Clicks57
Peter(skala)

Uhrík: Nezmyselné opatrenia ... hlavne, že v národnej rade môže byť vedla seba 150 poslancov

VIDEO: youtube.com/watch?v=yOs_T6Z2NKE
1:13 sek.


"Nezmyselné opatrenia su likvidačné aj pre športovcov:
napr. na futbalových štadionoch 100 ľudí, na hokejových 50 ľudí ... hlavne že vedla seba môže byť nasačkovaných 160 poslancov."


Uhrik poukazuje zaujímavo na nezmyselné opatrenie, ktoré majú dvojitý meter, pretože ked v parlamente - kde je ovela menej miest ako na štadionoch a tak aj väčšia možnosť kumulácie virusu - nemusia sedieť od seba oddelene. Naproti tomu na štadionoch - kde je ovela väčší priestor, dokonca na čerstvom vzduchu - tak tam môžu byť len 50 až 100 ľudí a od seba separovaní.

To je ten nezmysel v opatreniach, že ked vládnym politikom naozaj zaleží na opatreniach, ktoré by mali mať rovnaký princip, tak ako to, že v parlamente tomu tak nie je?

Napokon si pozorne prečitajte zaver vyjadrení Uhríka ako navrhuje slobodné rozhodnutie sa pre rúška, vakcíny, ...
čím rozumne dáva najavo, že pre spomínané vládne opatrenia by sa mali ľudia rozhodnuť slobodne a nie pod nátlakom trestu.

K tomu len dodám, že kresťan sa nemusí báť vírusu a to podobne ako v podstate hovorí aj Uhrík, lebo veriaci človek má moc od Boha s vírusom bojovať ako s démonom, ktorého je možné vypudiť a to sviatostným životom. Sviatostný život totiž v sebe zahrňa nie len život modlitby, ale aj pokánia, čiže vyznania hriechov a zlého životného štýlu, čo sa týka stravovania, obliekania, pohybu, ekologie ... napokon máme k dispozícii aj liečivá, takže ak by sa aj niekto nakazil - má možnosť sa uzdraviť a zároveň si vytvoriť imunitu.

Preto súhlasím s Uhríkovým vyjadrením ako by sa mali zachovať ludia v prípade opatrení ako aj ku hospodárstvu, ktoré pre nezmyselne opatrenia ničí ekonomiku - zamestnanie...


Taktiež suhlasim s dobrovolným nosením rušok v parlamente, na sv.omši ako aj iných miestach, kde nie je hned zrejmé, že sa vírus nachádza.

Pokiaľ ide o seniorov s ochoreniami alebo aj ľudí, ktorí majú už nejaké zdravotné problémy, tak oni nech dodržiavaju opatrenia, lebo ide o ich zdravie avšak nemali by nutiť ostatných zdravých ludí, aby kvôli nim nosili rúška a tak sami mali problém s dýchaním a hovorením. Tu predsa neide len o nepohodlnosť, ale o dýchanie a vyjadrovanie sa, ktoré potrebuje človek vykonávať aj niekolko hodín na jednom mieste.