Clicks19
lt.news

Daržovė: naujasis Airijos vyskupas kviečia „kuniges moteris“

Tėvas Gerardas Nashas (62 m.), kurį Pranciškus birželio 11 d. paskyrė Fernso vyskupu, Airija, „palaiko“ kuniges (neteisingai įšventintas).

Fernso vyskupas gyvena Veksforde, jo katedra yra Eniskorčio mieste. Nashas leidiniui ClareChampion.ie (birželio 19 d.) sakė, kad „dauguma“ Airijos vyskupų siekia, kad tarnystė būtų „įtraukianti visus, kaip turėtų būti“.

Nashas mano, kad Bažnyčios tarnystės ir valdymo „idėjos“ buvimas visiškai vyriška - kaip to iš tikrųjų norėjo Kristus - yra „visiškai neteisinga“. Jis žada, kad „pasisakys už pokyčius“ [į blogąją pusę] ir vadina tai „judėjimu į priekį“, o iš tikrųjų tai yra grįžimas prie pagoniškos kunigystės, kuri yra atsieta nuo tikrojo Kristaus asmens. Per pastaruosius trejus metus Nashas mokė žmones mokyti katekizmo ir kitų pastročių tarnystių, daugiausia moteris.

Kadenciją baigiantis Fernso vyskupas nuoširdžiai pasveikino Nasho paskyrimą. Vyresnysis Dublino kunigas internete rašė apie Nasho nominaciją: "Dar viena vidutinybė. Dar viena daržovė vyskupų puode". Tokiais paskyrimais Pranciškus formuoja Bažnyčios nuosmukį dar dešimtmečiui ir vėliau.

#newsGytarcoexd