Clicks2.2K
Edward7
14

Bill Gates, Bank Światowy, zbudowali globalną strukturę identyfikatorów cyfrowych przed pandemią

Zwolennik depopulacji sfinansuje szczepionki na koronawirusa www.pch24.pl/zwolennik-depop…
Bill Gates wprowadzi zdalnie sterowaną sterylizację kobiet opartą na mikroczipach... W ramach inicjatywy „cyfrowej integracji” Bill Gates nalegał, aby indyjski system cyfrowej identyfikacji Aadhaar rozszerzył się na cały świat przed wybuchem "pandemii" . Bank Światowy jest mocno zaangazowany w ten projekt.


Bill Gates stał się globalnym „autorytetem” po COVID-19, finansującym szczepionki i doradzającym rządom, jak zareagować na pandemię.
Gates intensywnie pracował nad stworzeniem globalnej infrastruktury identyfikatorów cyfrowych na długo przed wybuchem epidemii, które są obecnie promowane jako sposób walki z wirusem.

GSMA - organizacja branżowa zrzeszająca globalnych operatorów telefonii komórkowej - niedawno opublikowała raport szczegółowo opisujący nacisk na cyfrowe systemy identyfikacji na całym świecie w odpowiedzi na COVID-19. Jak informowaliśmy :
Rządy stanowe w Indiach dostosowują mechanizmy identyfikacji cyfrowej w czasie rzeczywistym, aby monitorować zgodność z kwarantannami wynikającymi z pandemii COVID-19…
Tymczasem rząd Jamajki chce szybko śledzić wdrożenie krajowego systemu identyfikacji, aby pomóc mu w udzieleniu pomocy w odpowiedzi na wybuch COVID-19…

Technologie GSMA są wspierane przez Fundację Billa i Melindy Gatesów. Jak informowaliśmy w zeszłym roku, firma biometrii Idemia dołączyła do projektu:
Idemia dołączyła do nowo uruchomionego GSMA Inclusive Tech Lab, aby wspierać rozwój innowacji i przyszłych technologii zwiększających włączenie cyfrowe i finansowe…(5G)
GSMA Inclusive Tech Lab zamierza promować dostęp do usług finansowych, opieki zdrowotnej, mobilności i innych poprzez wspieranie inicjatyw związanych z otwartymi interfejsami API, sztuczną inteligencją i tożsamością cyfrową… GSMA Inclusive Tech Lab jest wspierany przez Fundację Billa i Melindy Gatesów .

Idemia jest centralną firmą zajmującą się zaspokajaniem potrzeb infrastrukturalnych większości cyfrowych i biometrycznych systemów identyfikacji na całym świecie. Idemia produkuje także prawa jazdy w Stanach Zjednoczonych .
W 2019 roku Old-Thinker News poinformował, że Bill Gates naciskał na system cyfrowego identyfikatora Aadhaar w Indiach, wspierany przez Idemię (teraz promowany do walki z COVID-19 ), aby rozwinąć się na całym świecie :
Nie tylko społeczny system punktacji kredytowej rozprzestrzeniający się na całym świecie z Chin zagraża wolnym ludziom na świecie; Indyjski program Aadhaar National ID ma pełne poparcie Billa Gatesa i Banku Światowego jako wzór dla innych krajów.
Gates powiedział w wywiadzie dla CNBC w 2018 r., Że „szkoda”, jeśli ktoś uważał, że Aadhaar to kwestia prywatności:

Ci, którzy odmówią oznaczenia przez ten system, ostatecznie staną się wyrzutkami i będą mieli niedostępne podstawowe usługi.

Na początku wydawało się, że COVID ujawnił wiele problemów globalizacji (jestem przeciwko G.), ale teraz, patrząc ponownie na grę, myślę, że jest to zgodne z ich planem, kolejną magiczną sztuczką, oszustwem...
Ten plan jest demoniczny i problemy zapoczątkują tylko NWO / GLOBALIZATION Ver. 2.0 Nowe i ulepszone, tak jak słyszeliśmy w telewizji od dziesięcioleci. To reklama "MAD MEN".

I nie trać z oczu Billa Gatesa i innych technologicznych bóstw Szatana, często wspominanych wraz ze swoimi podwalinami, które stworzyli, aby "uratować" świat.

Jeśli uważnie przeczytasz, zrozumiesz, że ich „Świat” to nie ludzie. Chcą uratować świat przed ludźmi, dla nich bezużyteczni zjadacze konsumują wszystko. Elitarne "POS" są zainteresowane tylko sobą i swoich następców zdolnością do posiadania świata.

Do tego momentu owce w większości są posłuszne panom, ale szybko się starzeją. Cytując Lincolna na temat oszustwa: „Możesz oszukać wszystkich ludzi przez cały czas i niektórych przez cały czas, ale nie możesz oszukać wszystkich ludzi przez cały czas”.

Wiele lat temu zacząłem inaczej patrzeć na komputery osobiste, przypominały mi znak bestii. Obudowa komputera i przewód, monitor i przewód, klawiatura i przewód, 666.

Wszystko, o czym marzyliśmy, jest w stanie oglądać, słuchać, nagrywać każdy ruch, który wykonujemy i myślimy że mamy panowanie. Telefony komórkowe są teraz dodatkami i płacimy za 5G, które jest na ich wezwanie „Killing Me Softly With Song” (przepraszam Roberta).

Oczekuję, że następny rozdział wypromuje wszystkich, którzy zechcą walczyć z tym wirusem, co stanowi ryzyko dla przetrwania Ziemi. Tak, pod rządem Jednego Świata, ponieważ razem możemy to pokonać, zjednoczeni stoimy, podzieleni upadamy.

Napisałem wystarczająco. Wiem, że to, co właśnie napisałem, jest częściową refleksją, kulminacją moich przemyśleń i tego, jak ich próba zaprogramowania mnie nie działała zgodnie z ich planem.

Autor - Daniela Taylora źródło - www.alt-market.com
Bill Gates wprowadzi zdalnie sterowaną sterylizację kobiet opartą na mikroczipach

Gdy Bill Gates, wraz z Paulem Allenem, w garażu w 1975 roku rozpoczął małe przedsięwzięcie technologiczne o nazwie „Microsoft”, nie mógł sobie wyobrazić, że firma stanie się największą firmą komputerową i najczęściej używanym komputerem system operacyjny na naszej planecie.

Uczyniła go najbogatszym człowiekiem w znanej galaktyce.

Ale to wszystko się oczywiście wydarzyło i przez ostatnie dwie dekady Gates, poprzez swoją Fundację Billa i Melindy Gatesów, był zaangażowany w społeczną inżynierię świata, aby był miejscem, które chcą kształtować na obraz , który wymyślili.

(TAP - nikt nigdy nie wspominał, że jego ojciec był miliarderem eugenikiem, że inwestorzy IBM zostali oszukani, pozwalając „maniakowi” na opracowanie kolejnej fazy technologii komputerowej. Wtajemniczeni przenosili swoje pieniądze w czasie. )

W ostatnich miesiącach Gates posunął swoją wizję o krok dalej, opracowując technologię chipów komputerowych, która zasadniczo będzie stanowić jeden z elementów jego dążeń do kontroli i redukcji populacji .

(TAP - To był bez wątpienia plan od samego początku. Nie tylko zarabiać pieniądze, ale też kontrolować ).

Jak donosi Heather Callaghan z Activist Post , wkrótce implanty medyczne z mikroczipem zostaną wprowadzone do ogólnej populacji, która będzie służyć jako „nowa twarz medycyny, która poligamicznie łączy Big Pharma, biotechnologię, nanotechnologię i zdalną technologię bezprzewodową”.

„Być może podłączenie się do Internetu przedmiotów będzie dodatkową aplikacją, chociaż brzmi to jak pasywna forma medycyny, w której ktoś inny może tak nazwać”, dodała.

Od „wyboru” do „braku wyboru”

Być może nie jest to zaskakujące - biorąc pod uwagę skłonność do faworyzowania technologii ograniczającej obecność "planetarnych" ludzi - ci sami programiści, którzy wprowadzają bezprzewodowe, zdalnie sterowane implanty, koncentrują się obecnie na produkcie, który jest kamieniem węgielnym przyszłych działań: finansowane przez Fundację Gates fundacje kontroli urodzeń z mikroczipów .

Callaghan zauważa, że technologia bezprzewodowa pozwala zdalnie sterowanym czipom zasadniczo aktywować zdolność kobiety do poczęcia lub zapobiegania jej, do woli , co sprowadza się do tymczasowej sterylizacji (jeśli decyzja zostanie podjęta, powiedzmy, przez wszechmocną agencję rządową, aby zapobiec kobieta rodząca dziecko). Rząd w USA natychmiast zmieniłby się z „pro-choice” (poprzez pozwolenie na aborcję) w brak wyboru .

Autor zauważył również:

Oczywiście w przypadku technologii zdalnej finansowanej przez fanatyków wyludniania i eugeniki, pierwsze pytania zawsze powinny brzmieć: „zdolność do poczęcia, według kogo?” Byłoby to całkowite przeciwieństwo wzmocnienia pozycji kobiet lub „prawa kobiety do wyboru” - czyż nie? (nikt nie ma prawa zabijania bezbronnych dzieci to największe ludobójstwo -dopow.)

Mikroczip można wszczepić w ramiona, biodra lub gdzieś na plecach kobiety. Rozwój chipa był utrzymywany w tajemnicy, podczas gdy naukowcy i naukowcy pracowali nad ukończeniem pracy w ciągu ostatnich kilku lat. Ale istnienie chipa zostało ostatecznie potwierdzone publicznie, ponieważ testy beta technologii mają rozpocząć się pod koniec 2015 r., Kiedy to poszukiwani będą wolontariusze.

Jeśli celem są biedne kobiety, po co szyfrować chipy?

Jak donosi TWCN :
Chip antykoncepcyjny jest mózgiem profesora Roberta Langera z Massachusetts Institute of Technology. Fundacja Billa Gatesa i Melindy sfinansowała badania, a prototyp jest gotowy do testów na ludziach. Według Roberta Langera chipy będą gotowe do sprzedaży do 2018 roku. Instytut Chip Foundation i Fundacja Billa Gatesa pracują nad chipem antykoncepcyjnym od trzech lat.

Testy bezpieczeństwa rozpoczną się do końca 2015 roku, a Robert Langer jest przekonany, że chipy trafią na rynek w 2018 roku. Głównym celem tych chipów są kobiety w trzecim świecie, które często cierpią z powodu bólu i ryzyka śmierci we wczesnych ciążach .

W raporcie zauważono, że po wszczepieniu chip powinien pozostać aktywny przez co najmniej 16 lat.

Podczas gdy „docelowa” populacja jest biedna - kobiety trzeciego świata, taka technologia jest oczywiście gotowa do nadużyć. Przecież pomyśl o tym: jeśli ta grupa demograficzna jest głównym celem, dlaczego chipy muszą być szyfrowane? Ile populacji trzeciego świata ma wśród nich zdolność technologiczną lub siłę, aby się oprzeć?

Kiedy założył Microsoft, Bill Gates prawdopodobnie nigdy nie pomyślał, że stanie się wystarczająco bogaty, aby utrzymać moc życia w swoich rękach. Mów o jego „złych korporacjach”.

Źródło : http://www.naturalnews.com/050510_birth_control_depopulation_

Gates_Foundation.html#ixzz3gmtLM37g

zdj - flickr.com

Dlaczego szczepionka od Gatesa na "koronę", od ponad miesiąca ma być za 18 miesięcy, a nie np 16... suma 666 równa się 18... "5G" - zapewne będzie potrzebne do tej technologii ID2020...
predex
W jego tekście, Bahner zaprasza swoich współobywateli do wyjścia na zewnątrz, aby cieszyli się wielkanocnym słońcem i urządzali pikniki na świeżym powietrzu. Jak widać, jest to coś "wywrotowego" w czasach dystopii, których doświadczamy.

Pod koniec artykułu, Beate zapowiedziała, że po okresie intensywnej pracy, zrobi sobie przerwę.

"Mam zamiar przeprowadzić własną kwarantannę relaksacyjną prze…More
W jego tekście, Bahner zaprasza swoich współobywateli do wyjścia na zewnątrz, aby cieszyli się wielkanocnym słońcem i urządzali pikniki na świeżym powietrzu. Jak widać, jest to coś "wywrotowego" w czasach dystopii, których doświadczamy.

Pod koniec artykułu, Beate zapowiedziała, że po okresie intensywnej pracy, zrobi sobie przerwę.

"Mam zamiar przeprowadzić własną kwarantannę relaksacyjną przez kilka tygodni. To szok, gdy zdajesz sobie sprawę, że ogłuszający hałas policyjnego helikoptera jest przeznaczony właśnie dla ciebie. Może minąć trochę czasu, zanim przestanę bać się odgłosów helikoptera. Więc nie będę mogła odpowiadać na emaile, czy telefony ani przyjmować nowych zleceń. Wiem, że to zrozumiecie i uszanujecie. Dziękuję wam wszystkim bardzo!"

Po poinformowaniu czytelników, że chce wziąć trochę wolnego, Bahner została zabrana ze swego mieszkania w Niedzielę Wielkanocną wieczorem i przewieziona do zakładu psychiatrycznego.

Artykuł RNZ jest skąpy w szczegóły. Zawiera on jedynie krótkie oświadczenie przedstawiciela policji lokalnej, który nazywa prawniczkę "zdezorientowaną".

Beate zdezorientowana?

Wygląda więc na to, że dziś, ludzie w Niemczech są zamykani w zakładach psychiatrycznych, dlatego, że według władz, nie posiadają wyklarowanych poglądów.

Kto podjął tę decyzję i na podstawie jakich przesłanek?

Beate Bahner jest poważnym i szanowanym prawnikiem
i z pewnością nie jest osobą, którą należałoby włóczyć po zakładach psychiatrycznych. O ile w Niemczech i w Europie nie powstaje reżim totalitarny, gorszy od totalitaryzmu nazistowskiego i komunistycznego.

Ostatnio, Roberto Burioni, ulubiony wirusolog systemu, przedstawił nawet pomysł wykorzystania młodych Włochów jako królików doświadczalnych do testowania ewentualnej szczepionki przeciwko koronaawirusowi.

W tym względzie Domenico Arcuri, specjalny komisarz ds. Covid, wyraził się jasno: "Tę dramatyczną sytuację kryzysową zostawimy za sobą dopiero po odkryciu skutecznej szczepionki".

O to w tym wszystkim chodzi, tj. o opracowanie szczepionki przeciwko wirusowi mutującemu, a więc szczepionki całkowicie nieskutecznej. Ale ich to nie obchodzi. Celem reżimu jest uzyskanie całkowitej kontroli nad ludnością Włoch i świata i aby to zdobyć, niezbędna jest sytuacja nadzwyczajna.

Ci, którzy się temu sprzeciwiają, ryzykują, że skończą jak Beate Bahner.

Dokąd zabrano niemiecką prawniczkę? Gdzie jest nakaz, który uzasadnia to rozporządzenie?

Informacja ta została całkowicie zignorowana przez mainstream.

UE, która zawsze gotowa jest potępiać Orbana, nie mówi nic o tym bardzo poważnym naruszaniu praw człowieka w Niemczech.

W Europie rozpoczyna się deportacja dysydentów.

Wygląda na to, że na Starym Kontynencie wkroczyliśmy w znacznie mroczniejszą i bardziej represyjną epokę niż był nią jakikolwiek totalitaryzm z ubiegłego wieku.

Wraz ze zdjęciem uspokajającej i fałszywej maski liberalizmu, globalizm zaczyna ukazywać swoje prawdziwe oblicze.

Mamy do czynienia z brutalną dyktaturą, gotową zrobić wszystko, by pozbyć się wszelkich śladów dezaprobaty.

***
predex
Ludzie obudźcie sie , kiedy POlacy pogonia tych koronaświrow z POlski .
One more comment from predex
predex
NIe wyrzuc a , toi my ich wyrzucimy , tych gangsterów.
Weronika-S.
O wyrzuceniu poza nawias tych, co się nie zaszczepią ,,cyfrowo,, nie poddając się ciemnym szatańskim mocom wiemy już od dawna z Apokalipsy. Biada temu, przez kogo to nastąpi.