Viacerí sudcovia sa v kauzách, v ktorých boli zainteresované tieto organizácie, nevylúčili z dôvodu zaujatosti. Dôvera v nezávislý a transparentný súd bola narušená ako nikdy v histórii.
PODPÍŠ
BRÁŇTE NAŠU SUVERENITU!
HROMADNÉ ZÁSADNÉ PRIPOMIENKY ALIANCIE ZA RODINU K LP/2021/420 NÁVRH NA RATIFIKÁCIU PROTOKOLU Č. 12 K DOHOVORU O OCHRANE ĽUDSKÝCH PRÁV A ZÁKLADNÝCH SLOBÔD (slov-lex.sk/LEGISLATIVNE-PROCESY/-/SK/DOKUMENTY/LP-2021-420)
Súdny aktivizmus najhrubšieho zrna sa ukázal napríklad v rozsudku Fedotova proti Rusku. Súd nehoráznym spôsobom tlačí krajiny s morálnou integritou v oblasti rodinných hodnôt k tomu, aby prijali zákony o homosexuálnych zväzkoch a …More
dyk
Oni ti teraz kašlú na nejaké petície. Majú šancu to dovliecť a tak to tu dovlečú a nikto im v tom nezabráni. Iba ak zázrak.
Roberto 55
Iba ak Pan Boh.
dyk
Iba Boh môže robiť zázraky
dalila
To je doba, keď treba obhajovať normálne
Peter(skala)
to už som viackrat počul, že v sučasnosti sa už na Sudoch nedokazuje vina ale nevina 😲
dominikguzman
Už som dnes podpísal.