Veľký reset prichádza !

Veľký reset prichádza rýchlo a nič už nebude také ako predtým. (Dr. Vernon Coleman, Expose News) Téme Veľkého resetu sa na našej stránke venujeme v poslednej dobe pomerne často. Ide o agendu vytvorenú …More
Veľký reset prichádza rýchlo a nič už nebude také ako predtým.
(Dr. Vernon Coleman, Expose News) Téme Veľkého resetu sa na našej stránke venujeme v poslednej dobe pomerne často. Ide o agendu vytvorenú a pretláčanú Svetovým ekonomickýcm fórom (WEF), ktoré združuje politikov, mimovládky a všetky významné svetové korporácie.
WEF sa každý rok schádza vo švajčiarskom Davose, kde diskutujú a následne rozdávajú inštrukcie svojim členom na nadchádzajúci rok. V roku 2022 sa zo Slovenska na ňom zúčastnil díler vodky Heger a tragédka bábkoherečka Remišová.
Dr. Vernon Coleman sa dlhodobo venuje spoločenským témam ako bola donedávna pandémia koronavírusu a najnovšie analyzuje a komentuje dianie okolo agendy Veľkého resetu.
Tu je 10 bodov, ktoré predpovedá pre najbližšie obdobie.
1. Nečakajte Vianoce v roku 2022
Nebude žiadne pouličné osvetlenie ani veľa zábavy alebo osláv. Na námestiach bude stáť veľmi málo vianočných stromčekov a tie, ktoré tam budú, sa nerozsvietia. Ospravedlnením bude energetická …More
b8111
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
My normálny kresťania nemáme v Svätej Cirkvi za kňazov a biskupov ženy to majú len sekty nás sa to netýka čo sa týka ako člena.