Clicks786
pl.news
2

San Rafael: biskup Taussig nadal kłamie

Biskup San Rafael (Argentyna), Eduardo Taussig, "konserwatywny" zabójca swojego seminarium, bronił swojej zbrodni podczas 40-minutowego lokalnego programu telewizyjnego (7 sierpnia) przed dwoma kolejnymi dziennikarzami.

Taussig nie podał ani jednego poważnego powodu swojego dramatycznego kroku, ale ponownie zrzucił winę za tę decyzję na "Stolicę Apostolską", a konkretnie na kardynała Beniamino Stellę, który kieruje Kongregacją ds. Duchownych.

Taussig informuje, że przez ponad godzinę rozmawiał przez telefon ze Stellą, który "potwierdził" rzekomą "potrzebę zamknięcia diecezjalnego seminarium duchownego". Słowo "potwierdzona" dowodzi, że to Taussig stał za tą decyzją, a nie Stella.

Mimo to, w czasie programu zwodził publiczność, mówiąc, że musi być "posłuszny" Rzymowi. Po powtórzeniu tego fałszywego stwierdzenia Taussig nadal drapał się po szyi i policzku, co w języku ciała wiąże się z negatywnymi emocjami lub kłamstwem.

Wyjaśnił, że zamknął seminarium, ponieważ kapłani "którzy wyszli z tego seminarium" odmówili posłuszeństwa jego [niesprawiedliwemu] dekretowi koronawirusowemu, który narzucał Komunię do ręki.

W wielu krajach Komunia do ręki nie została wprowadzona, co nie przyczyniło się do zwiększenia rozprzestrzeniania się wirusa.

Błędna teoria Taussiga głosi, że istnieją "różne formy przyjmowania Komunii" i że "żadna" nie wyczerpuje "bogactwa Eucharystii". Jednocześnie próbuje oczerniać przyjmowanie Komunii na język, co rzekomo "przenosi ślinę z jednej osoby na drugą", podczas gdy przyjmowanie Komunii do ręki jest formą, jaką wybierają "męczennicy".

#newsXnaxpyiuvp

pielgrzym55
głupi, czy artysta?
Weronika-S.
Sobory mające miejsce w IV wieku ogłosiły tygodniową ekskomunikę za przyjmowanie Komunii Świętej na rękę, nie zniesioną dotychczas.