m.rekinek shares this
1.6K
.
POLSKA2020
Pragne przypomniec pewien fakt opisany przez Leszka Kolakowskiego, /komuch, filozof komunistyczny/ ustawiony na piedestalach Europy Zachodniej. Fakt ten zaszedl w Chinach, w pierwszych latach cudu rewolucyjnego Mao Tze Tunga /bandyta komunistyczny, ktory wymordowal miliony swoich rodakow, a reszte otoczyl drutem kolczastym/. Otoz, gdy okazalo sie, ze gospodarka komunistyczna z kolektywizacja, …More
Pragne przypomniec pewien fakt opisany przez Leszka Kolakowskiego, /komuch, filozof komunistyczny/ ustawiony na piedestalach Europy Zachodniej. Fakt ten zaszedl w Chinach, w pierwszych latach cudu rewolucyjnego Mao Tze Tunga /bandyta komunistyczny, ktory wymordowal miliony swoich rodakow, a reszte otoczyl drutem kolczastym/. Otoz, gdy okazalo sie, ze gospodarka komunistyczna z kolektywizacja, oczywiscie, nie przynosi owocow, rzucil haslo w media: WROBLE sa TEMU WINNE. Od tego momentu caly sterroryzowany narod chinski rzucil sie do walki z WROBLAMI. Tworzono specjalne oddzialy, plany walki itd. Cale Chiny ogarnal SZAL, podobnie jak dzis z "pandemia".
Test wypadl pozytywnie.
POLSKA2020
Obawiam sie, ze TAK!
mk2017
Trevignano Romano, 29 września 2020 r Kościół Santa Maria dell’Assunta Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, płaczę nad tym, co spotka ludzkość. Ludzkość odwróciła się od Boga i moje serce cierpi. Módlcie się przede wszystkim za kapłanów, wielu z nich poświęciło się Bogu, ale wybrali przyjemności świata, więc zmusili moje stado do …More
Trevignano Romano, 29 września 2020 r Kościół Santa Maria dell’Assunta Drogie dzieci, dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie w waszych sercach. Moje dzieci, płaczę nad tym, co spotka ludzkość. Ludzkość odwróciła się od Boga i moje serce cierpi. Módlcie się przede wszystkim za kapłanów, wielu z nich poświęciło się Bogu, ale wybrali przyjemności świata, więc zmusili moje stado do ucieczki, które teraz błąka się zdezorientowane i zdesperowane. Ludzkość wierzy, że może stworzyć własnego Boga, ale tak nie jest. Dzieci, przeczytajcie Dziesięć Przykazań, ponieważ dzisiaj nie są już szanowane. Zastanawiasz się, dlaczego ziemia będzie silnie oczyszczona? Czego się spodziewacie po wszystkich popełnionych grzechach !! Wierzycie w miłosiernego Boga, a nie w Jego sprawiedliwość. Moje dzieci, niebo już się ściemnia, ale nadal nie słuchacie i nie widzicie, proszę was, ratujcie się, odmawiając różaniec Święty, jestem przy was i kocham was. Kochani, miejcie wiarę i nawróćcie się. Teraz zostawiam was z moim macierzyńskim błogosławieństwem w imię Ojca, Syna i Ducha Świętego, Amen.
Weronika....S
Powtórzę, za Ks. Markiem Bąkiem, że ,,domniemana pandemia nie istnieje,, a jej promocja to wstęp do depopulacji i zniszczenia Kościoła, co aktualnie ma miejsce...
Jota-jotka
Powtórzę, za Ks. Markiem Bąkiem, że ,,domniemana pandemia nie istnieje,,

Coraz więcej ludzi o tym jest przekonana , że tu gra jest poważniejsza .

Samą krytyką chce pani walczyć...
W tym przypadku Ks. Bąka i podobnych kapłanów w poglądach powinno się wspierać , bo może być jeszcze gorzej ...
Jota-jotka
Modlitwa to po pierwsze za kapłanów ,
ale i słowa wsparcia ,chociażby po to, żeby wiedział ,że nie jest ,,sam ,,z takimi poglądami.
Szczęśliwi Ci wierni ,którzy mają takiego Kapłana .
Bogu niech będą dzięki .
Modlę się o odwagę dla nas wszystkich.
Weronika....S
Ci którzy udzielają Komunii Świętej ,,na rękę,, nie są sami, mają swoich biskupów i realizują ich wytyczne...To my jesteśmy sami, ci którzy nie odstępują od świętej tradycji Kościoła Katolickiego i nie profanują kościołów maskami.
Bos016
Super wypowiedź, szacun dla tego księdza.
rokodisko
ONI się już nie cofną ani w Polsce ani na świecie. Nawet jeśli obnażane są codziennie ich łgarstwa to oni nadal łgać będą (bezczelnie i bez skrupułów - jak szumowski jednego dnia mówiący tak a innego siak). To jest wojna, wojna przeciw nam - ludziom mająca na celu zagonienie nas do globalnego obozu koncentracyjnego, wyzucia nas nie tylko z naszych majątków ale przede wszystkim z przynależnych …More
ONI się już nie cofną ani w Polsce ani na świecie. Nawet jeśli obnażane są codziennie ich łgarstwa to oni nadal łgać będą (bezczelnie i bez skrupułów - jak szumowski jednego dnia mówiący tak a innego siak). To jest wojna, wojna przeciw nam - ludziom mająca na celu zagonienie nas do globalnego obozu koncentracyjnego, wyzucia nas nie tylko z naszych majątków ale przede wszystkim z przynależnych nam NATURALNYCH praw i godności ludzkiej. Nie miejcie żadnych złudzeń o co tu naprawdę chodzi.

Czytaj więcej na wydarzenia.interia.pl/…trafic-do-zoltej-s,nId,4765942=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
m.rekinek
Wiceszef MZ był pytany na konferencji prasowej o ewentualne zalecenia na 1 listopada, kiedy to Polacy tłumnie odwiedzają cmentarze i groby swoich bliskich.
- Rzeczywiście za miesiąc będzie 1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych, kiedy Polacy gremialnie przemieszczają się po całym kraju, odwiedzają groby swoich najbliższych. Być może trzeba będzie ten ruch przemieszczania ograniczyć, ale to …More
Wiceszef MZ był pytany na konferencji prasowej o ewentualne zalecenia na 1 listopada, kiedy to Polacy tłumnie odwiedzają cmentarze i groby swoich bliskich.
- Rzeczywiście za miesiąc będzie 1 listopada, Dzień Wszystkich Świętych, kiedy Polacy gremialnie przemieszczają się po całym kraju, odwiedzają groby swoich najbliższych. Być może trzeba będzie ten ruch przemieszczania ograniczyć, ale to jeszcze jest przed dnami. Musimy to na bieżąco analizować, w jaki sposób do tej kwestii podejść - powiedział Kraska.
Dodał, że kontakty międzyludzkie w tym okresie mogą skutkować zakażeniem. - To jest jeszcze do dyskusji, w tej chwili nie ma żadnych decyzji, jeśli chodzi o Dzień Wszystkich Świętych - zaznaczył Kraska.