Clicks1.9K
V Lidlu Piešťany policisté brutálně zbili a zkopali občana nakupujícího bez náhubku! Příznačné je i služební číslo jednoho z nich, Martina Beneše - 303666, viz obrázek! 😬 Více informací: infovojna.…More
V Lidlu Piešťany policisté brutálně zbili a zkopali občana nakupujícího bez náhubku! Příznačné je i služební číslo jednoho z nich, Martina Beneše - 303666, viz obrázek! 😬 Více informací:

infovojna.sk/…nost-v-priamom-prenose-a-generalny-prokurator-mlci
Trepifajksl
Ani se těm policajtům nedivím. Situace je skutečně velice vážná a pandemie začíná nabírat na obrátkách. Nedávno testovali jednu vesnici s 200 obyvateli, všech 300 z ní bylo pozitivních a 400 z nich posléze natáhlo brka.
Hejhou
a na slovensku vznikla nová disciplína, lidovy soros wrestling. Krásně mají zdokumentovaný perfektní zápas v infovojna...kluci to dobře zahráli, kdyby dávali angažmá jdu taky zawrestlovat na slovensko...perfektní akce 😎
ekans
znám několik takových kteří za pár ušmudlaných drobných jezdili, létali pro elity zabíjet domorodce do třetích zemí, ti jsou všeho schopni nebál bych se napsat že jsou řízeni nějakými systémy
ekans
nebyl jsi tázán fízle, běž do análu
ekans
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪
dyk
Ľahký zápal srdcového svalu. !!!
...
pravda.sk/…-rodina-prehovorila-toto-su-informacie-ktore-mame/
...

Sádeckého rodina prehovorila: Toto sú informácie, ktoré máme

Ako sme informovali v uplynulých dňoch, klub Bratislava Capitals sa po konzultácii s rodinnými príslušníkmi zosnulého hokejistu Borisa Sádeckého rozhodol nezverejňovať bližšie informácie o tragickej udalosti. V piatok podvečer sa …More
Ľahký zápal srdcového svalu. !!!
...
pravda.sk/…-rodina-prehovorila-toto-su-informacie-ktore-mame/
...

Sádeckého rodina prehovorila: Toto sú informácie, ktoré máme

Ako sme informovali v uplynulých dňoch, klub Bratislava Capitals sa po konzultácii s rodinnými príslušníkmi zosnulého hokejistu Borisa Sádeckého rozhodol nezverejňovať bližšie informácie o tragickej udalosti. V piatok podvečer sa však situácia zmenila.

Dobrý deň,

strata blízkej osoby je mimoriadne ťažká situácia, o to viac, keď ide o človeka, ktorý mal mať celý život pred sebou.

Ďakujeme za podporu, ktorú dostávame od všetkých, či už rodinných príslušníkov, kamarátov, spoluhráčov, známych, alebo aj od často pre nás neznámych ľudí, ktorí Borisa poznali, prípadne mu fandili počas jeho krásnej hokejovej kariéry.

Ďakujeme za podporu od jeho materského klubu HK Dukla Trenčín. Obzvlášť ďakujeme za podporu a veľkú pomoc, ktorú dostávame od jeho aktuálneho hokejového klubu IClinic Bratislava Capitals.

Ďakujeme aj za čas, ktorý ste nám dopriali na vyrovnanie sa zo šoku, ktorému sme čelili a ešte stále ho spracovávame.

Ako každá smrť mladého človeka – aj Borisova – vyvoláva mnohé otázky. Napriek tomu, že sami nepoznáme odpovede na mnohé z nich, radi by sme Vám poskytli informácie, ktoré máme.

Ako isto viete, Boris sa ku koncu prvej tretiny zápasu medzi Dornbirnom a Bratislava Capitals zrútil na ľad a skolaboval. Pri poskytovaní prvej pomoci trvalo určitú dobu, kým sa podarilo obnoviť činnosť jeho srdca.

Bol prevezený do nemocnice v Dornbirne, kde v stabilizovanom stave v umelom spánku boli vykonané prvé vyšetrenia. Nakoľko neumožnili vyvodiť jednoznačné závery, bol vrtuľníkom prevezený do nemocnice v Innsbrucku na špecializované pracovisko srdcovo-cievnej medicíny.

Ďalšie vyšetrenia pokračovali a rôzne teoretické príčiny tejto nešťastnej udalosti sa postupne vylučovali.

Dnes už vieme, že Boris v deň kolapsu mal ľahký zápal srdcového svalu. Taký ľahký a nevýrazný, že ani sám nevedel, že niečo s jeho srdcom nie je v poriadku. Lekári museli vykonať niekoľko opakovaných vyšetrení, aby si tým zápalom boli istí.

Boris si myslel, že na zápas nastupuje pri sile a bol v dobrej psychickej pohode. Tento srdcový zápal pravdepodobne spôsobil zástavu srdca, ktoré mu počas zápasu prestalo pracovať. Nasledujúce dni mu bola poskytnutá špičková zdravotná starostlivosť.

Nikto si netrúfol odhadnúť, ako dlho bol jeho mozog bez kyslíka a kedy bude vhodný čas prebrať ho z umelého spánku. Najhorší scenár, na ktorý sme sa báli čo i len pomyslieť sa potvrdil v stredu popoludní, keď lekári skonštatovali mozgovú smrť.

Tak, ako bol neustále obklopený a podporovaný najbližšou rodinou počas posledných dní svojho najťažšieho zápasu, bol určite aj v mysliach a modlitbách mnohých z Vás. Ďakujeme za všetku prejavenú podporu.

Obracali ste sa na nás s rôznymi otázkami, a okrem otázok, čo sa vlastne stalo, to boli aj otázky na aktuálnu tému: covid-19. Môžeme potvrdiť, že lekári u Borisa covid-19 vylúčili.

Zároveň všetky úvahy na tému očkovania sú len prázdne špekulácie a dovoľujeme si s pokorou požiadať aby sa nešírili. Je dôležité aby sa šírilo životné posolstvo nášho Borisa.

Zdravotný stav každého športovca je neustále pod drobnohľadom lekárov. A ako sme toho svedkami, aj tak nie je možné predísť nešťastným udalostiam. Ešte horšie sú na tom amatérski a rekreační športovci, poloprofesionáli alebo každý z nás, kto svoje zdravie nemá možnosť sledovať až tak podrobne.

Pritom aj malá, subjektívne zanedbateľná zdravotná komplikácia môže mať fatálne následky. Koľkokrát ste si vy sami povedali, veď to je len nádcha, to rozchodím, žiaden problém. To je len ranná bolesť hrdla, poobede som fit a môžem si ísť zabehať.

A nedopriali sme svojmu telu čas na regeneráciu akú potrebuje. Každý z nás si určite uvedomuje, ako je regenerácia a dobré zdravie dôležité. Žiaľ, málokedy podľa toho konáme.

Borisa sme všetci milovali. Bol skvelý športovec a ešte lepší človek. Bol dobromyseľný, obetavý a nezištný. Zdravie bolo uňho prioritou. Počas svojho života šíril len dobro a optimizmus. Mnohí ste sa pýtali, ako môžete pomôcť. Radi by sme pokračovali v jeho odkaze, a preto veríme, že by určite podporil ideu osvety o dôležitosti starostlivosti o zdravie.

Z tohto dôvodu sme sa rozhodli založiť organizáciu Dobré srdce Borisa Sádeckého, ktorá bude aktívne viesť kampaň, osvetu a vzdelávať o zdravotnej starostlivosti pri športe – či už profesionálnom, alebo rekreačnom.

Ak ste poznali Borisa, či už priamo alebo nepriamo, ak ste mu fandili, alebo ak si myslíte, že takáto osveta má zmysel, prosíme, podporte túto myšlienku finančným príspevkom na transparentnom účte: SK56 0900 0000 0051 8482 2916

Všetky darované a vyzbierané prostriedky budú použité výlučne na šírenie Borisovho odkazu.

Za každý Váš príspevok veľmi pekne ďakujeme a vážime si Vašu podporu. Bude použitý na dobrú vec – na osvetu, za ktorú by sa Boris rád spolu s nami postavil.

Prípadné otázky, prosím, adresujte na náš email: info@dobresrdceborisasadeckeho.sk

Ak bude v našich silách a možnostiach, pokúsime sa Vám odpovedať.

Ďakujeme.

Borisova Šárka a najbližšia rodina

...

Je taký problém povedať, či bol zaočkovaný, alebo nie?
Keď to takto diplomaticky povedali, tak asi bol zaočkovaný.
rony belfast Ľubimier
Ako myslíte "nekompromisní" poliši. My budeme pred Božím súdom ako obete a svedkovia vašich zločinov žiadať, aby ste boli vylúčení z ľudského rodu a ďalšie inkarnácie ste absolvovali v telách sivých svíň, alebo divých hyen a psov. Tak sa totiž správate a také telá a osudy si zaslúžite. Medzi ľuďmi žiť nemôžete. Také duchovné pády sa totiž v histórii vesmíru niekedy stávajú.
Mira393
nene, pán Ježíš ich eště pochválí protože jesti dostanete po čuni z jednej strany musíte nastavit aj tu druhú abeb on po tobě kamenem ty po něm ...devítkou.
Peter(skala)
Ešte jednui fakticku poznaku, čo som si všimol pri tejto akcii v LIDLI:
...že títo bojovnici za slobodu boju aj za ludí, ktorí chodia do obchodu v ruškach, lebo ked oni (zaruškovaní) nedokažu sa postaviť na odpor, tak aspon tí nezaruškovaní a raz, ked to už nebude treba nosiť, tak to bude vdaka týmto bojovnikom za slobodu.

Lenže potom je otazne, či vôbec títo privrženci rušok dokažu oceniť ich …More
Ešte jednui fakticku poznaku, čo som si všimol pri tejto akcii v LIDLI:
...že títo bojovnici za slobodu boju aj za ludí, ktorí chodia do obchodu v ruškach, lebo ked oni (zaruškovaní) nedokažu sa postaviť na odpor, tak aspon tí nezaruškovaní a raz, ked to už nebude treba nosiť, tak to bude vdaka týmto bojovnikom za slobodu.

Lenže potom je otazne, či vôbec títo privrženci rušok dokažu oceniť ich snahu-obetu? Dnes ich vnimaju ako rebelov-nedozolatov-nezodpovedných... ale vdaka nim sa to zmení a to podobne ako s kresťami, ktorí v chramoch kazali Evanjelium a boli kedysi opovrhovanými
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Asi ťažko tu na svete ti pán šváb dovolí nenosíť rúško bez odmedzení a bez sankcií.
Veľký Reset a NWO Totálna globálna tyrania Covidu. Tisíce lekárov tv…
Jediné keď to už Svätý Boh ukončí a to určite skorej aspoň o 5-6 roky cez veľké Božie tresty a možno o niečo trošku skôr.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Každý má samozrejme slobodnú vôľu len to myslím obrazne dokým to dovolí Panna Mária a Svätá Trojica tu covid týraniu.
Peter(skala)
Viem, že nakoniec to skončí až Velkým Varovaním, ale je dosť možné, že medzi tým sa budu meniť vlady ruškovaných a neruškovaných, ktorí budu bojovať o vladu a s tým sa budu meeniť aj obmedzenia.

Ak nebudu ruška, tak nejaká iná debilina :)
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Varovaní sme 100vky rokov od pravých proroctiev a svätcov a pravých svätých miest kde sa Panna Mária zjavuje skutočne. Sklamem ťa žiadne celosvetové varovanie už nebude ani to osvietenie či prebudenie svedomia či čo z garabandalu. To je satanov podvod aby ľudia boli odradení od skutočnosti a skutočných udalostí. :)
Každý sa má sám prebudiť v akých časoch žijeme a vidí čo sa deje.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Veľmi dobre hovorí máme sa pripraviť na ťažké časy a nie či politik alebo niekto na tomto svete pomôže.
Sestra Miriam - nezbývá mnoho času.
apredsasatoci
303666 na FB má poznámku, že je ničiteľ potkanov!
apredsasatoci
Aj to je možné.
U.S.C.A.E.
apredsa tak potom je samozhubca 😊
apredsasatoci
Uvidíme ako to vyhodnotí nás Pán.
Zatiaľ nech špini🥱 a škodí ďalej....
Peter(skala)
zaujimave čislo policajta 303666 😬
Peter(skala)
Policajt na Čiernom zozname COVID19
wixsite.com/ciernyzoznam-covid19
igorb
V stredu k nam do firmy prisiel zakaznik tvrdiaci ze nosit rusko mu ziaden zakon neprikazuje. Od vcera som rozhodol, ze vybavujeme zakaznikov len cez vydajne okno. Tak to pomohol.
apredsasatoci
Aj ja som dneska povedala pani v domácich potrebách - podľa akého zákona? Ale ak nechce kšeft, kludne dam zarobit konkurencii. Držala hubu.
Asi chcela kšeft! 🥱

Takže, ja to vidím tak, že vaša konkurencia si príde na svoje.
A tak je to správne! 🥳
U.S.C.A.E.
hovoril pravdu to že sa vy igorb tvárite že nie na tom nič nemení
igorb
USCAE nerozumiem vete “ hovoril pravdu to že sa vy igorb tvárite že nie na tom nič nemení”. Ale na zdravie. Ved piatok vecer.
APREDSA… zakaznikom som vysvetlil dovod nariadenia, vsetci uznali, ze debil, ale nie JA. Vase oblubene “kto asi”?
U.S.C.A.E.
aha takže píšete ožratý už rozumiem ale takto narovinu sa priznať
igorb
Citat s porozumenim, nie o mne to je.
U.S.C.A.E.
ja nepijem celý týždeň tak musí byť jedine o vás
igorb
Tak poprosim preformulovat vetu do slovenciny.
U.S.C.A.E.
raz použijem slovo debil a už je obľúbené takže všetko zle a to slovo je úplne príhodné lebo normálny človek takto nereaguje na NIČ kto ma tu pozná vie že ja nenadávam ale ad hominem bez argumentu to ma normálne vyradí
apredsasatoci
igorb Vy mi nerozumiete!
Ja neriešim, či je niekto debil/nedebil.
Zhrňme si to: Slovenská republika je právny štát. Podstatou pravneho štátu sú zákony a Ústava SR.
Neznalosť zákonov neospravedlňuje!
Vyhlášky majú odporúčací charakter.
Zákon je hierarchicky nad vyhláškou.
Z toho logicky vyplýva, že nikto nemôže žiadať od mňa napr. aby som poskakovala na nohe, rusko...
Inými slovami, svojvoľne …More
igorb Vy mi nerozumiete!
Ja neriešim, či je niekto debil/nedebil.
Zhrňme si to: Slovenská republika je právny štát. Podstatou pravneho štátu sú zákony a Ústava SR.
Neznalosť zákonov neospravedlňuje!
Vyhlášky majú odporúčací charakter.
Zákon je hierarchicky nad vyhláškou.
Z toho logicky vyplýva, že nikto nemôže žiadať od mňa napr. aby som poskakovala na nohe, rusko...
Inými slovami, svojvoľne ste sa rozhodol, že budete obťažovať, šikanovať, buzerovat a prenasledovať vašich zákazníkov.
A pretože vaši zákazníci majú rozum, určite išli ku konkurencii.
A tak je to správne!
Veľa šťastia v podnikaní prajem!
igorb
Slovo DEBIL ste nepouzili Vy, ale ja. Sa stracam.
igorb
APREDSA ak ma niekto pravny nazor, ze prekrytie….. je nezakonne, neberiem mu ho. Ja mam pravne zavazky “Vlastnictvo zavazuje….” az v USTAVE. Citajte.
U.S.C.A.E.
no dobre väčšina určuje čo je pravda všetci uznali hmm alebo ani nie a boja sa že im nepredáte no a? to skrachujete vy táto slovenská zbabelosť ma vytáča to že vy neviete že ani vás to neviaže a slepo to plníte presne na takýchto stoja totalitné režimy čo chce väčšina je morálne no že to takto nikdy neplatilo je druhá vec
igorb
Ale nie. Samozrejme, ze sme chlapcovi predali aj s “dezinfekcnou” prirazkou za dvojnasobnu cenu.
apredsasatoci
Ešte raz: Slovensko je právny štát.
To znamená, ak slovenské zákony hovoria, že je nutné nosiť rusko, je povinnosť zákazníka, nasadiť si rusko.
Poviete mi ten zákon?
U.S.C.A.E.
treba vás žalovať lebo nerovné podmienky a diskriminácia a sám si krach chystáte to že skrachujete vy to je v poriadku ale kvôli takým ako vy aj férový skrachujú a tých mi je ľúto
igorb
Apredsa… Ja Vas nepresvedcim, ani ak by som hoci aj bol ustavny pravnik. A ani nechcem presvedcit. Je mi to suma fuk. Len co tvrdim, ze ako vlastnik mam povinnosti a PRAVA. A ked mam povinnosti, mozem sa aj dozadovat prava.
igorb
USCAE. Zalovat? Nemate znalost zakonov. Len si domyslate SLOBODU. Politici typu FICO alebo KOTLEBA vas inspiruju, ale vy navzajom ako v Piestanoch sa mylne podporujete v nazoroch, ze sa da zalovat. Zaklad: Vasa sloboda sa zacina tam, kde konci moja.
apredsasatoci
To zasa nie je pravda! Vy musíte, ako aj Lidl.... dodržiavať zákony SR. Nemôžete od ľudí požadovať veci mimo zákon!
Vy sehregujete, diskriminuje.... To je trestný čin!
Zákazník môže dať na vás trestné oznámenie.

Ale vo vašom prípade to vôbec nie je nutne!
Kľudne pokračujte vo svojom úspešnom biznise ďalej!
U.S.C.A.E.
to je SVOJVOĽNÉ menenie podmienok predaja na to nemusím byť právnik aby som v tom zbadal nekalosť to nerobí ani len slušný človek nie to kresťan či by ste to skúsili s rasovou prirážkou aha aha a sme doma

ak to nepotreboval absolútne nutne tak sa zákazníkovi čudujem že toto zločinné konanie akceptoval ak to nebolo nutné mal vám tam nechať prirážku K NULE
igorb
Ale ja musim chranit zamestnancov A robim to. Mam aj neockovanych, ktorych som neodsudil, o to viac to musim robit.