pl.news
15.7K

Szwajcaria: Najstarszy kościół w mieście służy homoseksualistom

W kościołach w Lucernie w Szwajcarii porozwieszano plakaty reklamujące "Bezpłatną" posługę dla homoseksualistów. Co więcej, posługa jest reklamowana również w Internecie.

Wydarzenie jest planowane na 4 września w katolickiej Kaplicy Św. Piotra na koniec miejscowego zjazdu homoseksualistów. Po wszystkim organizatorzy zapraszają zgromadzonych na aperitif.

Pieniądze na organizację wykładają: Reformowany Kościół Kantonu Lucerny, "Kościół Katolicki Kantonu Lucerny" oraz Chrześcijańsko-Katolicka Parafia Lucerny. Kanton Lucerny ma katolickie korzenie i należy do Diecezji Bazylei.

Kaplica Św. Piotra to najstarsza świątynia w mieście. Obecnie jest wykorzystywana na rozmaite potrzeby i posiada szybki dostęp do Internetu poprzez Wi-Fi. Taki stan na rzeczy w głównej mierze odpowiada zwolennikom lat sześćdziesiątych.

Świecki katecheta, Meinrad Furrer, który prowadzi zajęcia w sali kaplicy, "pobłogosławił" homoseksualny konkubinat w maju 2021.

W związku z homoseksualną paradą dodatkowo zostanie zorganizowana zniesławiająca wystawa, która zrzuci winę za kryminalizację homoseksualizmu na Kościół Katolicki.

Grafika: St Peter, Luzern © wikicommons, CC BY-SA, #newsFmjvsuyepv

Konfederacja Korony Polskiej
Posoborowcy -wilki w owczych skórach ściągają swoich !