Clicks5
lv.news

Kardināls Millers uzskata, ka Franciska pret misēm vērtajā krusta karā trūkst "apdomības un cieņas"

Minhenes kardināla Marksa atkāpšanās liecina, ka Vācijas sinodālais ceļš, kas tiek veikts kā "politiska apņemšanās", ir izgāzies, laikrakstam LaNuovaBq.it (4. jūnijs) sacīja kardināls Gerhards Millers.

Viņam vācu sinode neievēro dievišķos likumus un par to ir atbildīgs "Markss. Müllers uzsver, ka Franciska" draugs "Markss vēlas deleģēt pēdējam vācu problēmu risināšanas uzdevumu.

Vācijas bīskapu plāns pēc Millera domām neizveidot šķelšanos - kuru viņi nevarētu īstenot, jo viņu vienīgā varas bāze ir oligarhu plašsaziņas līdzekļi -, bet gan kļūt par Franciska baznīcas vadītājiem. Millers iedomājas, ka joprojām ir “daudz” vācu katoļu, kas “aizvainoti” pret antikatoliskajiem bīskapiem.

Par Covid-19 kardināls teica, ka tā bija kļūda, ja ļāva valstij diktēt, kā rīkoties ar sakramentiem, un ka valsts ir “iestāde, kas kļuvusi autoritāra”.

Attiecībā uz draudošo Summorum Pontificum atcelšanu Millers sacīja, ka "tagad nevar rīkoties ar autoritārismu, aizliedzot [Misi]; tas prasa apdomību un cieņu". Millers mazina lielo atjaunošanos, kas virzās uz Romas ritu kā "tendences", kuras Benedikts XVI ir samierinājis.

#newsDqvvbdilqc