Clicks17
uk.news

Папа Франциск бачить "лякаючі знаки" в літургії Нового Обряду

У своєму посланні з нагоди Тижня літургії в Італії (з 23 по 26 серпня) Папа Франциск пише про те, що "жахливий досвід" 2020 року призвів до "браку літургії", а також показав "благостность" того, що він назвав "довгим становленням літургії". Цей процес, на його думку, відбувається після Другого Ватиканського Собору, незважаючи на відсутність зв'язку між епідемією коронавіруса і Новим Обрядом.

Вже у наступному абзаці він суперечить сам собі, та каже про проблеми відновлення літургії, які він називає " лякаючим знаком на етапі зміни епох".

Варто відзначити, що, кажучи про "зміну епох", Папа Франциск боїться того, що літургія може просто зникнути. Саме тому він говорить про "зміну сприйняття людей" в умовах "реального життя", яка формується "необхідністю знаходження в суспільстві".

Папа Франциск використовує абстрактні фрази, та заявляє, що "недільні заходи" відрізняються "незбалансованим співвідношенням поколінь" і "культурною неоднорідністю". Було б більш чесним визнати, що нав'язування світських норм в світі літургії веде до її знищення.

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsBrduetkazn