Clicks495
Edward7
1

Jak ludzkie komórki rakowe dostały się do szczepionek

Robert F. Kennedy, Jr. (childrenshealthdefense.org)
Na spotkaniu w 2012 roku FDA głosowała za zezwoleniem na stosowanie ludzkich komórek płodowych i dorosłych ludzkich komórek nowotworowych w szczepionkach, pomimo uznania wielu zagrożeń, w tym tego, że u biorców szczepionki może później rozwinąć się rak.
„Gdyby Amerykanie wiedzieli o niektórych sprawach, które działy się w FDA, nigdy nie wzięliby niczego poza aspiryną firmy Bayer” - Len Lutwalk, naukowiec z FDA
(może innej firmy dopow,)
„FDA, bezczelnie podchodząc do każdego kaprysu firm farmaceutycznych, odrzuciła swoją wysoką reputację, a czyniąc to, straciła nasze zaufanie”. - Drummond Rennie, zastępca redaktora naczelnego JAMA
„[Ten] uczciwy pracownik boi się nieuczciwego pracownika. Istnieją również niezbite dowody na to, że menedżerowie w CDER (Centrum Oceny i Badań Leków FDA) narazili naród na ryzyko, fałszując ocenę leków i ingerując w naszą zdolność do zapewnienia bezpieczeństwa i skuteczności leków. Kiedy byłem w FDA, "recenzentom narkotyków" wyraźnie powiedziano, aby nie kwestionowali firm farmaceutycznych i że naszym zadaniem jest zatwierdzanie leków ... Gdybyśmy zadawali pytania, które mogłyby opóźnić lub uniemożliwić zatwierdzenie leku - co oczywiście należało do naszej pracy jako recenzentów leków - kierownictwo udzielać nam nagany, przenosić nas, organizować potajemne spotkania na nasz temat lub gorzej… Kiedy jesteś w stanie się zakopać, jeśli znalazłeś problemy, które spowodowałyby odrzucenie "narkotyku", możesz zostać zmuszony do zmiany decyzji, lub opinia byłaby następnie przekazywana komuś, kto po prostu skopiowałby i wkleił wszelkie twierdzenia firmy przedstawione w dokumencie podsumowującym… Uważam, że posiadam również dokumentację fałszowania dokumentów, oszustw, krzywoprzysięstwa i rozległych haraczy, w tym fałszerstwa świadków i odwetu świadków . ” - dr Ronald Kavanagh, farmaceuta, który dokonał przeglądu leków dla FDA od 1998 do 2008 roku


Komitet doradczy ds. Szczepionek i pokrewnych produktów biologicznych dzisiaj
Dziś - w czwartek, 10 grudnia - Komitet Doradczy ds. Szczepionek i Pokrewnych Produktów Biologicznych (VRBPAC), który jest wewnętrznym panelem Amerykańskiej Agencji ds. Żywności i Leków (FDA), który udziela licencji na nowe szczepionki jako „bezpieczne i skuteczne”, spotka się, aby rozważyć COVID firmy Pfizer szczepionka . VRBAC spotka się za tydzień, 17 grudnia , aby rozważyć zatwierdzenie szczepionki Moderna .
Potępiające badania dotyczące bezpieczeństwa na podstawie danych z późnych badań klinicznych firmy Pfizer oraz poważne (zagrażające życiu) reakcje alergiczne, które nękały wprowadzenie szczepionki w Wielkiej Brytanii, wywołały "czerwone flagi" i niepokój opinii publicznej o bezpieczeństwo szczepionek mRNA firm. Anthony Fauci odniósł się do rosnącego sceptycyzmu wobec szczepionek COVID i programu Operation Warp Speed , zapewniając opinię publiczną, że „VRBPAC” jest „niezależnym panelem wiodących ekspertów”, któremu społeczeństwo może całkowicie zaufać, jeśli chodzi o zapewnienie bezpieczeństwa szczepionek.

Aby pomóc Ci wyciągnąć własne wnioski na temat tego, jak niezawodnie VRBPAC będzie chronić Twoje zdrowie, poniżej przytoczę transkrypcje z nonszalanckich, ignoranckich i zaskakująco nieetycznych rozważań podczas spotkania VRBPAC w 2012 roku, na którym panelerzy jednogłośnie głosowali za zezwoleniem na użycie ludzkich komórek nowotworowych w szczepionkach . Zachęcam do przeczytania i podjęcia decyzji, czy chcesz oddać swoje zdrowie - a może i swoje życie - w ręce tych lekkomyślnych szarlatanów i nieodpowiedzialnych klaunów.

Jak FDA pierwotnie zatwierdziła użycie komórek płodowych w szczepionkach

FDA dopuszcza zarówno ludzkie komórki płodowe, jak i dorosłe ludzkie komórki nowotworowe w szczepionkach. Oba typy dają ryzyko raka. Zarówno Pfizer, jak i Moderna testowały swoją szczepionkę mRNA przy użyciu komórek płodowych (catholicmonitor.blogspot.com/…cells-being-used-in-covid.html...) Jednak według dokumentów firmy Johnson and Johnson (Janssen) i Altimmune's szczepionki COVID są wytwarzane w linii ludzkich komórek płodowych PER-C6, a zatem ostateczne produkty szczepionki będą zawierały szczątki komórkowe i fragmenty DNA z tych komórek. Naukowcy pobrali te linie komórkowe z gałki ocznej 18-tygodniowego ludzkiego płodu poddanego aborcji w 1985 roku, a następnie uczynili je nieśmiertelnymi, czyniąc je rakowymi.

AstraZeneca szczepionki Cansino, Gamayela, Vaxart, LongComm i Upitt są wytwarzane w ludzkiej linii komórkowej HEK293 płodu, a zatem produkt końcowy szczepionka zawiera resztki komórek i fragmenty DNA z linii komórkowej HEK293 płodu. Naukowcy pobrali tę linię komórkową z nerki płodu żeńskiego holenderskiego poddanego legalnej aborcji w 1973 roku, a następnie unieśmiertelnili komórki, nadając im rakowatość.
Normalne komórki pierwotne, które nie są w stanie replikować się w nieskończoność, ostatecznie umierają. Unieśmiertelnione linie komórkowe pochodzą ze znanych złośliwych komórek rakowych, takich jak te otrzymane od Henrietta Lacks (HeLa) lub wytworzone w laboratorium przez wprowadzenie wirusowych onkogenów lub ekspozycję chemiczną zdolną do mutowania normalnych komórek pierwotnych w nieśmiertelne komórki nowotworowe.
Zgodnie z „ The Pink Sheet ” FDA z 29 listopada 1999 r., Przez dwie dekady agencja była w pełni świadoma nieodłącznego ryzyka związanego z wykorzystaniem unieśmiertelnionych linii komórkowych do opracowywania szczepionek. Dyrektor FDA CBER, dr Peter Patriarca, MD wyjaśnił, że ciągłe linie komórkowe są wykorzystywane ze względu na ich zdolność do samodzielnego rozmnażania się, co czyni je idealnym podłożem do namnażania wirusów. „Najgorszą rzeczą, o którą się martwimy, jest ... tych ciągłych komórek ma potencjał do wzrostu guzów u zwierząt laboratoryjnych. ”
Patriarca przyznał dalej, że „technologia wytwarzania tych szczepionek w rzeczywistości przekracza naukę i technologię, aby zrozumieć, jak działają te szczepionki i przewidzieć, jak będą działać”. Ta tragiczna łamigłówka „czarnej skrzynki”, którą Patriarca opisała w 1999 r., Jest dziś jeszcze bardziej dotkliwa z powodu pilnej presji na opracowanie szczepionek przeciwko COVID, zanim producenci przetestują je na zwierzętach lub poddadzą długoterminowym badaniom bezpieczeństwa.
Nazywamy szczepionki „biologicznymi”, ponieważ wakcynolodzy tradycyjnie hodowali swoje antygeny na podłożach biologicznych - zwykle tkankach zwierzęcych. Konkurencyjne firmy hodują szczepionki COVID na różnych warstwach zwierząt. Szczepionki Merck i IAVA COVID są wytwarzane w komórkach małp vero, a zatem w produkcie końcowym zawierają szczątki komórkowe i fragmenty DNA małp vero. Wstrzyknięcia Sanofi, GSK i Novavax COVID są wytwarzane w komórkach owadów i dlatego zawierają szczątki komórek owadów i fragmenty
DNA w produktach końcowych.

Zwolennicy zdrowia publicznego krytykują stosowanie tkanek zwierzęcych w szczepionkach ze względu na ryzyko, że przenoszą one endogenne wirusy, drobnoustroje, pasożyty i brak testów bezpieczeństwa. ( Plague of Corruption, Mikovits 2020 ) Pierwsze użycie ludzkich komórek płodowych w szczepionkach miało miejsce około 60 lat temu, ale praktyka ta jest coraz bardziej popularna. To zawsze było kontrowersyjne. Immunolodzy od dawna uważali, że użycie komórek z płodów ludzkich po aborcji w szczepionkach jest gambitem wysokiego ryzyka; szczątki ludzkiego DNA są znacznie bardziej skłonne do infiltracji komórek u zaszczepionych osobników niż DNA owadów lub małp.

Naukowcy i agencje regulacyjne od ponad 50 lat martwią się, że wstrzyknięte DNA może powodować raka. Według dr Theresy Deisher, naukowca, prymitywne (niemetylowane) łańcuchy DNA płodów ludzkich mają zdolność 1) aktywacji receptorów odpornościowych, które mogą prowadzić do ataków autoimmunologicznych u podatnych osób, które mają predyspozycje genetyczne, które powodują, że ich własne DNA jest pod -metylowane lub 2) wstawiają do komórek, gdzie mogą łączyć się z DNA gospodarza i powodować mutacje.

W przeszłości organy regulacyjne przewidywały, że prawdopodobieństwo takiego zdarzenia wynosi mniej niż 1 na bilion. Jednak we wczesnych badaniach terapii genowej zdarzenie to rzeczywiście wystąpiło u 4 z 9 chłopców, z których 1 zmarł z powodu białaczki spowodowanej przez wstawki.

„Naukowcy od dawna zauważyli, że wprowadzone DNA, które dostanie się do komórki, wybiera region komórki, który zapewnia jej przewagę przeżycia. Mogą to być regiony, które z największym prawdopodobieństwem wytwarzają długo żyjące komórki rakowe ”- powiedział mi dr Deisher. FDA nigdy nie podjęła żadnych wysiłków, aby przetestować bezpieczeństwo tej praktyki ani ustalić, czy epidemia raka tkanek miękkich jest związana ze stosowaniem rakowych komórek płodowych w szczepionkach . Co gorsza, w 2002 r. Firmy zajmujące się szczepionkami FDA zapaliły zielone światło do wykorzystywania w szczepionkach komórek nowotworowych pochodzących od dorosłych.

FDA jako ramię Wielkiej Farmacji
Zanim przejrzymy szokujący zapis spotkania FDA, na którym zatwierdzono tę wątpliwą praktykę, musimy zrozumieć konflikty i korupcję, które przenikają tę nieuczciwą agencję. Jeśli mamy kiedykolwiek opracować bezpieczne, skuteczne szczepionki COVID, musimy najpierw przestać myśleć o FDA jako agencji regulacyjnej; jest to ramię notorycznie skorumpowanego przemysłu farmaceutycznego.
Według badania Uniwersytetu Emory z 2017 roku zatytułowanego „Gruby jak złodzieje? Big Pharma dzierży swoją władzę z pomocą rządowych regulacji ”, biurokraci FDA działają jako„ pomocnicy, a może co gorsza, [są] współwinni wątpliwej lub etycznie nieuzasadnionej działalności w wyniku kierowania się motywami służącymi samemu sobie… ”. Prawo z 1992 r., Które pozwala producentom leków na kupowanie szybkich zezwoleń na nowe produkty od FDA, kładzie nacisk na dynamikę regulacyjną, która już została zepsuta przez wszystkie wszechobecne mechanizmy „przejęcia agencji”.

W latach 2000-2010 firmy farmaceutyczne zapłaciły FDA 3,4 miliarda dolarów w celu uzyskania szybkich zezwoleń na leki. Obecnie firmy farmaceutyczne pokrywają trzy czwarte budżetu FDA na przeglądy naukowe (ProPublica) i finansują prawie 50% całkowitego rocznego budżetu FDA z opłat PDUFA. W zamian agencja coraz szybciej wybiera drogie leki i szczepionki o znaczących skutkach ubocznych i nieudowodnionych korzyściach zdrowotnych .
Nikt w FDA nie zdobywa pochwał za spowolnienie tych przepływów pieniężnych. Wręcz przeciwnie, według własnych pracowników FDA , firmy farmaceutyczne wpływają na regulacje w zakresie płatności, z „skłonnością do zatwierdzenia”.
Według dr Michaela Carome, byłego urzędnika ds. Zdrowia i opieki społecznej (HHS) i dyrektora grupy rzeczników Public Citizen, „Zamiast organu regulacyjnego i regulowanej branży, mamy teraz partnerstwo… Ta relacja zmieniła się [FDA ] od perspektywy zdrowia publicznego do perspektywy przyjaznej branży ”.

Panele zatwierdzające korupcję szczepionek
Ale tak skorumpowana jak FDA, wewnętrzne panele - VRBAC - które zatwierdzają nowe szczepionki sprawiają, że reszta agencji wygląda jak niedzielny piknik kościelny.
Kiedy dr Fauci, Paul Offit, Peter Hotez i Bill Gates mówią ci, że nie musisz się martwić, ponieważ FDA jest „złotym standardem” bezpieczeństwa szczepionek i że ostateczna decyzja o przyznaniu licencji zostanie podjęta przez „niezależny panel ekspertów”, mówią o VRBPAC. Ale VRBPAC nie jest „niezależne”. Nie składa się nawet wyłącznie z urzędników publicznych. Zamiast tego jest wypełniany przez zewnętrznych „ekspertów”, którzy są prawie wszyscy znawcami branży farmaceutycznej.

W 2003 roku, po 3-letnim dochodzeniu, Komitet Nadzoru Domowego Kongresu Stanów Zjednoczonych stwierdził, że VRBAC jest całkowicie zdominowany przez przemysł szczepionkowy.
Zgodnie z ustaleniami dochodzenia przeprowadzonego przez Kongres, „niezależni” członkowie zespołu VRBAC ds. Szczepionek często dzielą się patentami na szczepionki z firmami farmaceutycznymi, których produkty oceniają. „Są właścicielami tych firm zajmujących się szczepionkami, otrzymują od nich zapłatę za badania i płatne przemówienia. Zajmują się konsultacjami z wysokimi i potężnymi sinekami oraz przyjmują płatności, aby monitorować testy szczepionek i finansowanie ich wydziałów akademickich ”.
Śledztwo Komitetu Reform Rządu Izby Reprezentantów USA w latach 2000-2003 w sprawie VRBPAC wykazało, że: (1) „Przeważająca większość członków, zarówno członków z prawem głosu, jak i konsultantów, ma znaczące powiązania z przemysłem farmaceutycznym”. (2) „Zasady dotyczące konfliktu interesów stosowane przez FDA… były słabe, egzekwowanie jest luźne, a członkowie komitetów mający istotne powiązania z firmami farmaceutycznymi zostali zwolnieni z udziału w pracach komitetów… W wielu przypadkach znaczące konflikty interesów nie są uważane za konfliktowe . ”

Śledczy Kongresu podali typowy przykład tego rodzaju finansowych uwikłań, które umieściły VRBPAC pod niewolniczą kontrolą Pharmy. Takim przykładem było spotkanie VRBPAC 12 grudnia 1997 r., Które zatwierdziło szczepionkę Wyeth (obecnie Pfizer) przeciwko rotawirusowi, Rotashield.
Śledczy Kongresu szczegółowo opisali przytulny nepotyzm komisji z producentami szczepionek.

„Przykłady konfliktów interesów:

„Na przykład 3 z 5 członków komitetu doradczego FDA (VRBPAC), którzy głosowali za zatwierdzeniem szczepionki przeciw rotawirusom w grudniu 1997 r., Miało powiązania finansowe z firmami farmaceutycznymi, które opracowywały różne wersje szczepionki.

„Jeden na pięciu pracodawców z prawem głosu podpisał kontrakt na szczepionkę rotawirusową w wysokości 9 586 000 dolarów.

„Jeden na pięciu głosujących członków był głównym badaczem w sprawie grantu firmy Merck na opracowanie szczepionki przeciwko rotawirusowi.

„Jeden na pięciu głosujących członków otrzymał od producentów szczepionek około 1 miliona dolarów na opracowanie szczepionki”.
Śledczy Kongresu doszli do wniosku, że „W sumie czterech z pięciu członków komisji miało konflikt interesów, który wymagał zwolnienia, a ich zalecenie dotyczące zatwierdzenia szczepionki było jednomyślne”.

Oto, co wydarzyło się na spotkaniu FDA w 2012 roku dotyczącym komórek płodowych
HHS przyznaje, że komisje FDA i Centers for Disease Control, które zawierają kontrakty i dokonują przeglądu nowych szczepionek, w przeszłości nie stosowały „medycyny opartej na faktach ”. Aby zilustrować, co to oznacza, wystarczy przeczytać (poniżej) zadziwiający zapis panelu z 2012 roku, który jako pierwszy zaaprobował użycie komórek nowotworowych dorosłych w szczepionkach.
Ten zapis pokazuje to, czego opinia publiczna nigdy nie powinna zobaczyć: zakulisowe "robienie kiełbasy" federalnych zezwoleń na szczepienia. Tutaj przeczytasz sam, jak „niezależni”, „złoty standard” paneliści, którym powierzono ochronę twoich dzieci, podejmowali niezwykle ważne decyzje, nie oparte na faktach naukowych, ale rzucając kośćmi i przyjmując to, o czym wiedzieli, że jest horrendalnie ryzykownym zakładem. na zdrowie publiczne
W każdym innym wymiarze ten zapis byłby dowodem zabójstwa spowodowanego zaniedbaniem. Obrzydliwy "boczny" widok obrad VRBAC pokazuje, kim są „zaufani eksperci” FDA; sadystyczni chłopcy w fartuchach laboratoryjnych beztrosko dyskutują o usuwaniu skrzydeł muchom. Wszyscy jesteśmy szczurami laboratoryjnymi w eksperymencie obejmującym całą populację wysokiego ryzyka. W dziale szczepionek FDA tego rodzaju lekkomyślne podejmowanie decyzji jest rutyną.

W 2012 roku większość szczepionek zawierających żywe wirusy pochodziła z tkanek zwierzęcych, a pomysł umieszczenia w szczepionkach potencjalnie rakowych komórek nowotworowych pochodzących od dorosłych „dawców” nadal był odważnym i śmiałym hazardem. We wrześniu tego roku komitet FDA VRBPAC spotkał się, aby omówić tę ryzykowną innowację. Zapis tego spotkania - pokazujący uwięzionych urzędników FDA rozważających propozycję farmacji, aby zezwolić na wykorzystanie ludzkich komórek rakowych (HeLa) w celu zastąpienia tkanki zwierzęcej w produkcji szczepionek - jest dowodem na lekkomyślne przestępcze postępowanie.

Wiadomo, że komórki HeLa powodują raka u zwierząt, ale firma Big Pharma chciała obniżyć koszty produkcji szczepionek, a ta metoda jest tańsza i szybsza niż wykorzystanie tkanki zwierzęcej do hodowli pożywki. Oczywiste pytanie, czy takie szczepionki mogą wywoływać raka u biorców, było głównym tematem programu VRBPAC. Władze ds. Zdrowia i producenci szczepionek rażąco przyznali, że nie mają pewności co do bezpieczeństwa szczepionek wykonanych z guzów HeLa, ponieważ głosowali za podjęciem niebezpiecznego hazardu o wysoką stawkę, który obniżyłby koszty producentów szczepionek
To niewiarygodne, że FDA głosowała za zezwoleniem firmom farmaceutycznym na wytwarzanie szczepionek z ludzkich komórek bez przeglądu ani jednego badania naukowego w celu ustalenia, czy wynik byłby bezpieczny.
Wcześniej cytowałem bezpośrednio niektóre z kryminalnych wypowiedzi z tego spotkania. Bardziej szczegółowe konto pojawia się w tym artykule .
Było to pełne spotkanie VRBPAC FDA w 2012 r. W celu podjęcia decyzji o zastosowaniu ludzkich linii komórek nowotworowych do produkcji szczepionek. Wymieniam tych mówców i ich ówczesne tytuły:

Dr Philip Krause, pełniący obowiązki zastępcy dyrektora OVRR (Office of Vaccine Research and Review) oraz CBER FDA (Center for Biologics Evaluation and Research). Ponadto główny badacz ds. Bezpieczeństwa szczepionek: wykrywanie wirusów i opóźnienie.

Dr Doug Lowy, dyrektor National Cancer Institute w NIH.

Dr Robert Daum, przewodniczący VRBPAC.

Donald W. Jehn MS, wyznaczony urzędnik federalny VRBPAC.

Dr Keith Peden, szef LDNAV, DVP / OVRR / CBER.

Dr Marion Gruber, dyrektor Biura ds. Szczepionek FDA.

Dr Nathanial Brady, samozwańczy klinicysta.

Dr Pamela McInnes, ekspert ds. Rozwoju szczepionek i dyrektor Wydziału Badań Pozaszkolnych w National Institute of Dental and Craniofacial Research, a wcześniej zastępca dyrektora pod kierunkiem Anthony Fauci w National Institute of Allergy and Infectious Diseases.

Pharma wiedziała, że ich szczepionki rakotwórcze mogą powodować nowotwory u biorców.
Dr Philip Krause przyznał się do zagrożeń, mówiąc: „Naprawdę zidentyfikowaliśmy trzy główne czynniki, które mogą potencjalnie przenosić ryzyko ze strony komórek nowotworowych. I obejmują one same komórki… a jeśli byłyby to komórki nowotworowe, to może one same mogłyby utworzyć guzy u biorcy szczepionki ”.
Rządowe organy regulacyjne przyznały, że linie komórek nowotworowych mogą powodować nowotwory.
Dr Doug Lowy przyznał to, mówiąc: „To, co moim zdaniem różni się jakościowo w liniach komórek nowotworowych, to fakt, że mogą powodować nowotwory”.

Urzędnicy FDA wiedzieli, że guzy mogą pojawić się dziesiątki lat po szczepieniu.
Dr James Cook przyznał to, gdy skomentował: „Ale z pewnością, jeśli masz zamiar odpowiedzieć na to pytanie dotyczące ryzyka nowotworu w wyniku szczepionek wykonanych na liniach komórek nowotworowych, będzie to pytanie dekady”.
FDA otwarcie przyznała, że jej głównym celem nie jest zapewnienie bezpieczeństwa publicznego, ale pomoc producentom szczepionek.
Dr Robert Daum, prowadzący spotkanie, skomentował: „… ale jesteśmy tutaj, aby zastanowić się nad kwestiami, które chcielibyśmy poradzić agencji, aby pomogła firmie w kontynuowaniu procesu produkcyjnego, o co powinni się martwić, o co na co powinni patrzeć ”.
Urzędnicy FDA wiedzieli, że nie mogą udowodnić bezpieczeństwa szczepionek na zwierzętach testowych do oceny onkogenności.
Dr Keith Peden przyznał się do tego, mówiąc: „Nie jestem optymistą, że znajdziemy modele zwierzęce do oceny onkogenności DNA. Dlatego czuję, że może to aspekt prześwitu, z którym mamy do czynienia, jeśli chodzi o DNA ”.
Urzędnicy FDA celowo zbyt wcześnie przerywali testy bezpieczeństwa zwierząt, aby ukryć konsekwencje.
Dr Robert Daum przyznał się do tego, mówiąc: „Czy obserwują te zwierzęta wystarczająco długo? Czy powinno to potrwać dłużej? ”
Dr Keith Peden przyznał się do tego, mówiąc: „Czy ma znaczenie dla bezpieczeństwa, że komórka tworzy guz po roku, półtora roku?”
FDA postanowiła zachować w tajemnicy linie komórek nowotworowych, ponieważ lekarze i opinia publiczna mogą być zaniepokojeni i mówić „O mój Boże!” gdyby znali prawdę.
Dr Nathanael Brady przyznał to, mówiąc: „W jaki sposób ta grupa (szczepionek) może zostać zaakceptowana przez konsumentów… Jak tylko usłyszysz„ linię komórek nowotworowych ”, jak to wyjaśnisz, uspokoić opinię publiczną? ”
Dr Robert Daum przyznał dalej następujące fakty: „… praktykujący lekarze, a także laicy. Usłyszą, że zalecamy lub że producenci robią szczepionki z rakotwórczymi liniami komórkowymi i powiedzą: „O mój Boże”, nawet jeśli nie ma naukowych podstaw do powiedzenia: „O mój Boże”.

FDA zdecydowała się użyć zwodniczego języka, aby przekonać lekarzy i opinię publiczną, że szczepionki są bezpieczne, nawet jeśli oni sami nie byli przekonani co do bezpieczeństwa.

Dr Philip Krause przyznał to, mówiąc: „… ponieważ jest to dyskusja o tym, jak komunikuje się te kwestie i jak społeczeństwo będzie je postrzegać. Ale nie jestem całkowicie pewien, czy mamy pełną odpowiedź na fundamentalne pytanie naukowe. Jak więc możesz wyrazić naukowy konsensus, że produkt jest bezpieczny, jeśli nie mamy pewności, że wy, eksperci, o których prosimy, jesteście przekonani, że jest on bezpieczny? ”
FDA postanowiła ukryć informacje o wykorzystaniu przez nich komórek nowotworowych i pominąć je w ulotkach informacyjnych.
Dr Marion Gruber zaproponował to oszustwo, kiedy powiedział: „W chwili, gdy opisujesz coś w ulotce dołączonej do opakowania pod kątem potencjalnych obaw dotyczących bezpieczeństwa klinicznego, myślę, że to naprawdę wyklucza użycie tych substratów komórkowych”.
Dr James Cook zgodził się na oszustwo, kiedy powiedział: „Kiedy dojdzie do tego, co jest w fiolce io co pacjent będzie mnie pytał, czy to jest bezpieczne, nie powiem, cóż, wiesz , Komórki HeLa zabijają nagie myszy. ”
Dr Robert Daum przyznał się do oszustwa, mówiąc: „Nie wiem, czy naszym zadaniem jest dzisiaj mikrozarządzanie ulotką. Myślę, że to nowa dyskusja, z wieloma kwestiami, których tak naprawdę nie wyemitowaliśmy do końca ”.
Władze ds. Zdrowia sceptycznie odnosiły się do bezpieczeństwa linii guza, ale zdecydowały się narazić opinię publiczną na ryzyko, aby móc przeprowadzić globalny eksperyment na ludziach obejmujący całą populację.
Dr Robert Daum zgodził się przeprowadzić masowy eksperyment na ludziach z następującym stwierdzeniem: „Więc nie jestem pewien, czy możemy dać pewność, że nie ma żadnego ryzyka - nie martw się tym… To coś w rodzaju odważnego nowego świata. Wszyscy robimy to razem. Ale myślę, że wykonujesz świetną robotę ”.
Urzędnicy FDA zdecydowali się rzucić kostką, przeprowadzić ogólnopopulacyjny eksperyment na ludziach i dowiedzieć się o zagrożeniach w miarę upływu czasu.
Urzędnicy FDA uznali nawet ten eksperyment za szlachetne przedsięwzięcie w poszukiwaniu wiedzy naukowej. Dr Pamela McInnes zwróciła się do swoich współpracowników z tym oszałamiającym apelem: „… chociaż istnieją wyzwania [zagrożenia dla ludzi] związane z używaniem nowych technologii, należy je zaakceptować i nadal próbować uczyć się od nich i walczyć z nimi krzywa uczenia się ”.
W końcu FDA zdecydowała się podjąć ryzyko. Przewodniczący komitetu mówi: „Jestem specjalistą od szczepionek”, po czym wezwał swoich kumpli do wyrażenia zgody.
Dr Robert Daum powiedział: „Jestem specjalistą od szczepionek. Są cudowne w zapobieganiu chorobom zakaźnym… Mam nadzieję, że mówię w imieniu wszystkich, kiedy mówię, że to odpowiedź na Twoje pytanie. Jeśli nie, zadzwoń teraz ”.
Komisja formalnie zatwierdza metodę wytwarzania szczepionek przeciwko ludzkim nowotworom .
Dr Robert Daum powiedział: „Wracając do pytania agencji, czy ta komisja uważa, że z naukowego punktu widzenia jest słuszne, aby rozwijać te szczepionki, nasza odpowiedź brzmi: tak”.
Przed przystąpieniem do głosowania komisja sformułowała następujące wnioski:

Wytwarzanie szczepionek z komórkami pochodzącymi bezpośrednio z ludzkich guzów nowotworowych jest szybsze i tańsze niż hodowla zwierząt na pożywkę hodowlaną.

Zostaną wyprodukowane miliony szczepionek potencjalnie rakotwórczych.

Szczepionki mogą prawdopodobnie powodować mutacje genetyczne.

Promotorzy szczepionek zarobią miliony dolarów.

Zdrowie milionów konsumentów może być zagrożone.

Informacje o sposobie wytwarzania szczepionek będą ukryte przed lekarzami i konsumentami.

To spotkanie VRBPAC 2012 doskonale ilustruje lekkomyślnego, złowrogiego i morderczego ducha czasu, który leży u podstaw partnerstwa Pharma / HHS. Podejmowane przez VRBPAC decyzje dotyczące „diabelskiej troski” umożliwiły firmom farmaceutycznym wykorzystanie potencjalnie rakowych komórek płodowych do wyprodukowania milionów szczepionek.
Od tego spotkania szczepionki zawierające komórki rakowe i nici DNA z abortowanych płodów stały się wszechobecne wśród 72 dawek szczepionek zatwierdzonych przez FDA i „zalecanych” przez CDC dla amerykańskich dzieci. Obecnie szczepionki przeciwko ospie wietrznej, MMR, wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i półpasiecowi zawierają DNA płodu.
Istnieje niewielka szansa na konsekwencje dla twórców szczepionek dokonanie tego lekkomyślnego wyboru, a potencjalne korzyści są duże. Ustawa National Vaccine Injury Act z 1986 r. Chroni firmy farmaceutyczne od roszczeń z tytułu zaniedbań i procesów sądowych dotyczących wad produktów składanych przez poszkodowanych powodów. Ponieważ rak rozwija się latami, poszkodowani skarżący praktycznie nie mogą udowodnić związku przyczynowego w Federalnym Sądzie ds. Szczepień, w którym HHS jest pozwanym.
Co więcej, do czasu rozwoju guza trzyletni okres przedawnienia obrażeń wywołanych szczepionką dawno upłynął. Dlatego Pharma jest lekkomyślnie i patologicznie odważna w umieszczaniu substancji rakotwórczych w szczepionkach.
Wreszcie, warto wziąć pod uwagę, że leki przeciwnowotworowe, takie jak Keytruda, należą do największych firm farmaceutycznych przynoszących zyski . Wytrącenie epidemii raka w populacjach ludzkich tylko przynosi korzyści producentom szczepionek.
Pamiętaj, że to te same firmy i te same organy regulacyjne FDA, które przyniosły nam epidemię opioidów.

żródło - https://childrenshealthdefense.org/defender/fda-cancer-cells-in-vaccines/?utm_source=salsa&eType=EmailBlastContent&eId=78a27e38-2ec7-455d-a583-5b9c02273f1d

Szczepionki z komórkami aborcyjnymi, ostatni krok satanizmu
...chociaż linia komórek płodowych „pochodzi z lat siedemdziesiątych XX wieku… nie zmienia to swojego charakteru. Jakość obiektu… pozostaje taka sama, to znaczy jest to linia komórkowa po aborcji, ciała należącego do dziecka, które zostało mu skradzione przez morderstwo . Nadal jest częścią jego szczątków. "

Wyjaśniając rolę, jaką dystans czasowy lub fizyczny odgrywa w moralności szczepionek związanych z aborcją, ks. Ripperger skomentował: „W przypadku tkanki płodowej po aborcji, fakt, że replikuje się ona (z płodu) oznacza że ostatecznie nadal jest częścią jego ciała, a zatem, chociaż zdarzało się to w przeszłości, moralny charakter użycia linek teraz się nie zmienia ”.


Ludzkie komórki płodu, z aborcji w szczepionkach
Zasady" linii komórkowych płodu" Dla wielu ludzi problemem nie jest to, że szczepionka zawiera rzeczywiste komórki płodu po aborcji, ale fakt, że dokonano aborcji w celu wykorzystania jej komórek do produkcji szczepionek. ..
Szczepionki produkowane z linii ludzkich komórek płodowych zawierają szczątki komórkowe i zanieczyszczające pozostałości ludzkiego DNA, których nie można całkowicie usunąć podczas kolejnego procesu oczyszczania wirusa. (teoretycznie nie zawierają , ale są "zanieczyszczone "...)
Szczepionka z zabitego płodu-dziecka, świadomość sprzeciwu