Clicks125
woj_tek

System dostarczania szczepionki "kropki kwantowej" - Lucyferaza

System dostarczania szczepionki "kropki kwantowej" - Lucyferaza9

"Wtedy powiedział: Idź, Danielu! Bo te słowa są zamknięte i zapieczętowane, aż do końca czasu. 10. Wielu będzie oczyszczonych, wybielonych i wypróbowanych; a bezbożni, będą czynić bezbożnie. Bo wszyscy bezbożni nie zrozumieją – lecz mądrzy zrozumieją". Daniel 12 9 10

Z każdym dniem wszystko staje się coraz bardziej podejrzane, dla tych z nas, którzy są wierzącymi w Biblię; że żyjemy w bardzo wyjątkowym okresie. Tak wyjątkowy, że (być może), jesteśmy świadkami królestwa Antychrysta i systemu Znaku Bestii, który tworzy się na naszych oczach.

Słyszałeś kiedyś o Lucyferazie?

Bill Gates buduje
coś, co nazywamy systemem dostarczania szczepionki z mikroigłowymi kropkami do implantacji u ludzi, i składa się z wielu rzeczy. W centrum mamy jego szczepionke COVID-19 , które chce dać każdemu człowiekowi na ziemi, w szczepionce będą mikroigłki kropki kwantowej, cyfrowy znak identyfikacyjny z ID2020 oraz ludzkie wszczepialne urządzenie do kupowania i sprzedawania kryptowaluty o numerze patentowym # 060606 . Identyfikator cyfrowy będzie miał formę paszportu immunitetowego. Wszystkie te rzeczy są finansowane przez jednego człowieka, Billa Gatesa, stanowią w sumie że jest on co najmniej oszałamiającym prekursorem systemu światowego "Mark of the Beast". To co dotychczas wiadomo , biorąc pod uwagę logiczne następstwa, bardzo jest prawdopodobne , że to jest rzeczywistym system Znaku Bestii.

Ale dzisiaj chcę zwrócić uwagę na jeden składnik, mikroigłki z kropką kwantową, która dostarczy szczepionki, i bardzo, bardzo unikalny biochemik, który sprawia, że wszystko działa. Jeśli czytasz ten tekst, to lepiej usiąść. Dziś przedstawiamy Ci „ enzym bioluminescencyjny w bliskiej podczerwieni ”, lucyferazę , która jest substancją chemiczną, która sprawi, że szczepienie kropką kwantową będzie czytelne dzięki specjalnej aplikacji na urządzenia mobilne.

Zgadza się , enzym, który rozświetli Bill Gates Human Implantable Quantum Dot Microneedle Vaccination Delivery System nazywa się Lucyferazą, to sprawia, że szczepienie jest czytelne długo po wstrzyknięciu do ofiary i pozwala zwykłym szczepionką funkcjonować jako znak. Lucyferaza. Chcesz zobaczyć, co robi Lucyferaza? Spójrz.

Ostatnia rzecz , która może Cię zainteresować. Ostrożny NTEB o imieniu Matt przyjął naszą frazę „ System dostarczania szczepionki z mikroigłowymi kropkami do implantacji ludzi ” i usunął słowo „człowiek” i zgadnij co? Wartość liczbowa tego wyrażenia stanowi 666, przekonaj się sam. Lucyferase.

„Zaraza koronawirusa i pandemia?
Tu nie chodzi o pieniądze.
Nie chodzi nawet o moc i kontrolę.

Tu chodzi o twoją duszę.
Chcą twojej duszy.


Jest tylko jedno pytanie.
Dasz im to?

Przestraszni ludzie mogą (dać).
Nieustraszeni ludzie tego nie zrobią.

Dla wielu czas na modlitwę.
Módlcie się o zrozumienie.


Módlcie się o odwagę.
Módlcie się o łaskę.
Bóg zawsze chroni prawych.
- Chrześcijański minister

źródło - stateofthenation.co

Ustawa HR6666 i siłowe wyciągnięcie z domu „podejrzanych o covid-19” dzięki lokalizacji w smartphonie.