Clicks643
Edward7
1

"Poop wideo" z września 2021 r. Wzywa do służenia bożkowi "Matka Ziemia"

Poniżej znajduje się "Poop Video" z września 2021 r. Odkładając na bok swoją kampanię propagandową na rzecz brania grzesznych szczepionek koronowych, powraca do innego tematu z tego, co nazywa „listą nowych światowych dziur”, to znaczy:
-Przekręcanie wiekowej katolickiej teologii o karze śmierci
-Kontrola broni i rozbrojenie nuklearne, tak jakby źli ludzie mieli pozbyć się swojej broni
-„Reforma imigracyjna”, słabo zrozumiały język; służący zniesieniu granic państwowych
-Ekologizm, histeria zmiany klimatu - jakkolwiek by to nazwać de facto kultem ziemi
-Rasizm, chyba że jest wymierzony w osoby rasy kaukaskiej (czy czarnej)
-Socjalizm przebrany za eliminację ubóstwa


Dzisiejszy temat to numer cztery. Zanotuj kilka rzeczy.
Od samego początku utrzymuje, że młodzi ludzie są wzorami cnoty. Czyniąc to, podstępnie zachęca ich, by z pogardą patrzyli na rodziców i innych starszych, którzy mogliby ich chronić przed postępującą manipulacją. Zwróć uwagę na słowa „środowisko zrównoważony styl życia”. Hmm .. Gdzie, gdzie, widzieliśmy w przeszłości słowo „ zrównoważony ”?

Potem zaczyna bełkotać o tym, że musimy żyć „po prostu”. Kto decyduje, co jest „proste”? Jedyny Rząd Światowy? Zwróć uwagę, jak od czasu do czasu pojawia się w oczach widza wyrażenie „środowisko zrównoważony styl życia”? Sugestia podprogowa, czy to dużo? Wzywam cię (albo nie), abyś cierpiał przez oglądanie tego kilka razy, aby zobaczyć, ile razy wypowiada słowa :

Pan Bóg
Jezus Chrystus
Sakramenty
Cztery ostatnie rzeczy (śmierć, sąd, niebo, piekło)
Kościół


Więc ile razy te słowa zostały wymienione? Zgadza się! Zero-nic! Więc kogo jest " wikariuszem"? Matki Ziemi? Gaja? Pachamamy? Niestety ma pokrewnego ducha z wieloma biskupami. Arcybiskup Dublina wydał w zeszłym tygodniu „list pasterski” dotyczący „ katastrofy klimatycznej ”. Co za zbieg okoliczności, że ten "Poop Video" i ten list pasterski ukazały się w tym samym tygodniu! Irlandia była kiedyś krajem wiernie katolickim, ale nie więcej. Zalegalizowali zarówno ubój dzieci, jak i małżeństwa osób tej samej płci, jednocześnie zakazując uczęszczania na Mszę z powodu, cóż, nosicielstwa! Wobec tak wielu duchowych spustoszeń w tym kraju i lokalnych katolikach, jeden z ich kluczowych pasterzy wydaje 64-stronicowy tekst na temat „nawrócenia ekologicznego”?

Przy okazji - 64 strony ?? Wstyd, arcybiskupie! Ile biednych, bezbronnych drzew trzeba było ściąć, żeby zmarnować papier na twoją ekologiczną paplaninę ? Nazwa tego tomu to „Cry of the Earth, Cry of the Bied”. Nie, Wasza Ekscelencjo! Ziemia nie płacze. Proszę, przestańcie uosabiać i być bałwochwalcami ziemi. Dla tych, którzy wciąż są skłonni poważnie traktować ten nowy wiek bałwochwalstwa tylko dlatego, że jego zwolennicy noszą mitry, najwyższy czas, aby zaprzestać słuchać "papiestwa" i stanąć po stronie Jezusa i Jego Tradycji (komentarz z artykułu ; Bergoglio oszust, heretyk. Módlcie się za prawdziwego Wikariusza Chrystusa, Papieża Benedykta XVI. Każdy, kto nadal wierzy, że ten gość jest papieżem, mimo wszystkich dowodów, że jest inaczej, naprawdę potrzebuje zbadania głowy..). restore-dc-catholicism.blogspot.com/2021/09/poop-video-for-sept-2021-urges.html

Od czasu kiedy; Synod zaczął się od czterech kroków do intronizacji demona (film) , Watykan oficjalnie promuje nową religie , która opiera się na wierze w matkę ziemie . Poprzednie video ; ukazywało np; że budda to to samo co Chrystus - czyli promowało całkowitą apostazje . Posłuszeństwo takiemu magisterium, w sprawach które bezsprzecznie są przeciwne Ewangelii i Dziesięciu Przykazaniom, w tym pierwszemu; "Nie będziesz miał innych (cudzych) bogów przede Mną" to całkowite odrzucenie Jezusa Chrystusa Boga i wiary Katolickiej .
Zmiana znaczenia Eucharystii i Mszy Św. - plan zniszczenia Kościoła przez masonerie
MASOŃSKI PLAN ZASTĄPIENIA KATOLICYZMU INNĄ RELIGIĄ

„W drodze do opieki nad wspólnym domem” o kulcie stworzenia
W dniu 18 czerwca 2020 r. został przedstawiony w watykańskiej sali prasowej dokument: "IN CAMMINO PER LA CURA DELLA CASA COMUNE" „W drodze do opieki nad wspólnym domem” przez "Międzydyscyplinarny stół Stolicy Apostolskiej na temat ekologii integralnej", rozpowszechnianej z okazji piątej rocznicy encykliki „ Laudato si”. - www.snpambiente.it Na stronie; M. Tosatti; marcotosatti.com/author/wp_7512482/- jest krótka analiza tego dokumentu. Obecnie można powiedzieć że czytanie najnowszych dokumentów teologicznych, (np. z Watykanu) , jest nie tylko grzechem przeciw wierze ,ale przeciw pieszemu przykazaniu;
...
Dokument w praktyce wyjaśnia, że misją Kościoła jest ekologia, Kościół musi być strażnikiem dzieł Bożych, zagrożonych przez (indywidualistycznego i chciwego) człowieka.

Aby zmienić człowieka, ulepszyć go, nie trzeba go czynić świętym, lecz przekształcić go w ogrodnika-ogrodu stworzenia, w obrońcę przyrody. Tak uświęca się człowieka. Dokument wyjaśnia, że nawrócenie jest przemianą naszego życia w stosunku do stworzenia. W tym celu musimy wykonać „kontemplację ekologiczną” i sugeruje się to zrobić: na zewnątrz ... (bez żartów!). Ekumenizm promuje dialog z tymi, którzy kochają Stworzenie. Poprzez wspólne projekty w celu ochrony wspólnego domu. Rodzina jest miejscem, w którym odbywa się ekologiczna konwersja edukacyjna, dzieci muszą być nauczane, aby chronić Stworzenie. Szkoły są strukturami pedagogicznymi służącymi konwersji ekologicznej.

W przedszkolu należy uczyć recyklingu odpadów, odbywać wycieczki z przewodnikiem po ogrodach botanicznych itp. Katecheza uczy holistycznej ekologii opartej na tym, że niezrozumienie zasad ewangelicznych doprowadziło nas do usprawiedliwienia nadużyć natury. Dokument kończy się opisaniem przykładowego charakteru państwa Watykanu, który dokonuje selektywnej zbiórki, nie marnuje wody, dba o zieleń ogrodów watykańskich, zmniejsza zużycie energii dzięki nowym instalacjom oświetleniowym (od Sykstyny do kolumnady Plac Świętego Piotra). Amen, drogi Tosatti. przez - religionlavozlibre.blogspot.com/…020/07/documento-vergonzoso-sale-del-vaticano.html
...
Nowa światowa religia pacha-mamy ; Agenda 2030
Ale zamiast czcić Stwórcę, spiskowcy New Age pragną zanurzyć nas na stałe w nowej religii światowej, czczącej stworzenie .„W ten sposób coraz bardziej zjednoczona ludzkość poszukuje swej jedności stopniowo składa planetarny modlitewnik” - głosi Robert Muller. ... to jest hinduizacja, gdyż Hindusi nazywają naszą ziemię Brahma, czyli Bogiem , ponieważ nie widzą różnicy między naszą ziemią a boskością. (...)

Cały ruch klimatyczny jest religią czczącą „żywą” matkę ziemię, gaję starożytnych Greków, z arką nadziei / przymierzem z wyposażeniem rytualnym, ziemskimi modlitwami, magicznymi formułami i hymnami do gai / pachamamy. (...)

„Środowisko powinno konkurować z religią jako jedyną atrakcyjną, opartą na wartościach narracją dostępną dla ludzkości. To się już dzieje w dziedzinie zmian klimatu. ” Brytyjski Trybunał Sprawiedliwości stwierdza : „Zieleń to religia!” (...)

„Duchowość stworzenia” bez wątpienia miała miejsce podczas obchodów Karty Ziemi Shelburne Farms . Według słów Stevena W. Moshera , prezesa Population Research Institute .„Gaia to termin New Age dla Matki Ziemi. Wierzący w New Age utrzymują, że Ziemia jest czującym super-bytem, rodzajem bogini, zasługującym na cześć i, jak mówią, ofiarą ludzką. W porównaniu z kultem Gai prosty animizm prymitywne kultury są zdrowe ”. Muzyk Paul Winter ma również głębokie korzenie w zielonym ruchu i „duchowości stworzenia”. Koncertował w Katedrze Św. Jana Boskiego w Nowym Jorku, podczas przesilenia i równonocy, od ponad dwudziestu lat. Te pogańskie święta, w rzekomo chrześcijańskim kościele, są jednak hojnie sponsorowane przez Rockefeller Foundation i organizację New Age o nazwie Lindisfarne Institute - z których ta ostatnia ma swoją siedzibę w katedrze. (...)

W Shelburne Farms Vermont odbyło się obchodzenie Karty Ziemi w celu odsłonięcia ostatecznego miejsca spoczynku Karty Ziemi. Ta „Arka nadziei” zostanie przedstawiona ONZ wraz z jej treścią w czerwcu 2002 r. Mamy nadzieję, że Narody Zjednoczone poprą przy tej okazji dokument Karty Ziemi; dziesiąta rocznica szczytu Ziemi UNCED w Rio. W Arce wraz z Kartą Ziemi umieszczono różne przedmioty zwane „Książkami Temenos” i „Maskami Ziemi Temenos”. Temenos to koncepcja przyjęta przez Carla Junga w celu oznaczenia magicznego kręgu, świętej przestrzeni, w której obowiązują specjalne zasady i energie. Niektóre Księgi Temenos zostały stworzone w tym magicznym kręgu przez dzieci, które wypełniły je wizualnymi afirmacjami dla Matki Ziemi. Wykonane z „elementów ziemi”, maski Ziemi Temenos były również noszone i tworzone przez dzieci. (obecny przymus noszenia masek - to część tej religii - mającej redukować Co2 - i pozbawiać ludzi tlenu , aby dusili się dwutlenkiem węgla.) więcej - Nowa światowa religia pacha-mamy ; Agenda 2030

Ten Watykański dokument promuje pogański panteizm, oddawanie czci stworzeniu zamiast Stwórcy - to stworzenie staje się bogiem; „Byłoby jednak fatalne, gdybyśmy zapomnieli o Stwórcy w świetle stworzenia, ukłonili się przed dziełem zamiast przed jego autorem. ”Dla nowych pogan, wróg numer jeden był i pozostanie; Wcielony Bóg, śmierć i zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa , wszystko, co pociąga za sobą ta wiara w kategoriach doktryny, życia, sakramentów. W byłe święto Chrystusa Króla - 27 października podczas Mszy zamykającej synod przyjął miskę używaną do bałwochwalczego kultu pachamamy i postawił ją na ołtarzu , z rośliną - co symbolizowało oddanie czci naturze, stworzeniu - czyli intronizacje demona pachamamy. więcej - Nie „mój Pan” ale; Matka Ziemia, czyli rok "Laudato si"

'objawienie w La Salette - wiele kapłanów i biskupów odejdzie od prawdziwej religii
„Jeśli chodzi o przeklętą pachamamę, oczywiste jest, że postępuje stopniowe zastępowanie Matki Bożej Matką Ziemią, z szacunku dla globalistów i religii ekologicznej". Postępuje stopniowe zastępowanie Matki Bożej - Matką Ziemią, z szacunku dla globalistów i religii ekologicznej
...
Katoliccy urzędnicy reklamujący szczepionki, nakazują popełnić grzech
Po pierwsze, przyjrzyjmy się, czy katoliccy urzędnicy mogą kanonicznie nakazać, aby ci pod ich władzą przyjmowali szczepionki p Covidowi. Zamiast wymyślać koło na nowo, połączę teraz ze znakomitym potraktowaniem tego tematu ...Z tego jasno wynika, że kiedy ci urzędnicy, od biskupów po dyrektorów szkół, próbują nakazać podległym im, aby wzięli szczepionkę, przekroczyli oni słuszne granice swojego autorytetu. Nauczanie Kościoła na przestrzeni lat utrzymuje, że przyjmowanie szczepionek musi być dobrowolne . Ale czy to przekroczenie jest jedyną krzywdą, jaką popełniają? Myślę, że nie. Same szczepionki powodują obrażenia. Zobacz tutaj , tutaj , tutaj , Większość z nas wie, że pracownicy szpitali i innych służb medycznych otrzymują od swoich różnych pracodawców rozkaz „wzięcia szczepienia”. Zastanów się: jeśli szczepionki były tymi cudownymi substancjami, za które Fauci i inni twierdzą, że są, to dlaczego te obowiązki są konieczne? Czy ci pracownicy służby zdrowia nie gromadziliby się tłumnie do ośrodków szczepień? Nie są – wręcz przeciwnie. Zobacz tutaj , tutaj... Powyższy paragraf ilustruje, dlaczego ktoś miałby popełniać grzechy nieroztropności i przeciwko Piątemu Przykazaniu, przyjmując szczepionki. Powagę tych grzechów zastępują te grzechy, które wiążą się ze współpracą z mordowaniem dzieci. Oto antologia postów traktujących o współudziale hierarchii kościelnej w potentatach szczepionkowych, niektóre z nich dotyczą dziewięciu sposobów, w jakie katolik może współpracować z grzechem śmiertelnym innych, tym samym ponosząc winę za ten grzech śmiertelny. Można teraz dodać że biskupi i inni ponoszą winę współdziałania z grzechem śmiertelnym, jakim jest morderstwo dzieci. Oczywiście musimy nie tylko oprzeć się ich wezwaniu do wzięcia szczepionki, ale także musimy wykrzyczeć ich zło. restore-dc-catholicism.blogspot.com/…021/08/when-catholic-officials-order-vaccines.html
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
wszelaki satanizm czyniony przez ludzi ,,niby,, będących w strukturach Kościoła - wyłącza ich z tej świętej społeczności - jako, że NIE MOŻNA DWOM PANOM SŁUŻYĆ !

Droga Świętego Kościoła Katolickiego, to droga Jezusa Chrystusa, stąd nie ma na niej miejsca na: BAŁWOCHWALSTWO, HEREZJE, SODOMIĘ, MORDOWANIE, BLUŹNIERSTWA, PROFANACJE - to WSZYSTKO JEST OD DIABŁA !

Święty Kośc…
More
.
wszelaki satanizm czyniony przez ludzi ,,niby,, będących w strukturach Kościoła - wyłącza ich z tej świętej społeczności - jako, że NIE MOŻNA DWOM PANOM SŁUŻYĆ !

Droga Świętego Kościoła Katolickiego, to droga Jezusa Chrystusa, stąd nie ma na niej miejsca na: BAŁWOCHWALSTWO, HEREZJE, SODOMIĘ, MORDOWANIE, BLUŹNIERSTWA, PROFANACJE - to WSZYSTKO JEST OD DIABŁA !

Święty Kościół Katolicki, to wspólnota wierzących - podążających BEZKRYTYCZNIE ZA JEZUSEM !

Wszelakie opowiedzenie się za ZŁEM i UPORCZYWE TRWANIE W NIM - wyklucza z Kościoła Świętego do czasu nawrócenia i przyjęcia NIEZMIENNEJ Ewangelii !

Nauk wierze przeciwnych, zwłaszcza, jeśli przez Kościół potępione zostały, nie tylko nie wolno wiernym bronić jako rzeczywistych zdobyczy wiedzy, ale owszem obowiązani są ściśle mieć je za błędy pod złudnym pozorem prawdy ukryte.


(Sobór Watykański (1870), Konstytucja dogmatyczna o wierze katolickiej, Rozdz. 4).