MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
''...Zdajemy sobie sprawę, że w obecnym kształcie, sanktuarium na Jasnej Górze jest dla Polskich Katolików nie do przyjęcia.

W 1910 roku Jasna Góra była świadkiem kradzieży papieskich koron ofiarowanych Matce Bożej przez paulina i jego konkubinę. Ludzi, którzy domyślali się, kto dokonał tego czynu, zamordowano. W tym samym czasie Matka Boża objawiła się w Osuchowej i powiedziała o sobie …
More
''...Zdajemy sobie sprawę, że w obecnym kształcie, sanktuarium na Jasnej Górze jest dla Polskich Katolików nie do przyjęcia.

W 1910 roku Jasna Góra była świadkiem kradzieży papieskich koron ofiarowanych Matce Bożej przez paulina i jego konkubinę. Ludzi, którzy domyślali się, kto dokonał tego czynu, zamordowano. W tym samym czasie Matka Boża objawiła się w Osuchowej i powiedziała o sobie dzieciom, wracającym z nauki przed I Komunią Świętą, gdzie uczyły się modlitwy Anioł Pański:

Jestem służebnicą Pańską, Królową Polski, przyszłam do was z Częstochowy.

Miejsce i mury wprawdzie pozostały, ale czy, być może, Matka Boża nie opuściła tych murów ?! Nie wyobrażamy sobie, żeby Ona autoryzowała zmiany wiary i obyczaju, niejednokrotnie przepychano na siłę w tym sanktuarium Komunię na rękę, co teraz jest już procederem ciągłym. Nie wyobrażamy sobie, że ta pokorna służebnica Pańska miałaby autoryzować pomiatanie Ciałem Jej Syna wbrew wszelkim prawdziwym kanonom kościelnym i podawanie Komunii przez kobiety, co Jasna Góra nie raz widziała. Obecnie Jasna Góra stała się tym, czym była za czasów niejakiego Jakuba Franka. Domem zgorszenia, poniżenia Najświętszego Sakramentu.''