lt.news
16

Miuncheno priekabiavimo ataskaita: homoseksualių tinklų valdymas Vokietijos vyskupijose

Nesąžininga Miuncheno priekabiavimo ataskaita buvo pakankamai nuoširdi, kad atkreiptų dėmesį į „ryškaus homoseksualumo įrodymus“ tarp smurtautojų (Renovatio.org, sausio 21 d. ).

Tam reikia spręsti „suaugusiųjų homoseksualumo tarp dvasininkų problemą“. Ataskaitoje randama „daug“ įrodymų apie ryškų homoseksualumą tarp dvasininkų, kurie palaiko „ypač glaudžius ryšius“ vienas su kitu, todėl susidaro įspūdis apie „glaudžiai susietus tinklus“, kurie išlaikomi iki „žymių pozicijų“ ordinariate.

Kolega kunigo homoseksualių polinkių žinojimas eina koja kojon su „didele įtakos galimybe“ ir „šantažo potencialu“. Šie homoseksualūs tinklai užsiima „keitimu informacija“, siekdami skatinti „profesinį tobulėjimą“ ir „siekti savo tikslų siekdami profesinės pažangos“. Todėl, kaip teigiama pranešime, jie yra „svarbi priežastis“, skatinanti slėpimo tendencijas.

Tai yra paprasčiausiai „priimama“ ir „toleruojama“ Bažnyčioje, o tai prieštarauja Bažnyčios teisei [kuri, šiaip ar taip, naudojama tik senų apeigų katalikų slopinimui] „pripažįstamo, pasireiškusio ir taip pat praktikuojamo homoseksualumo atvejais“.

Paveiksliukas: © Andrey Zhukov, CC BY-NC, #newsCovxrvfkiz