Polska Walcząca shares this
5721
Polska Walcząca
Pięknie gra
nihil quicquam
Czemu się pastwicie nad tym człowiekiem, to nie godzi się poniżać i piętnować kogoś za głos. Może Kiepurą się nie urodził, ale gra jak umie. Kto się wywyższa, będzie poniżony. Ku przestrodze wy doskonali.
anetmachnio1979
A Z MATKI BOZEJ MOZNA KPIC A Z heretyków nie??? Zabijasz KULT DO KROLOWEJ NIEBA I ZIEMI A martwisz się o ludzi którzy te profanację odstawiaja ?!
anetmachnio1979
Ty sie nihil nie odzywaj żeby cię piorun z NIEBA nie trafił w ta pusta głowę heretycka!
nihil quicquam
Bardziej anetmachnio1973 martwię się o ciebie, w domu wszystko dobrze??? Bo chyba masz jakiś problem.
wacula25wp.pl
anetmachnio1979-Piszesz -[ Papieża Piusa V Kto by MSZAŁ 1570 r zamienił lub przesunął przecinek (nawet) jest poza kościołem jako Heretyk ]==A możesz b. wiele grzechów kościoła wymieniać, bo kościół służy dla grzeszników nie dla świętych którzy są już w niebie .A w czasach chrześcijańskich Ewangelia rozgłoszona została po całym świecie, słowo ekumenia zaczęło oznaczać cały świat chrześcijański. …More
anetmachnio1979-Piszesz -[ Papieża Piusa V Kto by MSZAŁ 1570 r zamienił lub przesunął przecinek (nawet) jest poza kościołem jako Heretyk ]==A możesz b. wiele grzechów kościoła wymieniać, bo kościół służy dla grzeszników nie dla świętych którzy są już w niebie .A w czasach chrześcijańskich Ewangelia rozgłoszona została po całym świecie, słowo ekumenia zaczęło oznaczać cały świat chrześcijański. Sobory Kościoła nazwano soborami ekumenicznymi. Ponieważ Kościół Rzymskokatolicki uważał przez długie wieki, że on jedynie reprezentuje Kościół Powszechny, dlatego określił się mianem EKUMENIA -KK. Ta cudna ewangeliczna rzucona myśl zjednoczeniowa zaczęła w Kościołach tych zataczać coraz szersze kręgi i trwa .
anetmachnio1979
Szkoda mojego czasu na rozmowę z Tobą.
wacula25wp.pl
A szkoda tracisz wiele? 🤗 🤭 😊 😉
anetmachnio1979
Tak umiecie HERETYCY wychwalac Boga? na profanację śpiewać diabły?! A gdzie są pieśni MARYJNE "Maryjo Królowo Polski ",pod Twą obronę ",Matko Boża tyś nasza Hetmanka "jest mnóstwo pieśni na Chwałę Matki Bożej A wam diabeł profanację podpowiada w tych zabitych głupota i ciemnota głowach? Oj będzie kara A wy będziecie padać na kolana tylko będzie za późno! Zobaczymy czy ten ktory wam podpowiada że …More
Tak umiecie HERETYCY wychwalac Boga? na profanację śpiewać diabły?! A gdzie są pieśni MARYJNE "Maryjo Królowo Polski ",pod Twą obronę ",Matko Boża tyś nasza Hetmanka "jest mnóstwo pieśni na Chwałę Matki Bożej A wam diabeł profanację podpowiada w tych zabitych głupota i ciemnota głowach? Oj będzie kara A wy będziecie padać na kolana tylko będzie za późno! Zobaczymy czy ten ktory wam podpowiada że "nie ma w tych pieśniach nic złego "wam pomoże jak nadejdzie zasłużona kara na ważne głupie i bez serca herezje .WY się Boga nie boicie!
czesio i muchy
co wy złego widzicie w tej piosence?
anetmachnio1979
Jesteś zwyczajnym czesiem niewiernym HERETYKU PRECZ mi diable jeden! Do domu do mamusi obrażać A nie kpić z Matki Bożej, mojej Matki ! SEKTA na oczy nie widzi!
czesio i muchy
anetmachnio1979 - a poza tym wszyscy zdrowi w domu?
wacula25wp.pl
A wychwalajmy Boga jak umiemy w pieśniach na naszych ścieżkach Pielgrzymki
nihil quicquam
Fajna, sympatyczna piosenka pielgrzymkowa, tylko lepiej by brzmiało gdyby śpiewano Maryjo, Matyjo, Maryjo.
anetmachnio1979
POGARDZAJA KULTEM DO KROLOWEJ NIEBA I ZIEMI to masonskie prowadzenie ociemnialych i zwiedzionych , żeby Matkę Boża obrażali jeszcze na pielgrzymce do Królowej A może już nie idą do Matki Boga tylko do pacza-wynalazku od satanistow!?
sobolow
protestanci
Izabela Sylwia
Nikt tu nie chce osądzać Jana Pawła II, na pewno coś dobrego zrobił podczas swojego pontyfikatu, ale też ,,prawdy nie można zamiatać pod dywan".
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Pogarda pochodzi od szatana!
Art Kolos
Niestety Medalik to już też udowodniłaś w swoich komentarzach tutaj, wiesz, ja nienawidzę kłamstwa i muszę tobie powiedzieć że jesteś czystą hipokrytką która krytykuje innych a sama nie odbiegasz od takiego samego zachowania. Bóg widzi to czego ty nie widzisz.
anetmachnio1979
Nikt nikim nie gardzi tylko wyraża zdanie .Mylisz odczucie rozczarowania bo usłyszałaś prawdę z pogarda .A czemu mam Tobą gardzic ? Jestem grzeszna a Pan Bóg mną nie gardzi ...nie gardzę, tylko napisałam post bo serce z żalu nie wytrzymuje 😭
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Art Kolos
...wiesz, ja nienawidzę kłamstwa i muszę tobie powiedzieć że jesteś czystą hipokrytką która krytykuje innych a sama nie odbiegasz od takiego samego zachowania. Bóg widzi to czego ty nie widzisz.
***************************
Nie wiem czy ty nie nawidzisz kłamstwa, bo po twoich komentarzach, można odnieść wrażenie, że jest odwrotnie. Wydaje się ,że raczej nienawidzisz prawdy, albo z …More
Art Kolos
...wiesz, ja nienawidzę kłamstwa i muszę tobie powiedzieć że jesteś czystą hipokrytką która krytykuje innych a sama nie odbiegasz od takiego samego zachowania. Bóg widzi to czego ty nie widzisz.
***************************
Nie wiem czy ty nie nawidzisz kłamstwa, bo po twoich komentarzach, można odnieść wrażenie, że jest odwrotnie. Wydaje się ,że raczej nienawidzisz prawdy, albo z jakichś powodów nie chcesz jej poznać.
Napisałam o pogardzie a nie o krytyce. W przeciwieństwie do ciebie nie mam nikogo w pogardzie, mogę kogoś nie lubić, ale to nie jest pogarda. Ty natomiast niestety z przykrością to muszę powiedzieć pogardzasz nawet Kapłanami. Napisałeś o ks. Natanku pogardliwie używając tylko samego nazwiska. Gdy ci zwróciłam uwagę, w swojej pysze i dopisałeś imię księdza przed nazwiskiem i byłeś z siebie dumny i zadowolony. Ten problem jest niestety nagminny, szczególnie u tradycjonalistów.
Właśnie Bóg widzi ...
Co innego błądzić i nie widzieć swojego błędu , a co innego robić to świadomie z pogardą i być jeszcze z siebie dumnym i uważać się za bohatera.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Art Kolos
Aby nie być gołosłowną.
***********************
Art Kolos
19 cze
Widzę że niektórzy tutaj piszą o Natanku, jeżeli się zgadzacie z kościołem to z pewnością wiecie, że Natanek nie jest już księdzem. Jeżeli nie zgadzacie się z tym to znaczy, że odeszliście od kościoła.
Art Kolos
20 cze
Natanek.
Art Kolos
20 cze
A w całości Piotr Natanek. 🥱
Czy papież Jan Paweł II pocałował Koran?More
Art Kolos
Aby nie być gołosłowną.
***********************
Art Kolos

19 cze
Widzę że niektórzy tutaj piszą o Natanku, jeżeli się zgadzacie z kościołem to z pewnością wiecie, że Natanek nie jest już księdzem. Jeżeli nie zgadzacie się z tym to znaczy, że odeszliście od kościoła.

Art Kolos
20 cze
Natanek.

Art Kolos
20 cze
A w całości Piotr Natanek. 🥱
Czy papież Jan Paweł II pocałował Koran? Aby nie być gołosłowną
************************
Nie dość ,że pogarda i bluźnierstwo dla KSIĘDZA NATANKA, to jeszcze herezja i kłamstwo!
Kapłanem się jest na wieki!!!
Art Kolos
Niestety, pocałował, nie cofam nic co powiedziałem a ty możesz dalej zamieniać prawdę na kłamstwa i tak tego nie zmienisz.
anetmachnio1979
Tak prawde mowiac to katolikowi nie wolno nawet wymieniać uprzejmości z poganami i rozmawiać Tak mowi katechizm katolicki
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
A Jezus nie rozmawiał z poganami i grzesznikami?
anetmachnio1979
Pan Jezus przyszedł jako Zbawiciel- Zbawić grzeszników a ja jestem zwykłym człowiekiem i katechizm mnie poucza jak żyć żeby nie stracić Wiary. Jak ja będę modliła się z poganami i chodziła na herezje to raz dwa będę ślepa na prawdę bo stracę ducha Bożego. Nie chce z herezja i odstepstwem mieć nic wspólnego. Czekam kiedy wam te wasze jaskinie zbójców na głowy spadną.
Lilianna w ogrodzie
anetmachnio197
" Czekam kiedy wam te wasze jaskinie zbójców na głowy spadną."-Czyli rzuciłaś przekleństwo ! Ono może zadziałać na tych ,o których myślałaś , ale pamiętaj może to wrócić do Ciebie zwielokrotnione! Uważaj na słowa . Słowo ma wielką moc. Nigdy nikomu nie zycz nic złego.More
anetmachnio197

" Czekam kiedy wam te wasze jaskinie zbójców na głowy spadną."-Czyli rzuciłaś przekleństwo ! Ono może zadziałać na tych ,o których myślałaś , ale pamiętaj może to wrócić do Ciebie zwielokrotnione! Uważaj na słowa . Słowo ma wielką moc. Nigdy nikomu nie zycz nic złego.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Mamy naśladować Jezusa. Nawracać i kochać nawet swoich nieprzyjaciół. Jezus za każdego Umarł na Krzyżu, każdego kocha i każdego człowieka chce widzieć w Niebie.
anetmachnio1979
Mamy modlić się za nieprzyjaciół swoich i tych którzy nam zle czynią ale nigdzie Pan Jezus nie mówi żebym bratala się z poganami i odstąpiła od prawdziwej Nauki .Przeciwnie mowi Pan Jezus. Chyba nie myślisz że za posłuszeństwo heretykom i pójście droga która oni wskazują (BERGOLIO) otrzymasz Zbawienie. Nie otrzymasz to pewne! Za ta drogę daleko od Boga i Jego Łaski otrzymasz wieczne potępienie.…More
Mamy modlić się za nieprzyjaciół swoich i tych którzy nam zle czynią ale nigdzie Pan Jezus nie mówi żebym bratala się z poganami i odstąpiła od prawdziwej Nauki .Przeciwnie mowi Pan Jezus. Chyba nie myślisz że za posłuszeństwo heretykom i pójście droga która oni wskazują (BERGOLIO) otrzymasz Zbawienie. Nie otrzymasz to pewne! Za ta drogę daleko od Boga i Jego Łaski otrzymasz wieczne potępienie.😪czego ci z całego serca nie zycze ,tylko napominam Jestesmy przed wielka kara za nieposłuszeństwo Panu Bogu. Kara może objąć i tych którzy trwali wierze za wszelką cenę,więc muszę się starać i żyć bez grzechu ....😪 Pomysl o czym mówię bo z serca mówię. Żyjemy wszystkim momencie przed Przyjściem w Chwale Pana Jezusa jeśli odstąpimy od wiary to co nam powie? "Nie znam was " Wydaje mi się że źle interpretujesz Słowo Boże.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
W posoborowej sekcie satanistycznej -wszystkie chwyty dozwolone !
jansprawiedliwy
brawo ,tu idą serca otwarte na BOGA.
nihil quicquam
Fajna piosenka, na pielgrzymce dużo było takich na wesoło, kto chodził ten wie. Tylko ten głos nie za tęgi.
masada
Już się dałeś, śpiewając baranie.
nihil quicquam
masada możesz rozwinąć myśl, bo nie wiem o co ci chodzi?
nihil quicquam
Co nie wiesz o czym pisałeś? Po polsku nie rozumiesz? Zadałem Ci pytanie, czy obraziłem cię kolego, że mnie wyzywasz, odpisz tchórzu.
masada
nihil quicquam oglądaj i czytaj ze zrozumieniem. Pielgrzymka to nie hucpa tylko pokuta. Śpiewać i tańczyć to do dyskoteki.
nihil quicquam
Byłem na pielgrzymce nie raz i jest tam czas i na śpiew i na modlitwę. Idzie się cały dzień, śpiew dodaje sił i pomaga znosić trudy. Zdaje mi się, że tytuł i komentarze są nieadekwatne do tego materiału. Gdzie tu sekta, masoni, posoborowe. Ludzie opamiętajcie się, bo tylko jątrzycie i dzielicie Kościół i ludzi, a to czyste diabelstwo. A ty masada byłeś na pielgrzymce?
anetmachnio1979
Nihil -Nie należę do twojej religii masonskiej, śladu po mnie nie ma w novus ordo .
nihil quicquam
Ok, twój wybór, ale ja Ciebie nie wyzywam, nie obrażam, tak jak masada. Możemy się szanować, jeżeli nie jako katolicy (zakładam, że dla was jestem sekciarzem) , to po prostu jako ludzie. Pozdrawiam, z Panem Bogiem
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
nihil to jeden z klonów -nicków opętanego Elkama !
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
anetmachnio1979
MASONAMI SĄ CI, KTÓRZY ATAKUJĄ KOŚCIÓŁ SOBÓR I PAPIEŻY.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Lilianna w ogrodzie
Zauważyłam , że ludzie przedsoborowi/ którzy zresztą bardzo podzieleni i kłócą się m-dzy sobą/mają pogardę dla innych , są pyszni , czują się ludem wybranym , a resztę uznają za motłoch.
Ich słownictwo;
- twojej religii masonskiej
-baranie
-opętanego Elkama !
Na więcej szkoda mojej klawiatury.
A tymczasem..................More
Zauważyłam , że ludzie przedsoborowi/ którzy zresztą bardzo podzieleni i kłócą się m-dzy sobą/mają pogardę dla innych , są pyszni , czują się ludem wybranym , a resztę uznają za motłoch.
Ich słownictwo;
- twojej religii masonskiej
-baranie
-opętanego Elkama !

Na więcej szkoda mojej klawiatury.
A tymczasem..................
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Ale Męka Jezusa ich nie wiele obchodzi... 😭 😭 😭 Oni pogardzają, każdym człowiekiem, kto nie jest z ich środowiska, a najbardziej naszym Świętym Papieżem, gdzie nawet odbierają Papieżowi tytuł, i lecą po nazwisku.
Oni siebie tylko uznają za ,,Świętych'' . Są gorsi od faryzeuszy , którzy nie odważyli się ukamienować cudzołożnicy, choć mieli taki zamiar i trzymali kamienie w ręku.
Współcześni…More
Ale Męka Jezusa ich nie wiele obchodzi... 😭 😭 😭 Oni pogardzają, każdym człowiekiem, kto nie jest z ich środowiska, a najbardziej naszym Świętym Papieżem, gdzie nawet odbierają Papieżowi tytuł, i lecą po nazwisku.
Oni siebie tylko uznają za ,,Świętych'' . Są gorsi od faryzeuszy , którzy nie odważyli się ukamienować cudzołożnicy, choć mieli taki zamiar i trzymali kamienie w ręku.
Współcześni faryzeusze rzucają kamieniami, bez żadnych skrupułów, na wszystkich, bez wyjątku, kto im podpadnie. Kamienują, bez żadnych skrupułów. Uważają, że mają do tego prawo.
nihil quicquam
Pani Lilianno pycha to główna cecha diabła, przez pychę i nieposłuszeństwo został stącony z nieba. I tak patrząc na niektórych na tym portalu, to właśnie pycha ich przepełnia. Żal tych ludzi, bo błądzą i innych zwodzą. Ludzie mogą się różnić i błądzić, to ludzka rzecz, ale obrażanie i wyzywanie tych co mają inne zdanie to po prostu grzech, jeżeli robią to publicznie, tym większy. Ale trzeba mieć …More
Pani Lilianno pycha to główna cecha diabła, przez pychę i nieposłuszeństwo został stącony z nieba. I tak patrząc na niektórych na tym portalu, to właśnie pycha ich przepełnia. Żal tych ludzi, bo błądzą i innych zwodzą. Ludzie mogą się różnić i błądzić, to ludzka rzecz, ale obrażanie i wyzywanie tych co mają inne zdanie to po prostu grzech, jeżeli robią to publicznie, tym większy. Ale trzeba mieć nadzieję, że się opamiętają i po prostu będziemy się szanować. Pan Jezus dał się zabić za nas wszystkich, co zresztą Pani na końcu kom. ujęła zdjęciem. Róbmy swoje, pozdrawiam.
anetmachnio1979
Nikt nie unosi się pycha tylko PRAWDĄ tylko katolicy przejrzeli na oczy i ja widzą A poganie nadal w błocie po uszy i cwaniakuja do tego będąc w poganstwie udają wierzących. WAS już nawet nie przekonała INTRONIZACJA lucyfera na Watykanie tiara z piór pogańskich na pustej głowie Franciszka też was nie poruszy !
Lilianna w ogrodzie
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
a ciało wystawił na spalenie,
lecz miłości bym nie …More
Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
Gdybym też miał dar prorokowania
i znał wszystkie tajemnice,
i posiadał wszelką wiedzę,
i wszelką [możliwą] wiarę, tak iżbym góry przenosił.
a miłości bym nie miał,
byłbym niczym.
I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją,
a ciało wystawił na spalenie,
lecz miłości bym nie miał,
nic bym nie zyskał.
Miłość cierpliwa jest,
łaskawa jest.
Miłość nie zazdrości,
nie szuka poklasku,
nie unosi się pychą;
nie dopuszcza się bezwstydu,
nie szuka swego,
nie unosi się gniewem,
nie pamięta złego;
nie cieszy się z niesprawiedliwości,
lecz współweseli się z prawdą.
Wszystko znosi,
wszystkiemu wierzy,
we wszystkim pokłada nadzieję,
wszystko przetrzyma.
Miłość nigdy nie ustaje,
[nie jest] jak proroctwa, które się skończą,
albo jak dar języków, który zniknie,
lub jak wiedza, której zabraknie.
Po części bowiem tylko poznajemy,
po części prorokujemy.
Gdy zaś przyjdzie to, co jest doskonałe,
zniknie to, co jest tylko częściowe.
Gdy byłem dzieckiem,
mówiłem jak dziecko,
czułem jak dziecko,
myślałem jak dziecko.
Kiedy zaś stałem się mężem,
wyzbyłem się tego, co dziecięce.
Teraz widzimy jakby w zwierciadle, niejasno;
wtedy zaś [zobaczymy] twarzą w twarz:
Teraz poznaję po części,
wtedy zaś poznam tak, jak i zostałem poznany.
Tak więc trwają wiara, nadzieja, miłość - te trzy:
z nich zaś największa jest miłość.
nihil quicquam
nihil to jeden z klonów -nicków opętanego Elkama !- to mowa miłości w wykonaniu przedsoborowia. Kim trzeba być, by się ładować z kom. oceniając kogoś, kogo się blokuje i ten ktoś nie ma możliwości odpowiedzenia. Czy to jest eleganckie zachowanie katolika. Pomijam treść, bo ta sama mówi za siebie, ale dla mnie ten pan prawdziwy itd to właśnie człowiek pełen pychy, nie panujący nad sobą. …More
nihil to jeden z klonów -nicków opętanego Elkama !- to mowa miłości w wykonaniu przedsoborowia. Kim trzeba być, by się ładować z kom. oceniając kogoś, kogo się blokuje i ten ktoś nie ma możliwości odpowiedzenia. Czy to jest eleganckie zachowanie katolika. Pomijam treść, bo ta sama mówi za siebie, ale dla mnie ten pan prawdziwy itd to właśnie człowiek pełen pychy, nie panujący nad sobą. Przyjrzyjcie się sobie, radzę przetrzeć dobrze okulary, zanim będziecie osądzać, kto jest katolikiem, kto masonem, sekciarzem, poganinem itd. Zbyt łatwo wam przychodzi sądzenie innych..., stawiając siebie na samym szczycie doskonałości.
Lilianna w ogrodzie
My sami nie znamy dokładnie naszych serc , a co dopiero bliscy , dalecy , obcy......
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Najbardziej jednak, przeraża pogarda dla Świętych i dla Kapłanów, a zwłaszcza dla naszego Św. Papieża. To jest dla nich pożywka, oni bez tego nie mogą żyć.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Nasze serca zna tylko Bóg. My sami, nawet siebie do końca nie znamy.