Gloria.tv And Coronavirus: Huge Amount Of Traffic, Standstill in Donations
Clicks1.1K

Odhalenie - Vojtech Kodet, Marián Kuffa, Róbert Bezák

Mates5485
34
Odhalenie - Vojtech Kodet, Marián Kuffa, Róbert Bezák Je to staré video a dávam to tu aby som to nemusel hľadať. Po ďalšie je tam veľa veci pravdivých čo sa píše vo videu a poukazuje na mnohé herézy …More
Odhalenie - Vojtech Kodet, Marián Kuffa, Róbert Bezák
Je to staré video a dávam to tu aby som to nemusel hľadať. Po ďalšie je tam veľa veci pravdivých čo sa píše vo videu a poukazuje na mnohé herézy a bludy,ktoré ty traja rozprávali aj tak väčšinou ľudí nie len na Slovensku aj po celom svete neustále šíria a klamú presne s takými aj podobnými bludmi nielen seba aj ostatných a tak sa zatracujú do večnej záhuby.
Lola123456
L.Bajza- Kodet nepovedal v tom videu nič pomýleného, inoverec môže kráčať vo svojej viere, kým neprejde na pravú vieru. Napr. cez nášho misionára. No a čo sa týka vdp. Kufu vydiskutuj si to s nim sám, najlepšie osobne. Našla som iba video z Bruselu, kde niečo odvolával a niečo nechcel odvolať.
Ladislav Bajza
Lola- takže neplatí prvé Božie prikázanie? Boh netrestá hriechy otcov na deťoch do tretieho,až štvrtého pokolenia?

Ale čo sa čudujem ,keď oni vám prvé Božie prikázanie zrušili už na IIVatikáne ,keď vám Aláha podsunuli ako vášho spoločného boha s moslimami.
Máte to v tých hlavách už úplne na šrot.
Lola123456
Neviem o čom točíš. Nikdy som netvrdila, že Boh netrestá hriechy otcov na deťoch .
A nikdy som netvrdila, že máme s islamistami spoločného Boha. Jediny pravý prostrednik cez ktorého sa môžeme dostať k nebeskému Otcovi je Ježiš Kristus.
ekans
tak si to video poriadne prehraj a počůvni
Lola123456
ekans. - prepáč.
Máš pravu, nepozrela som si dôsledne Kodeta.. len tú časť, kde hovorí že inoverec sa môže dopracovať k pravej viere.
1.Boh aj Dávidovi povedal, že následky za jeho ťažký hriech spáchaný s Betsabe bude znášať až jeho potomok.
2.A miešať zen budhizmus s pravou vierou je ako spájať vodu s ohňom. Voda ten oheň zahasí a je tu odpadlík.
ekans
mě se omlouvat nemusíš, jiní zde mají zmatek v hlavách pro některé komentáře, že julinko Teologické otázky...
dyk
Nemôžete zatvoriť nebo pred všetkými. Keď áno, tak Boha vyhlasujete za nespravodlivého. Prečo potom sa nedal moslimom narodiť ako kresťanom? Prečo? Prečo mňa, ako príklad, dal do moslimskej rodiny na čisto moslimskom území a v čisto moslimskej kultúre a tým ma odrezal od možnosti byť spasený? Prečo tá nespravodlivosť. Prečo sa dal tebe narodiť v kresťanskej rodine, na kresťanskom území a v …More
Nemôžete zatvoriť nebo pred všetkými. Keď áno, tak Boha vyhlasujete za nespravodlivého. Prečo potom sa nedal moslimom narodiť ako kresťanom? Prečo? Prečo mňa, ako príklad, dal do moslimskej rodiny na čisto moslimskom území a v čisto moslimskej kultúre a tým ma odrezal od možnosti byť spasený? Prečo tá nespravodlivosť. Prečo sa dal tebe narodiť v kresťanskej rodine, na kresťanskom území a v kresťanskej kultúre a tým náš možnosť byť spasený? Prečo ty áno a prečo ja nie?

Kresťanský Boh je nespravodlivý!!!

Toto hovoríte. Boha ste si vytvorili na svoj obraz a tak zatvárate možnosť spásy pre tých, čo sa s Ježišom Kristom nestretli, alebo majú o Ňom prekrútené a falošné informácie. Toto je hriech proti Duchu Svätému.
apredsasatoci
Boh vpisal všetkým ľuďom do srdca svedomie. Opakujem svedomie! Keďže napr. pohan, moslim.... neprišli do styku s Bibliou, budú súdený na základe ich svedomia. Takže o nich je postarané. Ale pozor? Každý kresťan bude súdený podstatne prísnejšie ako pohan, moslim..
Boh je nanajvýš spravodlivý a aj pohanom zjavil čo možno o Bohu vedieť.
Veď to, čo je v ňom neviditeľné - jeho večnú moc a božstvo -, možno od stvorenia sveta rozumom poznávať zo stvorených vecí; takže nemajú výhovorky. 21 Hoci Boha poznali, neoslavovali ho ako Boha, ani mu nevzdávali vďaky; ale stratili sa vo svojich myšlienkach a ich nerozumné srdce sa zatemnilo. 22 Hovorili, že sú múdri, a …More
Boh je nanajvýš spravodlivý a aj pohanom zjavil čo možno o Bohu vedieť.
Veď to, čo je v ňom neviditeľné - jeho večnú moc a božstvo -, možno od stvorenia sveta rozumom poznávať zo stvorených vecí; takže nemajú výhovorky. 21 Hoci Boha poznali, neoslavovali ho ako Boha, ani mu nevzdávali vďaky; ale stratili sa vo svojich myšlienkach a ich nerozumné srdce sa zatemnilo. 22 Hovorili, že sú múdri, a stali sa hlupákmi. 23 Slávu nesmrteľného Boha zamenili za podoby zobrazujúce smrteľného človeka, vtáky, štvornožce a plazy. /Rim1/

Lebo keď svet v Božej múdrosti nepoznal svojou múdrosťou Boha, zapáčilo sa Bohu spasiť veriacich bláznovstvom ohlasovania. /1kor1/

Boh nás mohol všetkých bez mihnutia oka poslať do pekla, ale rozhodol sa dať milosť tým, ktorí uveria bláznivému ohlasovaniu Kríža Jeho Syna.. a preto ho poslal na zem!!

Nijaká iná možnosť prísť do neba neexistuje!! Alebo Boží Syn nadarmo vytrpel všetky tie pekelné muky?? Ak je iná možnosť záchrany z pekla.. ty dyk robíš z Boha klamára..
Lola123456
Nikde Boh nehovorí o tých čo sú mimo jeho Cirkvi, ako s nimi naloží. To nie je naša starosť, nám kázal ohlasovať jeho evanjelium. Tí, čo ho príjmu budú spasení. Evanjelium je už známe po celom svete, iba v Brazílskom pralese vraj ešte žije kmeň indiánov, ktorí neprišli do styku s civilizáciou. Išli tam dvaja misionári jeden za druhým, ani jeden sa nevrátil. Boh nie je nespravodlivý, myslím si, …More
Nikde Boh nehovorí o tých čo sú mimo jeho Cirkvi, ako s nimi naloží. To nie je naša starosť, nám kázal ohlasovať jeho evanjelium. Tí, čo ho príjmu budú spasení. Evanjelium je už známe po celom svete, iba v Brazílskom pralese vraj ešte žije kmeň indiánov, ktorí neprišli do styku s civilizáciou. Išli tam dvaja misionári jeden za druhým, ani jeden sa nevrátil. Boh nie je nespravodlivý, myslím si, že takýmto čo neprišli do kontaktu s jeho evanjeliom dá milosť a v agónii, sa im zjaví aby ho prijali, lebo po smrti je už neskoro.
Katechizmus hovorí iba o nepokrstených deťoch, že nevojdu do úplnej blaženosti a neuvidia Božiu tvár. Myslím si, že im to nevadí, že dosiahli nižší stupeň blaženosti, keď nepoznajú väčšiu.
Mates5485
www.youtube.com/watch
Ja dopĺňam,že iba jediné sväté náboženstvo je a to je kresťanský katolicizmus ( kresťanstvo ) a byt v svätej Cirkvi toto tam chýbalo neviem či úmyselne alebo zabudol povedať či nestihol to už len on vie.
Lola123456
Krásne a čisté vyznanie, ktoré by mal hlásať každý kňaz, aby v tom mali ľudia jasno.
Indický misionár otec Mariakan chodil do islamských zemi evanjelizovať a na jeho prednáškach sa obracali stovky moslimov. Diali sa také zázraky, že sa im zjavil kríž, čo bolo pre nich dovtedy pohoršením a potom čo ho videli celá komunita prešla na kresťanstvo.
Lola123456
ekans
obrácení na podnětu charismatiků je zcestné, nepřijímají katolickou nauku, pro katolíka je směrodatný katechismus a né nějaké kecy "obráceného muslima"
Mates5485
Iba dneska som to našiel a dal iba kvôli tomu,že hovorí islam a alah je satan. Komu to nedôjde je určený fakt na psychiatriu keď stále bude hovoriť a šíriť alah ( islam - korán satanský ) a židia ( talmud taktiež satanský ) je totožný s kresťanstvom.
Mates5485
Charizmatizmus je totálne zlo a new age.
One more comment from Mates5485
Mates5485
Nenašiel som dôkladne video iba načo naráža,ale škoda,že ako keby naschvál na internete dačo povie pravdu,ale zvyšok úplne vynechané zámerne. Vždy podstata chýba. Byť v Cirkvi Kristovej, vedieť dogmu,náuku a pravý Katechizmus a uznať,že je jedine iba práva katolícka viera ( sväté náboženstvo kresťanský katolicizmus )
Mates5485
Ježiš Kristus je jediná cesta,pravda a večný život nik nevojde k nebeskému Otcovi a do Božieho kráľovstva iba cez neho. Kto hovorí a šíri,že sú iné cesty ako je Ježiš Kristus je od diabla lebo všetky ostatné cesty vedú do zatratenia,pekla a iba jediná cesta vedie do večnosti a to je Ježiš Kristus ( jeho svätá práva Cirkev a práva katolícka viera. )
dyk
Keby Kodet hovoril bludy, tak žiadny exorcizmus nevykoná. Kto chce psa byť, palicu si vždy nájde. Ja sa väčšinou modlim v indianskom sede. Pokiaľ viem, tak aj sväta mala arabka sa takto modlila a adorovala. Potom asi bude svätá v pekle. Nie? :) Protipápežsky bludári šíria bludy ako sa dá.
Moslim, ktorý v živote nestretol Ježiša ale žije úprimne svoju vieru a šíri pokoj okolo seba bude zatratený? …More
Keby Kodet hovoril bludy, tak žiadny exorcizmus nevykoná. Kto chce psa byť, palicu si vždy nájde. Ja sa väčšinou modlim v indianskom sede. Pokiaľ viem, tak aj sväta mala arabka sa takto modlila a adorovala. Potom asi bude svätá v pekle. Nie? :) Protipápežsky bludári šíria bludy ako sa dá.
Moslim, ktorý v živote nestretol Ježiša ale žije úprimne svoju vieru a šíri pokoj okolo seba bude zatratený? Možno bude dlhšie v očistci.
"Moslim, ktorý v živote nestretol Ježiša ale žije úprimne svoju vieru a šíri pokoj okolo seba bude zatratený? Možno bude dlhšie v očistci."
Takýto moslim nedostal tu milosť že by bol pokrstený a že si môže čítať sväté Písmo.. ktorému keby uveril, mal by večný život.. môže žiť akokoľvek úprimne svoju vieru, čiže modlosluzbu, jeho hriechy mu žiaden alah nezmyje, pretože aby mal odpustené hriechy …More
"Moslim, ktorý v živote nestretol Ježiša ale žije úprimne svoju vieru a šíri pokoj okolo seba bude zatratený? Možno bude dlhšie v očistci."
Takýto moslim nedostal tu milosť že by bol pokrstený a že si môže čítať sväté Písmo.. ktorému keby uveril, mal by večný život.. môže žiť akokoľvek úprimne svoju vieru, čiže modlosluzbu, jeho hriechy mu žiaden alah nezmyje, pretože aby mal odpustené hriechy musí uveriť v Ježisa, ktorého hlásali apostoli. keby bol aj najlepší človek na zemi, stačí len dedičný hriech ktorý zmyty nemá a preň bude zatrateny.. to je náuka svätej katolíckej cirkvi. Bez tejto viery budu všetky pohanské národy a inoverci spravodlivo odsúdeni do pekla, lebo žiaden ľudský dobrý skutok nikomu nepomôže zaslúžiť si nebo.
Ale aj tak budú všetky tieto národy trpieť v pekle menšie muky ako jeden kresťan, ktorý Ježiša aj Písmo pozná ale nežije podľa prikázaní.. dokonca ja ten čo sa o svoju vieru nestará, alebo ani nevie že žiaden moslim do neba nemôže prísť, taký vlastne vieru spasonosnu nemá.. ale bude oveľa prísnejšie súdený, keďže je pokrstený.. coz je veľká zodpovednosť pred Bohom. Dostal si biele rúcho a ty si clapes po kaluziach a výkaloch a vôbec ti to nevadí..

Do ocistca idú len kresťania, ktorí nezomreli v ťažkom hriechu ale majú ešte na duši nejaké neodcinene tresty za hriechy alebo zomreli v ľahkom hriechu.. ten musi byt očistený v ohni. Kto zomrie v ťažkom hriechu, čo len jednom, ide po smrti rovno do pekla.
Ladislav Bajza
dyk- ty si prečítaj prvé Božie prikázanie pred tým ,než začne písať tie svoje bludné vývody.
Mates5485
Mates5485
Aspoň vidno dyk,že si ďalší mimo človek,ktorý nevie čo je to kresťanstvo a zachovávaš new age a svetský svetonázor, ktorý vedie do záhuby a ty s ním tak isto.
Caesar
dyk
a co slová Krista Pana? A Ježiš mu povedal: Ja som cesta i pravda i život; nikto neprijde k Otcovi, len skrze mňa.…
Ján 14:6
Kristus Pan si z nas teda robil dobrý den?
Ladislav Bajza
Caesar- bludári ako dyk sú preto bludári,lebo neuverili Božiemu slovu.Radšej veria svojej predstave a zo samotného Krista robia luhára .
ekans
kodet nikdy žádný exorcismus nevykonal
Lola123456
Sú pod vplyvom toho, čo začalo viať od Františka z Vatikánu. Kufa to už prehodnotil a zorientoval sa v tom.
Ružena
Lola123456 to myslíš vážne? Zorientoval sa? mne sa nezdá .... Z takého zločinu treba verejné pokánie činiť. Daj dôkaz.
Lola123456
Ružena, je o tom jedno z jeho videi, kde odpovedá na takú otázku.
Ladislav Bajza
Lola123456 "Sú pod vplyvom toho, čo začalo viať od Františka z Vatikánu. Kufa to už prehodnotil a zorientoval sa v tom."
Tak v prvom rade to nezačalo viať od Františka,ale herézy IIVatikánu začal do praxe uvádzať Ján Pavol II www.youtube.com/watch
A ak sa Kuffa ,ktorý hlása namiesto evanjelia new age zorientoval,tak daj jeho video,kde verejne odsúdil tieto bludy www.youtube.com/watch ,…More
Lola123456 "Sú pod vplyvom toho, čo začalo viať od Františka z Vatikánu. Kufa to už prehodnotil a zorientoval sa v tom."
Tak v prvom rade to nezačalo viať od Františka,ale herézy IIVatikánu začal do praxe uvádzať Ján Pavol II www.youtube.com/watch
A ak sa Kuffa ,ktorý hlása namiesto evanjelia new age zorientoval,tak daj jeho video,kde verejne odsúdil tieto bludy www.youtube.com/watch ,ktorými oklamal množstvo veriacich i neveriacich a kde z toho robí pokánie!
Anton Čulen
ekans
volaaký vypelichaný
Július7
Je to tak, ukážka úpadku. V súvislosti s Kuffom si však myslím, že sa už zmenil. Je to ale len moj názor...Bezák je zjavne stratený prípad.