Hanka Kraská
Povedzte WHO, že nikdy nebudete žiť pod ich kontrolou
petícia :
PETITION: Stop Tedros' WHO Pandemic Treaty
Pandemickej zmluve WHO treba vzdorovať pri každej príležitosti, aby sme nepostúpili viac zo svojej suverenity a práv globálnym elitám.
Posledné dva roky boli plné porušovania občianskych práv národnými vládami, no teraz sa Svetová zdravotnícka organizácia snaží privlastniť si tie isté …More
Povedzte WHO, že nikdy nebudete žiť pod ich kontrolou
petícia :
PETITION: Stop Tedros' WHO Pandemic Treaty
Pandemickej zmluve WHO treba vzdorovať pri každej príležitosti, aby sme nepostúpili viac zo svojej suverenity a práv globálnym elitám.
Posledné dva roky boli plné porušovania občianskych práv národnými vládami, no teraz sa Svetová zdravotnícka organizácia snaží privlastniť si tie isté drakonické právomoci na globálnej úrovni.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
PS : Preklad z ruštiny.

ZNEPOKOJUJÚCE SPRÁVY... Čína oznámila celonárodnú mobilizáciu. Všetci si pamätáme proroctvá...
Poznámka - Drahí bratia a sestry! Všetci poznáme mnoho proroctiev našich svätých, že Čína sa zmocní krajín Ruska pred Uralom. Je jasné, že sa tak stane v čase, keď bude Rusko veľmi oslabené a nebude schopné ochrániť svoje územia pred takým mocným agresorom, akým je Čína.

A práv…
More
PS : Preklad z ruštiny.

ZNEPOKOJUJÚCE SPRÁVY... Čína oznámila celonárodnú mobilizáciu. Všetci si pamätáme proroctvá...
Poznámka - Drahí bratia a sestry! Všetci poznáme mnoho proroctiev našich svätých, že Čína sa zmocní krajín Ruska pred Uralom. Je jasné, že sa tak stane v čase, keď bude Rusko veľmi oslabené a nebude schopné ochrániť svoje územia pred takým mocným agresorom, akým je Čína.

A práve teraz, počas tridsaťročného úsilia Kremeľského satanského kahalu, je Rusko oslabené viac ako kedykoľvek predtým. A zatiaľ neexistujú žiadne predpoklady na jeho posilnenie a oživenie. Preto sa všetky supy sveta začali pripravovať na to, že si uchmatnú teritoriálne kúsky tučnejšie: USA, Čína, Japonsko, Európa a ďalšie. Pomôž nám, Pane! Kráľ prichádza!


ČÍNA OZNÁMILA CELONÁRODNÚ MOBILIZÁCIU.

Ako teraz uvádzajú mnohé čínske opozičné zdroje, 14. mája 2022 sa v ČĽR uskutočnilo tajné mobilizačné stretnutie velenia CHKO Južného operačného divadla, odkiaľ unikli zvukové a obrazové informácie:


Pôvodná nahrávka trvá asi hodinu a celé znenie prepisu si môžete pozrieť na webovej stránke Jennifer Zeng, ktorá to všetko preložila do angličtiny. Veliteľstvo južného divadla CHKO je zodpovedné za región zvýraznený červenou farbou:

Velenie Južného divadla prevádzky CHKO zasadalo na žiadosť Národného mobilizačného výboru, ktorý stanovil za úlohu previesť celé hospodárstvo regiónu na vojenskú trať.

To znamená, že továrne, ktoré vyrábali prívesy pre nákladné vozidlá doslova zajtra, začnú vyrábať vlečné siete pre tanky a lodenice, ktoré postavili rekreačné lode pre bohatých, začnú stavať vojenské lode a tak ďalej. A generáli to všetko starostlivo ukazujú v správach a číslach.

Takže, pokiaľ nejde o úmyselné odtok samotnej čínskej armády, je to o príprave Číny na veľkú vojnu, ktorá sa začne.

Po prvé, pokiaľ možno pochopiť z rozhovorov čínskych generálov, situácia je tam úplne rovnaká so všetkými vojenskými okresmi, len sa zdá, že informácie trochu vytiekli z tohto okresu.

Po druhé, celý tento príbeh úniku je veľmi podobný krycej operácii organizovanej čínskou kontrarozviedkou. Presun celej ekonomiky na vojenskú trať je taký, ktorý sa nedá skryť v žiadnom vreci, každý to uvidí. Preto je lepšie deklarovať všetko, akoby otvorene a okamžite, keď sme vopred poslali skautov iných krajín po nesprávnej ceste - hovoria, že sa stále pripravujete na obranu Taiwanu.

Po tretie, 10. mája tohto roku vystúpil v čínskej tlači autoritatívny expert Gao Yusheng. Jeho rozhovor zostal takmer bez povšimnutia, pretože bol okamžite vyhladený všade v ČĽR, avšak každý, kto potreboval tento rozhovor, si to všimol, pretože Gao Yusheng povedal nasledovné:

"... od rozpadu Sovietskeho zväzu bolo Rusko v najhlbšom úpadku, čo je predovšetkým pokračovanie obdobia pred rozpadom Sovietskeho zväzu. Je to spôsobené aj zlyhaniami domácej a zahraničnej politiky ruskej vládnucej elity. Tento proces zhoršujú západné ekonomické sankcie, ktoré poškodili sektory ruskej ekonomiky.

Takzvané oživenie alebo revitalizácia Ruska za Putina je lož; Jednoducho to neexistuje. Úpadok Ruska je zrejmý v jeho ekonomickej, vojenskej, technologickej, politickej a sociálnej oblasti a mal vážny negatívny vplyv na ruské ozbrojené sily a ich vojenské operácie.

Neúspech ruského blitzkriegu a neschopnosť dosiahnuť rýchle víťazstvo znamenali začiatok porážky Ruska. Ekonomická a finančná sila ruskej armády, ktorá nie je úmerná jej postaveniu takzvanej vojenskej superveľmoci, nemohla udržať high-tech vojnu v hodnote stoviek miliónov dolárov denne. Všade na bojovom poli bola mizerná porážka ruskej armády zarážajúca.

Každý deň, keď sa vojna ťahá, je pre Rusko veľkou záťažou. Vojenské a ekonomické výhody Ruska nad Ukrajinou boli kompenzované odolnosťou Ukrajiny a obrovskou, trvalou a účinnou pomocou poskytovanou Ukrajine. Generačné rozdiely medzi Ruskom a Spojenými štátmi a ďalšími spojencami v oblasti zbraní a technológií, vojenských koncepcií a metód vedenia vojny robia výhody a nevýhody oboch strán ešte výraznejšími.

Moderné vojny sú nevyhnutne hybridné vojny zahŕňajúce vojenské, ekonomické, politické, diplomatické, verejnú mienku, propagandu, spravodajské služby a informácie. Rusko je nielen v pasívnej pozícii na bojovom poli, ale prehralo aj v iných oblastiach. To znamená, že je len otázkou času, kedy Rusko úplne prehrá. Konečná porážka Ruska je len otázkou času.

Rusko sa už nevie rozhodnúť, kedy a ako sa vojna skončí. Rusko sa snaží ukončiť vojnu čo najskôr, aby sa udržalo toho, čo dobylo. Nepodarilo sa. V tomto zmysle Rusko stratilo svoje strategické vedenie a iniciatívu."


Pán Gao Yusheng je zaujímavý tým, že je najznámejším odborníkom na SNŠ v Číne. Svoju prácu začal ako druhý tajomník čínskeho veľvyslanectva v Moskve v Terry ZSSR a rozpad ZSSR sa odohral pred jeho očami. Potom pán Gao Yusheng odcestoval takmer na všetky veľvyslanectvá významných postsovietskych republík, ktoré striedavo viedol.

Jeho poslednou pozíciou bol šéf čínskeho veľvyslanectva v kyjevskom meste, a tak sa ho pýtali, čo si myslí o vojne na Ukrajine. Preto sú slová pána Gao Yushenga hodnotením, ktoré by mal každý nehanebne zmýšľajúci najvyšší vodca prijať ako návod na konanie.

Z toho vyplýva, že s najväčšou pravdepodobnosťou bude hračkou návrat severných území, ktoré dnes patria Rusku. Technicky by CHKO mohla vstúpiť do Chabarovska s obmedzeným. Zatiaľ však nie je jasné, ako na to zareagujú Japonci a Američania, ktorí majú v Rusku aj svoje vlastné územné záujmy. A tak sa zdá, že Čína sa na operáciu dôkladne pripravuje – s mobilizáciou, s nasadením, s prípravou na akékoľvek scenáre – vrátane jadrových.
dalila
No neviem. Propaganda je na oboch stranách ale žeby Rusi boli na tom až tak zle sa mi nechce veriť
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Oslabene je diabolskými politikmi vrátane putina a s tými, ktorí sú pri moci.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Marieta Ria
Akou vojnou kedy Amerika "pohrdla"? To je ich chlebík takmer každodenný...
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Jasne, že 3 svetová vojna nebude tento rok a nezačne dokým sa značne proroctva nebudú naplňovať a to som písal a dával tu proroctva 1000 krát. To je len veľká príprava. Najprv aj NWO a Veľký Reset sa musí na plno prejaviť na veľmi krátku dobu s pandemickou tyraniou a sektou.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
China, Taiwan and Biden - gloria.tv
Nepríčetní dement možno ovládaní na diaľku alebo ho udržuje nejako ešte satan.
U.S.C.A.E.
satan nemôže držať pri živote môže potlačiť prejavy chorôb ale Pánom života a smrti je Boh