pl.news
76K
darek104
Na jakiej podstawie stwierdza się srovid, bo przecież nie tym fake testem o którym opowiadał ratownik medyczny?
CÓRKA MARYI
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Teraz wszyscy trafiają do szpitala tylko z covid. Nie ma już grypy, ani zapalenia płuc, czy oskrzeli, jest tylko sam covid - srovid. 🥵
KRUCJATA KU MSZY ŚW. RYTU RZYMSKIEGO
Prawdziwie żadnego wirusa o nazwie Covid 19 nigdy nie wyizolowano .Jest to nazwa wymyślona przez masonerię . Ludzie chorują na jakieś wściekłe wirusy , którymi nas infekują po to by ludzkość wystraszyć i by zrealizować swój diabelski plan i cel . Zarażają wszelkimi dostępnymi sposobami ; żywność , woda powietrze ( zrzuty z samolotów tzw chemtrailes a nawet biedronki jesieni -potocznie nazywane " …More
Prawdziwie żadnego wirusa o nazwie Covid 19 nigdy nie wyizolowano .Jest to nazwa wymyślona przez masonerię . Ludzie chorują na jakieś wściekłe wirusy , którymi nas infekują po to by ludzkość wystraszyć i by zrealizować swój diabelski plan i cel . Zarażają wszelkimi dostępnymi sposobami ; żywność , woda powietrze ( zrzuty z samolotów tzw chemtrailes a nawet biedronki jesieni -potocznie nazywane " chińskimi " !
Weronika....S
Kowid to projekt masonerii wymordowania ludzi i jednocześnie zmiany kodu genetycznego, tym którzy pozostaną przy życiu. Zmiana kodu oczywiście w opozycji do naturalnego, danego nam przez Boga.
Stina Kri
Maryjo, proszę Cię o zdrowie dla tego kapłana spraw Mateńko aby w Godzinie Twojej Łaski powrócił do zdrowia. Wysłuchaj prośby mojej.
Sławomir Sokołowski
Jeżeli "leczą" go z powodu "kowida", to raczej z tego nie wyjdzie... Oby zaopiekowali się nim lekarze z sumieniem i prawdziwie leczyli, wtedy ma bardzo duże szanse na prawdziwe wyzdrowienie.