Trepifajksl
Ani se nedivím, že ho někdo prohodil plotem, blázna: reflex.cz/…ie-skonci-rika-flegr-veri-ze-zachranil-zivoty.html
MILOSLAV
Tady je jedna z jeskyní odkud to vylétá: facebook.com/login/
Martin - Patrón Svätý Malachiáš shares this
402
31.8.2021 MUDr. Soňa Peková, PhD. Delta vám udělá jen nudli (rýmu, nádchu slovensky).
Roberto 55
Hlavny problem je v tom, ze takmer nikto si nepolozil otazku preco vsetky vlady na svete zavadzaju totalitu nacisticko-komunistickeho typu?
Odpoved je jednoducha Centralne banky. Kto ich vlastni? Vlastnici su rozne korporacie-banky sukromne a vsetko zastresuju Rothschildaci, ktori funguju cez svoje "nastroje" = masonov, iluminatov, Sorosov, Gatesov ap. Rothschildaci su vzdy v pozadi, aby ich …More
Hlavny problem je v tom, ze takmer nikto si nepolozil otazku preco vsetky vlady na svete zavadzaju totalitu nacisticko-komunistickeho typu?
Odpoved je jednoducha Centralne banky. Kto ich vlastni? Vlastnici su rozne korporacie-banky sukromne a vsetko zastresuju Rothschildaci, ktori funguju cez svoje "nastroje" = masonov, iluminatov, Sorosov, Gatesov ap. Rothschildaci su vzdy v pozadi, aby ich nebodaj niekto neobvinil a ludia si vylievaju zlost na politikoch, masmediach ap. a pravom, lebo tito Rotakom sluzia. Rothschildaci su chazari=talmudisti=nesemiti=nezidia a hlavne vyznavaci baalizmu=satana. Kedze urcuju aj ceny zlata-jedinej trvacnejsej hodnoty a mozu vyrabat virtualne peniaze, ktore poziciavaju vladam a vsetci su zadlzeni - iba im satanistom... Je to zacarovany kruh a dlhy im nemoze nikto zplatit - ledva uroky a tak vsetci musia posluchat, hoci nemusia... atd. atd.a td...
mirael
Vedecký dôkaz o existencii vírusu, spôsobujúceho toho presláveného kovidka, nebol do dnešného dňa podaný...takže...dovidenia,priatelia!
mirael
Keby bola pani doktorka kóšer, tak nevykladá o nejakom covide. Lebo žiadny neexistuje! Ale je možné, že si vo svojej naivite myslí, že skutočne existuje.
dominikguzman
Keď človeka preslávi lacný test, lebo sa nechcel nabaliť na korone :D :D :D
U.S.C.A.E.
čestná férová Slovenka proste 😊
U.S.C.A.E.
johanika
MUDr. Peková je veľkým prínosom pre českú spoločnosť a svet- inteligentná, rozhľadená, rozvážna, múdra... nedá sa vyprovokovať... keby takých ľudí bolo viac, bolo by na svete lepšie.
tovika
Zdá se, že se paní Soňa Peková konceptuálně vzdělala, před rokem a půl ještě takto nehovořila a to je potěšující.