500 złotych premii dla zaszczepionych. Wypłaty lada moment
Adrianna7

500 złotych premii dla zaszczepionych. Wypłaty lada moment - NCZAS.COM

Punkt szczepień. / foto: Flickr Grupa Maspex jest jedną z pierwszych firm w Polsce, która postanowiła wypłacić 500 złotych premii tym pracownikom, …
Jan Zbigniew wojan
A w Kanadzie w Calgary dnia 08. 05. 2021 roku aresztowano polskiego pastora Artura Pawłowskiego, który wyrzucił policję, którzy w Niedzielę Wielkanocną zjawili się w lokalnym kościele:
Arrest of Pastor Artur Pawłowski from "Street Church" in Calgary, Canada - May 8, 2021
youtube.com/watch?v=ya56pSYWtAU
KRYSRYS
500 zl na pochowek nie wystarczy ....... oszusci.Nie szCHIPie sie 😡
Tymoteusz
500 złotych premiiza samobójstwo, a na domiar złego, najprawdopodobniej za wieczne potępienie...
Anieobecny
500 srebrników...
Podwyżka...
Brygada Świętokrzyska NSZ
TRZEBA PODAĆ INTENCJE( NA KWICIE DO WPISANIA ) I NUMER KONTA .
Jan Zbigniew wojan
Pfizer będzie testował szczepionki na polskich dzieciach. W latach 90-tych testował leki na dzieciach w Nigerii i wiele zmarło
nczas.com/…stowal-leki-na-dzieciach-w-nigerii-i-wiele-zmarlo/
"W Polsce niedługo rozpoczną się badania kliniczne szczepionki Pfizer na COVID-19 na dzieciach. W mediach fetują ten fakt tak, jakby zapomniano, że gdy w latach 90. ta sama firma testowała leki na nigeryjskich …More
Pfizer będzie testował szczepionki na polskich dzieciach. W latach 90-tych testował leki na dzieciach w Nigerii i wiele zmarło
nczas.com/…stowal-leki-na-dzieciach-w-nigerii-i-wiele-zmarlo/
"W Polsce niedługo rozpoczną się badania kliniczne szczepionki Pfizer na COVID-19 na dzieciach. W mediach fetują ten fakt tak, jakby zapomniano, że gdy w latach 90. ta sama firma testowała leki na nigeryjskich dzieciach, to 11 z nich zmarło, a kilkadziesiąt zostało kalekami.
Dziś Pfizer chce testować szczepionki na polskich dzieciach.
– Zakończyły się badania kliniczne dotyczące szczepionek przeciw Covid-19 dla dzieci od 12. do 15. roku życia – powiedział w środę PAP prezes Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych dr Grzegorz Cessak.
Wskazał, że Polska jest jednym z państw, w których Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych zatwierdził również badania kliniczne w zakresie stosowania szczepionki firmy Pfizer od 6. miesiąca życia, do 12. roku życia, które rozpoczęły się pod koniec kwietnia.
– Faza II/III badań klinicznych oceni bezpieczeństwo, tolerancję i immunogenność z grupą kontrolną otrzymującą placebo, przy wybranym poziomie dawki z fazy I badania klinicznego. W całym badaniu weźmie udział około 4500 dzieci z ośrodków w USA, Hiszpanii, Finlandii i Polski – powiedział dr Cessak. Większość mainstreamowych mediów „świętuje” ogłoszenie testów na dzieciach, jak sukces. Nikt nie przypomina o sprawie z Nigerii…" Te media żyją właśnie z reklam Big Farmy, lecz czy poświęciliby swoje potomstwo na takie praktyki ?
Powszechnie wiadomo, że wszystkie te "szczepionki" zostały dopuszczone warunkowo, bo badania nad nimi ciągle trwają i jak piszą na swych stronach sami producenci, zakończenie badań przewidują około roku 2024. Jak więc można testować takie preparaty na dzieciach ? Jakie ośrodki ma na myśli dr Cessak, czyżby o biednych dzieciach z Domów Dziecka ? Przypomina to dokładnie epizod z dziećmi z Afryki ! A może dadzą biednym rodzinom parę groszy i nieświadomi rodzice zgodzą się na udział swoich dzieci w eksperymentach medycznych, podczas gdy lekarze dostaną od Farmy kolejne miliony ? A dlaczego nie biorą udziału w takich praktykach dzieci i wnuki Cessaka i podobnych "naukowców", dlaczego nie zaangażować dzieci i wnuków szefów i pracowników Pfizera, Moderny, AstryZeneca, J&J czy innych - nieetyczne ?
Szczepionka na COVID również dla dzieci. W Rzeszowie już trwają badania kliniczne
Tomasz Molga 27-01-2021 13:52
wp.pl/…wie-juz-trwaja-badania-kliniczne-6601735988079136a
Szczepionka na COVID-19. Rozpoczęło się pierwsze badanie kliniczne wśród dzieci.
Źródlo: Agencja Gazeta
“Testy skuteczności szczepionek przeciwko COVID-19 wśród dzieci odbywają się w Rzeszowie. To część międzynarodowego projektu zmierzającego do zaszczepienia również najmłodszych, którzy mogą zachorować lub przenosić wirusa po kontaktach w szkole czy przedszkolu.” - Wiadomości WP
- Badania kliniczne tzw. trzeciej fazy odbywają się w grupie nastolatków w wieku powyżej 11. roku życia. Dodatkowo obejmie najmłodsze dzieci w wieku powyżej trzech miesięcy. Na razie nie możemy podać bliższych szczegółów ze względu na poufny charakter projektu - mówi Wirtualnej Polsce dr Stanisław Mazur, prezes Centrum Medycznego Medyk z Rzeszowa i organizator szczepień na terenie województwa podkarpackiego.
- Przypomnę, że początkowo producenci szczepionek skupili się na przebadaniu skuteczności szczepionek wśród grup najbardziej narażonych na ryzyko śmierci w wyniku COVID-19. Jest jednak jasne, że prędzej czy później szczepienia powinny objąć dzieci. Będzie to sprzyjać uzyskaniu odporności wszystkich grup wiekowych Polaków na infekcję koronawirusem - dodaje dr Mazur.
Dlaczego ten „doktór” nie testuje szczepionek na własnych dzieciach czy wnukach tak jak sławny Edward Jenner, który nie był żadnym lekarzem, a pod koniec życia, gdy się wzbogacił kupił dyplom lekarza za 15 funtów z uniwersytetu szkockiego, a swoje praktyki przeprowadzał na bezdomnych i nawet jego syn zmarł z powodu takich szczepionkowych „badań” ! I o jakim poufnym charakterze projektu mówi prezes, czy o szczepionkowym poligonie doświadczalnym jakim się staje Polska ? Rodzice, którzy wyrazili zgodę na testowaniu szczepionek na własnych dzieciach powinni zostać zaszczepieni potrójną dawką, bezzwłocznie pozbawieni praw rodzicielskich i wtrąceni do więzienia. A może te „badania” są przeprowadzane na dzieciach z Domów Dziecka ? Takie Centrum Medyczne w Rzeszowie jak i podobne powinny być bezwzględnie zamknięte, a wszyscy uczestnicy tych „badań” skazani na dożywocie razem z władzami, które wiedziały o tym procederze i milczały choć media podają takie i podobne informacje !
Św. Mateusz 25,40 „Cokolwiek uczyniliście
jednemu z tych braci moich najmniejszych,
Mnieście uczynili.”
97% wszystkich naukowców zgadza się z osobami, które ich sponsorują !
Przecież to jest wojna i jak śpiewa Pani Agnieszka "...tylko nie pękać i żadnych tam subtelności, tylko w pysk i w łeb i łamać kości..." wroga trzeba likwidować, aż zupełnie zniknie z pola ! I nękać wroga nieustannie, aby się zaczął bać i zniknął !
Jedyny polski narodowy tygodnik ma tak opisaną pierwszą stronę:
"Nie lewica, nie prawica Tylko Polska" - kup, przeczytaj prawdę !
Jerzy Zięba BIT CHUTE
Polska szczepionkowym poligonem doświadczalnym
bitchute.com/video/20CXDcn3TIFJ/
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
WYKLĘTY
Jak dotrzeć z prawdą do zmanipulowanych i odmóżdżonych medialnie ? Pomóżcie ! Jezu zmiłuj się !
Jan Zbigniew wojan
Tak nowe rozporządzenia ministra chorób zostały przedstawione wczoraj /07.05.21/: "Nadal jednak zakrywać usta i nos należy w środkach transportu publicznego, w samolotach, w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, jak również na terenie nieruchomości wspólnych np. klatkach schodowych, windach …More
Tak nowe rozporządzenia ministra chorób zostały przedstawione wczoraj /07.05.21/: "Nadal jednak zakrywać usta i nos należy w środkach transportu publicznego, w samolotach, w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych, jak również na terenie nieruchomości wspólnych np. klatkach schodowych, windach czy garażach podziemnych, w zakładach pracy, jeżeli w pomieszczeniu przebywa więcej niż jedna osoba, chyba, że pracodawca postanowi inaczej." A tak dziś /08.05.21/: "Natomiast bez maseczki można pozostawać w miejscach ogólnodostępnych, czyli na drogach i placach, na terenie cmentarzy, promenad, bulwarów, miejsc postoju pojazdów, parkingów leśnych." Ale to nie koniec ciekawostek, bo zasady te będą obowiązywać od godziny 00.00 dnia 16.05.21 roku co by znaczyło, że do godziny 24.00 dnia 15.05.21 r. wirus jeszcze będzie atakował, a potem już nie - widocznie taką mają umowę ! Kogo słuchać, kto ma rację - można się naprawdę pochorować z tak mądrej głupoty ! W Chinach zaszczepionych około 5%, USA niecałe 30%, Niemców około 20%, a w Polsce już ponad 35% no i kto jest “lepszy”? Niektóre media piszą, że jest to zasługa historyka M. Dworczyka, lecz chyba na pochwałę zasłużył Pazura ! Na jesień dowiemy się kto prowadzi w tym szczepionkowym szale, policzymy zgony tej tzw. czwartej fali, poszczepiennej - będzie przykro, oj będzie, a odszczepić się niestety już nie da, lecz komu to tłumaczyć ? Baba na targu mówiła, że podczas testowania “szczepionki” na różnych zwierzętach, wszystkie zdechły nawet nie doczekawszy 10 miesiąca po zaszczepieniu, a Baba wie co mówi !
/skopiuj i poślij dalej w Internet/
Augustyn z Hippony
potem długotrwałe leczenie lub wypłata zasiłku pogrzebowego. polecam!
Weronika....S
Ale wariactwo, ludzie za 500 zł sprzedaliby nawet swoją wieczność. Ja chodzę bez maski i na wszelki wypadek odłożyłam 500 zł. na mandat, jak dotychczas nie ruszone. Zobaczymy co będzie dalej, bo to będzie trwało jeszcze lata.
Magda20
masakra, w innych krajach lidl i edeka premiują pracowników za szczepienia dw.com/…ienie-sieć-handlowa-zachęca-pracowników/a-57218330
woj_tek shares this
2.1K
RZĄD ROZDAJE - NA GARNITURY DO TRUMNY !!!

nczas.com/…ych-premii-dla-zaszczepionych-wyplaty-lada-moment/