megur shares this
13
Juan Ramirez
Badania szczepionek są rutynowo FAŁSZOWANE. Zadajcie sobie pytanie - dlaczego Władzom tak zależy na wstrzykiwaniu dzieciom preparatów, co do których jest pewność, że obniżają IQ?
Juan Ramirez
Dlaczego z taką wściekłością atakuje się niepokornych lekarzy? Dlaczego uparcie unika się debaty na temat DOWODÓW potwornej szkodliwości "szczepień"?
Dlaczego nigdy żaden proszczep nie podejmuje najmniejszej dyskusji?
jedyna co potrafią proszczepy, to ostro bełkotać o "przebadanych i bezpiecznych" szpryckach.
Żeby zmusić proszczepa do rozmowy, potrzeba by chyba go związać i wkręcanymi w czaszkę …More
Dlaczego z taką wściekłością atakuje się niepokornych lekarzy? Dlaczego uparcie unika się debaty na temat DOWODÓW potwornej szkodliwości "szczepień"?
Dlaczego nigdy żaden proszczep nie podejmuje najmniejszej dyskusji?
jedyna co potrafią proszczepy, to ostro bełkotać o "przebadanych i bezpiecznych" szpryckach.
Żeby zmusić proszczepa do rozmowy, potrzeba by chyba go związać i wkręcanymi w czaszkę śrubami skierować wzrok na treść pytań.
Odpowiedź jest tylko jedna - dzieje się tak, ponieważ skryta przed Społeczeństwem Władza CELOWO I Z PREMEDYTACJĄ chce niszczyć Ludzi, w szczególności dzieci.
Mark Nemo
Smutna historia, która dotknęła międzyczasie miliony. Tragedia rodziców, którzy po niewczasie dowiedzieli się o tym, że zaszkodzili własnemu dziecku. Bo zostali oszukani przez uczonych oprychów w białych kitlach !
Zdarzenie dotyczy też mojego syna. Urodził się całkowicie zdrowy. My, jego rodzice, należymy do okazów zdrowia. Gdy miał parę miesięcy dostał "szprycę" na odrę. Natychmiast pojawiły …More
Smutna historia, która dotknęła międzyczasie miliony. Tragedia rodziców, którzy po niewczasie dowiedzieli się o tym, że zaszkodzili własnemu dziecku. Bo zostali oszukani przez uczonych oprychów w białych kitlach !
Zdarzenie dotyczy też mojego syna. Urodził się całkowicie zdrowy. My, jego rodzice, należymy do okazów zdrowia. Gdy miał parę miesięcy dostał "szprycę" na odrę. Natychmiast pojawiły się plamy na skórze, wkrótce okazało się, że ma alergię i neurodermitis. Całe dzieciństwo i wiek młodzieńczy to była ciągła walka z symptomami. Teraz ma 28 lat i jest zdrowy, lecz nigdy nie wybaczę sobie mojej ówczesnej niewiedzy.
Słyszałem często o Dr. Mengele, lecz nigdy nie przypuszczałem, że się cudownie rozmnożył. Jest ich obecnie miliony ! Przecież większość z nich, jako ludzie inteligentni, zdają sobie dobrze sprawę ze swoich bandyckich poczynań. Ja mam obecnie lekarza domowego, dobrego, uczciwego, starszego człowieka i antyszczepionkowca; innym nie ufam bardziej niż wściekłym psom i ich unikam.
Organizatorzy tego procederu z farma-lobby powinni być kiedyś surowo ukarani. (a za covidowy precedens: strangulacja).
Działalność Pani Justyny dobrze znam i podziwiam heroizm. Zyczę jej dalszego sukcesu !
Juan Ramirez
To nie rodzice zaszkodzili swoim dzieciom, tylko Lekarze na polecenie Władz Państwowych.
Władzom bardzo nie podobają się ludzie o wysokim IQ, myślący i niezależni. Dlatego opracowano Trucizny podawane pod pretekstem szczepień.
Francio53
Świadomość społeczeństw zbliża się do poziomu średniowiecza. Wraz ze zmianami politycznymi i gospodarczymi w latach 90-tych przyszła (z zachodu) nowa kultura, kultura debilizmu. Mieć i bawić się za wszelką cenę. Niewielu sprzeciwiało się zakłamaniu, szwindlom i złodziejom w białych rękawiczkach. Semickie mordy w rządowych i sejmowych ławach różnych opcji (od lewa do prawa) wraz z purpuratami KK …More
Świadomość społeczeństw zbliża się do poziomu średniowiecza. Wraz ze zmianami politycznymi i gospodarczymi w latach 90-tych przyszła (z zachodu) nowa kultura, kultura debilizmu. Mieć i bawić się za wszelką cenę. Niewielu sprzeciwiało się zakłamaniu, szwindlom i złodziejom w białych rękawiczkach. Semickie mordy w rządowych i sejmowych ławach różnych opcji (od lewa do prawa) wraz z purpuratami KK dokonali przewrotu umysłowego czyniąc z Polaków bezwolne i bezmyślne barany. Lata indokrynacji dokonały spustoszenia umysłowego a "władcy" okopali się na pozycjach i nic sobie nie robią z coraz większej liczby sprzeciwiających się. Nie interesują ich uczciwe badania naukowe czy głosy niezależnych naukowców i lekarzy. Globalni mordercy i złodzieje skupiający bilionowe majątki pociągają za sznurki, na końcu których uwiązane są marionetki wykonujące rozkazy (są jak żydowskie kapo w obozach, niejednokrotnie brutalniejsi niż gestapo). Całe szczęście, że coraz więcej ludzi budzi się z tego marazmu umysłowego i jest nadzieja na zwycięstwo ruchu oporu. Zwycięstwo może jednak przyjść tylko Maryję i Pana Jezusa gdy o to będziemy błagać w modlitwach (jak przepowiedziała Matka Boska w Fatimie). Temat szczepień jest wpisany w plany globalnego holokaustu i zniewolenia narodów.
Mark Nemo
@Francio53 Zgadzam się w zupełności. W tej materii stan umyslów ludzi młodych najbardziej mnie trapi. Bo to oni ponoć mają być gospodarzami tej Ziemi. Przedział wiekowy po 80-tce też nie daje nadzieji, ale to już wiek bez perspektyw. Przebudzenie z matrixowego letargu jest dobrze widoczne u ludzi w wieku średnim i starszym, młodzież oraz młodzi dorośli nie widzą dalej niż na odległość swojej …More
@Francio53 Zgadzam się w zupełności. W tej materii stan umyslów ludzi młodych najbardziej mnie trapi. Bo to oni ponoć mają być gospodarzami tej Ziemi. Przedział wiekowy po 80-tce też nie daje nadzieji, ale to już wiek bez perspektyw. Przebudzenie z matrixowego letargu jest dobrze widoczne u ludzi w wieku średnim i starszym, młodzież oraz młodzi dorośli nie widzą dalej niż na odległość swojej komórki. Jestem pewien, że technologia telefonów komórkowych i ich nowsze, lepiej ogłupiające, wersje, jak również tzw. "media socjalne", zostały stworzone głównie w celach kontroli, indoktrynacji i narkotycznego uzależnienia dzieci i młodzierzy. Dlatego też ludzie starsi, wychowani jeszcze w normalnych układach społecznych, nie są tak podatni na te internetowe kalectwo. Gdy obserwuję młodych kolegów np. w pracy, gdy próbuję ich na moment odciągnąc od tego nałogu, stwierdzam dość szybko, że to nie ma sensu. To dotyczy prawie całej generacji!
Jedynym ratunkiem byłby jakiś szok i unicestwienie tych technicznych gadżetów. W jaki inny sposób mogą się młodzi dowiedzieć, jak wygląda na prawdę świat, że zbudowany jest głównie na kłamstwach garstki żydowskich cwaniaków. No i jaką niewolniczą przyszłość oni wszystkim nam oferują. Przebudzenie młodzierzy byłoby najważniejsze, jest ale najtrudniejsze. Starzy będą starsi i odejdą, a pokolenia ludzi niezdolnych do działania i samodzielnego myślenia, powoli zaludnią planetę.