Clicks3.6K
Edward7
12

24 zmarłych w domu opieki w Nowym Jorku, po szczepieniu covid19

Raporty o ŚMIERCI i OBRAŻENIACH po szczepieniach covid-19
Stephen Halbrook

Udostępniaj szeroko - w grę wchodzi życie! Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy szczepionka COVID może Cię zabić lub okaleczyć - lub jest używana z pełną świadomością związanych z nią zagrożeń - zapoznaj się z tym zbiorem raportów o zgonach i obrażeniach.

To nadchodzący holokaust, kontynuujący ludobójcze dziedzictwo szczepionek . W przeciwieństwie do poprzednich szczepionek, jest to szczepionka eksperymentalna, która zmienia DNA i wstrzykuje nanocząsteczki. Tak więc przerażające, jak szczepionki były w przeszłości, spodziewaj się, że będzie znacznie gorzej ze szczepionką COVID. (Raport: Wskaźnik niepożądanych reakcji na szczepionki COVID jest już 50 razy wyższy niż szczepionka przeciw grypie ).
I coś, o czym należy pamiętać - jeśli ktoś nie umrze lub nie zauważy żadnej krzywdy w krótkim okresie, nie oznacza to, że nie będzie miał poważnych długoterminowych konsekwencji.

Nie chodzi tylko o twoje zdrowie - ale o operację eksperymentalną / zabij. Prosto z nazistowskiego poradnika. Ci morderczy hipokryci twierdzą, że nie chcą ryzykować twojego zdrowia w związku z przesadzonym wirusem COVID - ale nie mają z tym problemu, jeśli chodzi o szczepionkę.

Poniżej znajduje się tylko kilka oficjalnych informacji o szczepionkowym - COVID holocaust;

-24 zmarłych i 137 zarażonych w domu opieki po szczepieniu COVID-19 - Wcześniej mieli ZERO zgonów z "powodu covid"
W domu opieki St. Anthony w Auburn w stanie Nowy Jork sytuacja wygląda na odwrót, szczepienie ludzi ma zmniejszyć lub zakończyć zgony spowodowane koronawirusem. Dobrze?
Jednak w The Commons takie zgony miały miejsce dopiero po tym, jak mieszkańcy zaczęli otrzymywać szczepienia na koronawirusa.

James T. Mulder napisał w sobotę na syracuse.com, że do 29 grudnia w The Commons nie było żadnych zgonów na koronawirusa.
Artykuł Muldera ujawnia, że 29 grudnia, kiedy w The Commons zaczęły się pojawiać zgony mieszkańców na koronawirusa, siedem dni po tym, jak dom opieki zaczął podawać mieszkańcom szczepionki na koronawirusa, przy czym 80 procent mieszkańców zostało zaszczepionych.

W okresie krótszym niż dwa tygodnie od 29 grudnia Mulder podaje, że zmarło 24 zarażonych koronawirusem po szczepieniu, mieszkańców domu opieki z 300 łóżkami.
Czy to tylko dziwny zbieg okoliczności?

Cały artykuł Muldera tutaj .
To jest przedostatni akapit artykułu Muldera, w którym wspomniano o szczepieniach w The Commons:
„Dom pomocy społecznej zaczął szczepić mieszkańców 22 grudnia. Jak dotąd zaszczepiono 193 mieszkańców, czyli 80% i 113 pracowników, czyli mniej niż połowę personelu. Dom opieki planuje zrobić więcej szczepień 12 stycznia ”.

-Trzynaście zgonów (11 w USA) po szczepieniu COVID zostało zgłoszonych do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) do 30.12.2020. Możemy spodziewać się, że będzie to poważne niedoszacowanie faktycznej liczby zgonów.
Ta baza danych została utworzona w 1990 roku przez CDC i FDA w odpowiedzi na ustawę National Childhood Vaccine Injury Act (NCVIA) z 1986 r., Która nakłada na producentów szczepionek i pracowników służby zdrowia obowiązek informowania Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej Stanów Zjednoczonych (HHS) o niepożądanych reakcjach po szczepieniu. . [1] Jednak każdy, w tym pacjenci i członkowie rodziny, może składać raporty. [2]
VAERS to doskonały sposób na potwierdzenie liczby zgłoszonych urazów i zgonów w wyniku szczepień na całym świecie (chociaż wydaje się, że jest stosowany głównie w USA). Baza danych może być przeszukiwana na oficjalnej stronie rządowej tutaj lub poprzez system Med-Alerts obsługiwany przez National Vaccine Information Centre tutaj (wersja bardziej przyjazna dla użytkownika ze zwiększonymi możliwościami wyszukiwania).
Liczba zgonów wynosząca 11 w USA na tak wczesnym etapie kampanii szczepień przeciwko COVID jest wystarczająco otrzeźwiająca - ale z pewnością musi to być wierzchołek góry lodowej. Jak podaje rządowa witryna VAERS,

„Niedostateczne raportowanie” jest jednym z głównych ograniczeń systemów biernego nadzoru, w tym VAERS. Termin „zaniżanie danych” odnosi się do faktu, że VAERS otrzymuje zgłoszenia dotyczące jedynie niewielkiej części faktycznych zdarzeń niepożądanych. [3]
Co więcej, prawdopodobnie niewiele ofiar szczepień, które nawet rozpoznają, że są poszkodowani w wyniku szczepienia, zna bazę danych; lekarze na ogół nie są pomocni w dostrzeganiu oczywistego urazu wywołanego szczepionką. (Rutynowo traktują przypadki obrażeń / zgonów związanych ze szczepieniami jako „zbiegów okoliczności”). Można również dostrzec potencjalną trudność w skłonieniu osób z zagranicy do zgłaszania się do VAERS, ponieważ VAERS jest amerykańską bazą danych.
Rzeczywiście, National Vaccine Information Centre napisało w 2015 r .:

Podczas spotkania National Vaccine Advisory urzędnicy CDC poinformowali, że około 70 procent raportów VAERS jest pisanych odręcznie i przesyłanych pocztą lub faksem, podczas gdy 30 procent to zgłoszenia online. System otrzymuje około 30 0005 raportów rocznie i szacuje się, że tylko od 1 do 10 procent zdarzeń niepożądanych szczepionek jest zgłaszanych do VAERS .

Niedostateczne zgłaszanie reakcji na szczepionki w Stanach Zjednoczonych jest powszechnie uznaną słabością VAERS. Wiadomo również, że federalni urzędnicy ds. Zdrowia niewiele zrobili, aby zwiększyć zgłaszanie dostawców szczepionek do VAERS od czasu uchwalenia ustawy National Childhood Vaccine Injury Act w 1986 r., Która wymaga zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek. [4]

Uwagi VAERS:
[1] VAERS , „O programie VAERS”. Pobrano 5 kwietnia 2017 r. Z vaers.hhs.gov/about.html.
[2] VAERS , „VAERS Data”. Pobrano 5 kwietnia 2017 r. Z vaers.hhs.gov/data.html.
[3] Tamże.
[4] National Vaccine Information Centre , „Proposed Changes Restrict Vaccine Reaction Reporting” (5 stycznia 2015). Pobrano 6 kwietnia 2017 r. Ze strony nvic.org/NVIC-Vaccine-News/J January-2015/CDC-Changes-Restrict-Vaccine-Reaction-Reports.aspx#_edn8.


-140 poważnych przypadków po szczepieniu COVID-19 przesłanych do VAERS (stan na 30.12.2020 )


140 poważnych incydentów po szczepieniu COVID zgłoszono do systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepionek (VAERS) do 30.12.2020.
Możemy spodziewać się, że będzie to poważne niedoszacowanie faktycznej liczby zgonów. Przeczytaj więcej o VAERS w sekcji powyżej.

-7 mieszkańców domów opieki w placówce w New Hampshire umiera po szczepieniu

-Poinformowano, że 7 mieszkańców zmarło, a kilku współpracowników odniosło obrażenia po zaszczepieniu się w Dover Riverside Nursing Home w New Hampshire. Najpierw kilka raportów na Facebooku. W poście z 30 grudnia użytkownik Facebooka mówi:

„Stało się to w tym tygodniu w domu opieki z 215 łóżkami w NH. Domyślam się, że nie są na pełnych obrotach, więc śmiertelność jest prawdopodobnie wyższa niż 2%. " Donna Judge, New Hampshire
Posty zawierały następujące anonimowe wspólne oświadczenia:

Od mojego przyjaciela z LNA, który pracuje w Dover Riverside Nursing Home: Aktualizacja szczepionki… Podano ją mieszkańcom w poniedziałek po południu, a ostatniej nocy podczas mojej zmiany 3-11 zmarło 4 mieszkańców. To jest zupełnie niespotykane. Nigdy nie mamy nawet czterech wyjść w ciągu jednego dnia. ...

Powiedziała też: Kilku moich współpracowników miało również reakcje i skutki uboczne. Nie jestem pewien, dlaczego eksperymentują na pracownikach służby zdrowia. Co się stanie, gdy wszyscy pracownicy służby zdrowia ucierpią?

W komentarzach ktoś stwierdza:

Myślę, że jest to to samo miejsce, które napisał o tym mój przyjaciel. Od tamtej pory to właściwie 7 zgonów.
Ta sama osoba opublikowała następujące anonimowe wypowiedzi znajomego:

Pielęgniarka w naszej grupie modlitewnej podzieliła się tym, że 4 mieszkanie (gdzie pracuje) zmarło w ciągu 24 godzin po otrzymaniu szczepionki. Nie usłyszysz tego w wiadomościach! AKTUALIZACJA… zmarło jeszcze 3 osoby, które były zdrowe, dopóki nie przyjęli szczepionki. Stwierdziła również, że jej współpracownicy, którzy zdecydowali się na szczepienie, reagują. To jest w NH. 7 zabitych, a inni reagują! A jednak nie wspominaj o tym w wiadomościach. ...

Tak nazywa się szczepionka. To Pfizer! Powiedziała, że przyszli podczas jej zmiany od 3 do 11 i dali rezydencji tę szczepionkę z C19 i w ciągu 24 godzin 4 od rezydencji zmarło.
Powiedziała, że to niespotykane, aby 4 osoby umarły w ciągu 24 godzin . Powiedziała również, że próbowali ją zmusić, aby to dostała, a ona odmówiła, podobnie jak niektórzy jej współpracownicy i ci, którzy to zrobili, kilku z nich reaguje!
Również, jak podano na stronie internetowej New Hampshire (autor, który dystansuje się od bycia antyszczepionkowcem):

-Anonimowe źródło z NH Health Care Industry wskazało nam, że siedmiu starszych pacjentów zmarło po otrzymaniu szczepionki COVD19 . Zgłoszona przyczyna śmierci? COVID-19. ...

Źródło poprosiło o zachowanie anonimowości, ale donosi, że dwóch pacjentów w Dover, NH, Long Term Care Facility (LTCF) zmarło w ciągu 48 godzin od zaszczepienia. Pozostałych 5 (wszystkie zaszczepione zaraz po Bożym Narodzeniu) zmarło w ciągu następnych dziesięciu dni.

Steve MacDonald, „Inside Source Says 7 Died in a Dover, NH Nursing Home po otrzymaniu szczepionki”, Granite Grok (4 stycznia 2021). Pobrano 5 stycznia 2021 r. Z


granitegrok.com/…me-after-receiving-the-vaccine
Nic dziwnego, że COVID-19 jest uważany za przyczynę śmierci, aby chronić śmiertelny program szczepień przed zdyskredytowaniem.

-41-letni Asystent Pediatryczny umiera 2 dni po szczepieniu COVID
Raport:

Władze ds. Zdrowia w Portugalii są obecnie opisane jako „w pogotowiu” po niewyjaśnionej do tej pory śmierci 41-letniej pediatry, asystentki operacyjnej, dwa dni po otrzymaniu pierwszej dawki szczepionki Covid . ...

Kobieta była jednym z 538 pracowników służby zdrowia w szpitalu onkologicznym IPO w Porto, którzy otrzymali w zeszłą środę pierwsze szczepienia szczepionką BioNTech / Pfizer.

Natasha Donn, „Śmierć asystenta pediatry dwa dni po otrzymaniu szczepionki Covid stawia portugalskie władze zdrowotne w stan gotowości”, mieszkaniec Portugalii (3 stycznia 2021). Pobrano 1 stycznia 2021 r. Z portugalresident.com/…e-health-authorities-on-alert/

Zwróć uwagę na błąd - nazywając śmierć „niewyjaśnioną”, gdy jest całkiem oczywiste, że śmierć jest spowodowana szczepionką.

-Mieszkaniec Szwajcarii umiera po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19
Raport:
Osoba w Szwajcarii zmarła po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech COVID-19, podał Reuters.

Zmarły był jedną z pierwszych osób w kraju, które otrzymały szczepionkę.

SAMAA, Szwajcaria zgłasza pierwszą śmierć po podaniu szczepionki Pfizer COVID-19 (30 grudnia 2020 r.). Pobrano 5 stycznia 2021 r. Z


samaa.tv/…-pfizer-covid-19-vaccine-shot/

-Zdrowy lekarz umiera po otrzymaniu szczepionki Pfizer na COVID

Gregory Michael MD, położnik i ukochany mąż, zabity przez szczepionkę COVID w wieku 56 lat.
Heidi Neckelmann donosi o śmierci męża z powodu szczepionki COVID-19:

Miłość mojego życia, mój mąż Gregory Michael MD, położnik, który miał swoje biuro w Mount Sinai Medical Center w Miami Beach, zmarł przedwczoraj z powodu silnej reakcji na szczepionkę COVID.

Był bardzo zdrowym 56-latkiem , kochanym przez wszystkich w społeczności, urodził setki zdrowych dzieci i pracował niestrudzenie podczas pandemii.

Został zaszczepiony szczepionką Pfizer w MSMC 18 grudnia, 3 dni później zobaczył silne wybroczyny na stopach i rękach, które skłoniły go do zwrócenia się o pomoc na izbie przyjęć MSMC. CBC zrobione po przybyciu do szpitala wykazało, że liczba płytek krwi wynosi 0 (normalna liczba płytek krwi waha się od 150 000 do 450 000 płytek krwi na mikrolitr krwi). Został
przyjęty na OIT z rozpoznaniem ostrej ITP wywołanej reakcją na Covid szczepionka. Zespół doświadczonych lekarzy przez 2 tygodnie bezskutecznie próbował zwiększyć liczbę płytek krwi. W jego opiekę zaangażowani byli eksperci z całego kraju. Bez względu na to, co zrobili, liczba płytek krwi nie chciała wzrosnąć. Był przytomny i energiczny przez cały proces, ale 2 dni przed operacją ostatniej szansy dostał udaru krwotocznego spowodowanego brakiem płytek krwi, który odebrał mu życie w ciągu kilku minut.

Uważam, że ludzie powinni mieć świadomość, że mogą się zdarzyć skutki uboczne, że nie jest to dobre dla wszystkich iw tym przypadku zniszczyło piękne życie, doskonałą rodzinę i dotknęło tak wielu ludzi w społeczności.


Nie pozwól, aby jego śmierć poszła na marne, uratuj więcej istnień, czyniąc te informacje wiadomościami.

Heidi Neckelmann (Facebook, 5 stycznia 2021). Pobrano 8 stycznia 2021 r. Z @Heidi.neckelmann/posts/10157817790183977?_fb_noscript=1
Więcej o śmierci tutaj .

-Pracownik Kaiser Permanente umiera po zaszczepieniu się COVID-19
ABC 7 News donosi:

Kaiser Permanente bada epidemię COVID-19, która zabiła jednego i zainfekowała dziesiątki pracowników szpitala w San Jose po świętach Bożego Narodzenia.
Podczas gdy poprzednie oświadczenie próbuje winić COVID-19 za śmierć, wydaje się, że jest to spowodowane szczepionką:

Jeśli chodzi o szczepienia, personel oddziału ratunkowego szpitala jako pierwszy otrzymał szczepionkę COVID-19 niecałe 10 dni temu. Szpital twierdzi, że „nie oczekuje się, że osiągną odporność, gdy nastąpi to narażenie. Ważne jest nie tylko, aby każdy się zaszczepił, ale aby otrzymać wymagane dwie dawki szczepionki, aby być chronionym ”.

Chris Nguyen, 1 martwy, 44 personel ratunkowy w szpitalu w San Jose zarażony COVID-19; winny może być nadmuchiwany kostium świąteczny, ABC 7 News (4 stycznia 2021). Pobrano 5 stycznia 2020 r. Z

abc7news.com/…-19-outbreak-hospital/9352548/ JN2xWp4UtX9-aK0aXy9O14DD8h13suFagxTw


-4 osoby w Izraelu umierają wkrótce po podaniu szczepionki Pfizer / BioNTech
Zgłoszone 1 stycznia:

Odkąd szczepienia rozpoczęły się 20 grudnia, co najmniej cztery osoby w Izraelu zmarły wkrótce po podaniu szczepionki , poinformował publiczny nadawca Kan.

RT, „Setki Izraelczyków zostaje zarażonych Covid-19 po otrzymaniu szczepionki Pfizer / BioNTech - raporty” (1 stycznia 2021). Pobrano 8 stycznia 2021 r.ze strony rt.com/…accination-coronavirus-pfizer/

Nic dziwnego, że próbują to zatuszować typowym oświetleniem gazowym („to wszystko przypadek!”):

Jednak Ministerstwo Zdrowia stwierdziło, że trzy zgony nie miały związku ze szczepionką, a czwarty przypadek 88-letniego mężczyzny z wcześniej istniejącymi schorzeniami jest obecnie badany.

Tamże.


-Teść osoby umiera 3 dni po podaniu szczepionki Pfizer
Z Twittera:

-Dwóch mieszkańców domów opieki w Norwegii umiera po szczepieniu firmy Pfizer na COVID
Raport:

Norweska Agencja Leków ogłosiła, że dwóch rezydentów domów opieki zmarło kilka dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer-BioNTech Covid-19 i rozpoczęto dochodzenie w sprawie tych zgonów.

RT, „Dochodzenie rozpoczęte, gdy 2 osoby umierają w norweskich domach opieki kilka dni po otrzymaniu szczepionki Pfizer na Covid-19” (5 stycznia 2021). Pobrano 8 stycznia 2021 r. Ze strony rt.com/…norway-covid19-vaccine-deaths/

Jak zwykle, osoby szczepiące gasną, co jest przyczyną:

„Musimy ocenić, czy szczepionka jest przyczyną śmierci, czy też jest to zbieg okoliczności, że wydarzyło się to wkrótce po szczepieniu” - powiedział dyrektor medyczny Steiner Madsen w oświadczeniu dotyczącym zgonów.

-Po szczepionce Moderna stan zdrowia człowieka przybiera straszny obrót

Shawn Skelton zgłasza to na Facebooku 7 stycznia:

Jeśli zastanawiasz się nad szczepionką przeciwko COVID… .. MODERN…. Odradzałbym to! Jestem w złym stanie! Z każdym dniem jest coraz gorzej i nie otrzymuję pomocy ani odpowiedzi! Boję się co najmniej na śmierć ! A znalezienie kogoś, kto będzie chciał spróbować to rozgryźć, nie było wielkim sukcesem! Poszedłem dzisiaj do 2 szpitali, wyszedłem z diakonis i udałem się do St Vincent. Tam też nie ma odpowiedzi. Mówią, że pójdziemy do neurologa (który wie, kiedy mnie widzą) wczoraj mój język zaczął się skurczyć i nie przestał. Dziś całe moje ciało ma konwulsje przez cały dzień! Wysłali mnie do domu !! Publikuję 2 filmy, które są dość zawstydzające, jeśli mnie znasz, ale chcę, abyś zobaczył, co się ze mną dzieje!

Proszę, módlcie się za mnie

Shawn Skelton, Facebook, 7 stycznia 2021
Film przedstawiający cierpienie Shawna tutaj

-Dwie pielęgniarki trafiają na ostry dyżur po szczepieniu przeciwko COVID
Z prywatnej grupy na Facebooku (24.12.2020 lub wcześniej):

-Pielęgniarka z Tennessee ma paraliż twarzy po szczepieniu przeciwko COVID; "Nie obchodzimy ich"

-Pracownik służby zdrowia z pierwszej linii, poszkodowany przez szczepionkę COVID, żona ujawnia stronniczość mediów

Marcella Piper-Terry ( Facebook, 5 stycznia ):

Karl Dunkin jest pierwszym pracownikiem służby zdrowia, który „przeprowadził własne badania” i zdecydował się otrzymać szczepionkę Covid.

Oto, co jego żona, Jennifer, chce, żebyś wiedział o ich doświadczeniu ...


„Ostatnie 8 dni było niesamowitym wyzwaniem. Nie interesowało mnie publiczne dzielenie się szczegółami naszego życia, ale dzięki naszemu doświadczeniu stało się jasne, że informacje pomocne dla osób cierpiących na szczepionkę Covid są minimalne. Grupy publiczne, które dzielą się doświadczeniami ze szczepionką, aktywnie usuwały posty opisujące doświadczenia moich mężów, ponieważ nie są one zgodne z przesłaniem, które chcą, abyś usłyszała.

„Zanim przystąpię do rozmowy, chciałbym wyjaśnić, że mój mąż jest pracownikiem pierwszej linii opieki zdrowotnej i służy swojej społeczności na różne sposoby od ponad 10 lat. Chciałabym również podziękować każdej osobie, która skontaktowała się z moim mężem i mną, aby zaoferować pocieszenie i wsparcie. Doceniamy cię.

„26 grudnia mój mąż otrzymał szczepionkę Moderna Covid. Niedługo potem dostałem lekkiej gorączki i ogólnego wyczerpania. Następnego dnia przyszedł czas na niesamowite wyzwania, w wyniku których mój mąż leżał w łóżku. Wyczerpanie całego ciała, niesamowicie wysoka gorączka, dreszcze, bóle głowy, nudności. Mógłby jęczmień podnieść ramię ...

Wpisz poniedziałek, 28.12. Przy 1000 mg Tylenolu i 800 mg Motrinu (ibuprofenu) wyrzucał temperaturę wyższą niż 104. Zabrałem go do lokalnej izby przyjęć, gdzie powiedziano mu, aby leczył objawy jak Covid, dopóki nie udowodniono, że jest inaczej… dali mu płyny dożylne i wysłali na swój sposób ...

„Czekając na jego ostatecznie negatywne wyniki (on nie ma Covid), zadzwoniłem do wielu ośrodków pilnej opieki, które odmówiły przyjęcia go, lekarzy dyżurnych w ECHN, którzy odmówili udzielenia porady medycznej pacjentowi ECHN że ich praca?! Powiedział mi również, że 104 gorączki nie są niebezpieczne, a okłady z lodu i zimne ubrania, które nakładaliśmy na jego ciało, „tylko sprawią, że poczuję się lepiej i nic dla niego nie zrobię”.) pozostawiony samemu sobie z minimalnymi wskazówkami od specjalistów w tej dziedzinie, w których mój mąż pracuje od ponad dziesięciu lat…

„Możesz pomyśleć, dlaczego nie zadzwoniłeś na gorącą linię szczepionek? Zrobiliśmy. To był nasz pierwszy telefon. Odebrali i powiedzieli, że zgłaszają objawy online w celu śledzenia, a następnie rozłączyli się. Nie było żadnych wskazówek dotyczących leczenia, żadnych zaleceń, do kogo zwrócić się o pomoc… nic poza „Mam nadzieję, że czujesz się lepiej”.

„Przewiń trochę do przodu. Objawy nadal się pogarszały i ostatecznie zabrałem go do prywatnej, wysoko cenionej izby przyjęć w Hartford CT w celu dalszej opieki. Nie dzieląc się szczegółami, powiem, że mój mąż był i nadal jest tak niesamowicie chory, że szpital testuje każdą potencjalną przyczynę jego objawów, co obejmuje ponad 20 testów i liczy:
- niezliczone prześwietlenia rentgenowskie,
- wiele ultradźwięków,
- nakłucia lędźwiowe przy zapaleniu opon mózgowych, oraz
- regularne, bieżące badania krwi na bakterie krwi, by wymienić tylko kilka.

„Lekarze i pielęgniarki z chorób zakaźnych konsultują się ze sobą, aby jak najlepiej zidentyfikować potencjalne próbne metody leczenia, aby zobaczyć, co działa, a co nie. Na razie podano mu leki przeciwbakteryjne, aby uwydatnić objawy.

„Mój mąż po czterech dniach nadal pozostaje w rękach troskliwych, zainteresowanych i dobrze zbadanych profesjonalistów, którzy są JEDYNYMI profesjonalistami, których interesuje pomoc, badanie i próbowanie.

„Pod koniec dnia jestem niezmiernie wdzięczny za ten prywatny, wysoko ceniony szpital w Hartford, ale jestem bardzo zaniepokojony tym, jak niewiele się dzieli z objawami szczepionki Covid i ich ciężkością. Dwa dni temu dostrzegłem duży nacisk, aby w wiadomościach o szczepionce pojawiła się kusząca obietnica „normalnego upadku”, jeśli wszyscy się zaszczepimy… proszę wziąć pod uwagę nasze doświadczenia, decydując, co jest najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny.

„A jeśli poświęciłeś trochę czasu na przeczytanie tego, proszę PODZIEL SIĘ. Niewiele jest dostępnych informacji dla cierpiących. A jeśli z jakiegokolwiek powodu coraz bardziej chorujesz, zwróć się o pomoc do najlepszego szpitala, jak tylko możesz.

„Jeśli masz jakieś pytania dotyczące mojego męża, jego doświadczenia lub mojego, proszę o kontakt. Chcę, abyś był uzbrojony w informacje o WSZYSTKICH skutkach ubocznych szczepionki, abyś mógł podejmować najlepsze decyzje dla siebie i swoich rodzin.

"Z każdym życzeniem, żebyś ty i twój był bezpieczny i zdrowy , Jen."


-Lekarz z Bostonu doznał wstrząsu anafilaktycznego po szczepionce Moderna COVID
Raport na temat dr Hosseina Sadrzadeha z Boston Medical Center:

Sadrzadeh powiedział, że doznał „wstrząsu anafilaktycznego” po wykonaniu zastrzyku w klinice dla pracowników połączonej z izbą przyjęć BMC. Jego serce zaczęło bić szybciej. Mrowienie w języku i gardle. Zaczął się pocić i czując, że zaraz zemdleje, wstrzyknął sobie swój EpiPen. Po wyzdrowieniu i powrocie do pracy następnego dnia, dwa dni później lekarz doświadczył drugiej rundy objawów. ...

„Będziemy musieli śledzić wszystkie z tych komplikacji, ale szczególnie
anafilaksję, która może zagrażać życiu ” - powiedział dr Irwin Redlener, profesor Uniwersytetu Columbia i dyrektor jego inicjatywy w zakresie zasobów i reagowania na pandemię. Opierając się na wczesnych raportach, powiedział: „ możemy skończyć z wieloma osobami z ostrymi reakcjami ”.

Robert Weisman, „Panika z powodu szczepionek przed wigilią lekarzy z Bostonu podkreśla potrzebę wprowadzenia środków bezpieczeństwa”, msn.com (5 stycznia 2021). Pobrano 9 stycznia 2021 r. Z bostonglobe.com/…erscores-need-safety-measures/


-Pielęgniarka z Tennessee traci przytomność po szczepieniu na COVID (czy wciąż żyje?)
Czy ona wciąż żyje? Niepewny. Ten post bada to pytanie.
Epidemia śmierci po szczepieniach covid19

-Australijczycy zaszczepieni na COVID-19 Pozytywny wynik testu na HIV
Dlatego rząd australijski rozwiązał umowę z firmą na dostawę milionów dawek szczepionki COVID-19.
Mike Adams pisze :

Jak donosi Great Game India :

„ Australia wycina szczepionkę przeciwko koronawirusowi za miliard dolarów po tym, jak uczestnicy testują pozytywny wynik testu na HIV

„Rząd australijski rozwiązał umowę dotyczącą szczepionki przeciwko koronawirusowi o wartości miliarda dolarów z australijską firmą biotechnologiczną CSL Limited na dostawę 51 milionów dawek szczepionki Covid-19 opracowywanej przez University of Queensland po tym, jak kilku uczestników badania przedstawiło fałszywie dodatnie wyniki testu na HIV. ”(End quote)


Co ciekawe, ta historia twierdzi, że testy na HIV są „fałszywie dodatnimi”. Ale jeśli HIV faktycznie zostanie wykryty, to dlaczego jest fałszywy?

Zwróć uwagę, że kiedy ktoś jest nosicielem koronawirusa, nigdy nie nazywa się tego fałszywie dodatnim. Nazywa się to po prostu „pozytywnym” wynikiem lub nowym „przypadkiem” zakażenia. Zgodnie z tą logiką, ci biorcy szczepionek powinni być również określani jako „przypadki” HIV.

I nasuwa się pytanie: co jest umieszczane w szczepionce, która jest na tyle podobna do wirusa HIV, aby wywołać pozytywny wynik testu?

Mike Adams, DEPOPULATION VAX: Badani, którym wstrzyknięto szczepionki na koronawirusa, nagle uzyskały pozytywny wynik na obecność wirusa HIV - aktualizacja, VaccineDeaths (11 grudnia 2020). Pobrano 16 grudnia 2020 r. Z vaccinedeaths.com/…-coronavirus-vaccines-hiv.html
Adams podnosi kilka dobrych punktów. W jaki sposób ustalono, że te „fałszywe alarmy” są fałszywe? Czy możemy ufać, że osoby szczepiące, które nieustannie mordują , powiedzą prawdę? A jaka trucizna może znajdować się w szczepionce, która sprawiłaby, że uczestnicy badania mieliby pozytywny wynik testu na obecność wirusa HIV?

Zobacz też: FDA: szczepionka przeciwko COVID-19 „niezatwierdzona przez FDA”; Szczepionki mogą mieć „poważne” skutki uboczne, „wciąż są badane”

Dlaczego ludzie tak umierają - Tak zwana szczepionka Covid nie jest szczepionką, ale syntetycznym patogennym urządzeniem chemicznym, technologią fizyczną, stworzonym, aby wywołać chorobę

Robert Francis Kennedy Jr., kanadyjski prawnik Rocco Galati, dr David Martin i naukowiec Judy A. Mikovits spotkali się, aby ostrzec nas przed manipulacjami wokół strategii „szczepionki”.

Link do oryginalnego wideo: https://new.awakeningchannel.com/this-is-not-a-vaccine/

Doktor D. Martin:

To nie jest szczepionka, ale mRNA zamknięty w otoczce tłuszczowej dostarczanej do komórki. Jest to wyrób medyczny stworzony po to, aby komórka ludzka stała się twórcą patogenów. To nie jest szczepionka, „szczepionka” to właściwie prawnie zdefiniowany termin, zgodnie z prawem dotyczącym zdrowia publicznego. Jest to prawnie zdefiniowany termin zgodnie z przepisami CDC i FDA, a szczepionka musi w szczególności zarówno stymulować odporność u biorcy, jak i wpływać na przenoszenie wirusa. I nie chodzi o to, oni bardzo jasno powiedzieli, że nić mRNA, która dostaje się do komórki, nie jest tam, aby zatrzymać transmisję, jest to terapia, ale gdyby była traktowana jako terapia, nie otrzymałaby przychylnej uwagi. od władz zdrowia publicznego, ponieważ wtedy ludzie powiedzieliby: „Cóż, jakie są inne metody leczenia?

Użycie terminu „szczepionka” jest „niedopuszczalne” zarówno ze względu na jego definicję prawną, jak i dlatego, że zamknięcie możliwości otwartej i wolnej debaty jest zdradliwym manewrem, ponieważ używając terminu szczepionka umieszcza się je w sytuacja, w której mógłbyś być „przeciw” lub „za” terapią, Ale jeśli naprawdę mówisz o tym jako o terapii, pamiętaj, a ludzie zapominają, że Moderna została stworzona jako firma zajmująca się chemioterapią raka, a nie producent szczepionek SARS. Wiesz, gdybyśmy powiedzieli, że będziemy podawać ludziom profilaktyczną chemioterapię przeciwnowotworową, której nie mają, śmialiby się z ciebie, wiesz, gdybyśmy powiedzieli, że będziemy podawać ludziom profilaktyczną chemioterapię raka, których nie mają, śmialibyśmy się ci w twarz bo to głupi pomysł i tak właśnie jest w tym przypadku, jest to urządzenie mechaniczne w postaci bardzo małego pakietu technologii, który jest wprowadzany do organizmu człowieka, aby aktywować komórkę, aby stała się miejscem wytwarzanie patogenów. I odmawiam stwierdzenia w rozmowie, że w rzeczywistości jest to kwestia szczepionek.Jedynym powodem, dla którego ten termin jest używany, jest możliwość nadużywania numeru „Jacobson” z 1905 roku, który został zniekształcony od czasu jego napisania. W rzeczywistości ma na celu wywołanie działania produkcyjnego patogenu chemicznego w komórce, jest to wyrób medyczny, a nie lek, ponieważ spełnia definicję CDRH, nie jest systemem żywym, nie jest układem biologicznym Jest to technologia fizyczna, okazuje się, że jest wielkością pakietu molekularnego. Musimy więc wyrazić się jasno i upewnić się, że nie damy się nabrać na jego grę, ponieważ jego gra jest taka: Jeśli mówimy o tym jako o szczepionce, mamy zamiar wdać się w rozmowę o szczepionkach, ale jak sam przyznaje, nie jest to jego gra,szczepionka ... w wyniku jasnego dla wszystkich, którzy słuchają, że nie wpadniemy w tę błędną definicję. Tak jak nie będziemy wchodzić w jego „chemiczno-przemysłową” definicję zdrowia, ponieważ obie są funkcjonalnie błędne i stanowią wyraźne naruszenie instrumentalizowanej struktury prawnej, ale nie jest to kwestia zdrowia.

Rocco Galati : Dobra, więc Judy, jako naukowiec, mogłabyś podsumować to po angielsku dla niewtajemniczonych. Rozumiem twoje wyjaśnienie, Dawidzie, i jest ono wspaniałe, ale dla tych, którzy nie są w stanie nadążać za tą inteligentną analizą i nie jest to zniewaga...
Lekarz. David Martin: O nie, jestem bardzo sfrustrowany, kiedy słyszę, jak działacze, prawnicy i wszyscy inni mówią „walczmy ze szczepionką”. Jeśli mówisz, że to szczepionka, to już przegrałeś bitwę, to nie jest szczepionka.
Rocco Galati : Więc jak mam to zdefiniować? Jako środek chemiczny lub ...
Judy A. Mikovits: Tak , to syntetyczny patogen, dosłownie wstrzyknęli coś syntetycznego, wysoce zaraźliwą część wirusa, do komórek ciała.
Rocco Galati : A ty mówisz, że patogen, który nie jest dla mnie… zarazi mnie i rozchoruje?
Judy A. Mikovits: Zgadza się, ma na celu wywołanie choroby.

Lekarz. David Martin: Rocco, Rocco, pamiętajcie, że 80% osób rzekomo narażonych na tak zwany Sans-Cov2, cóż, nie zamierzamy się w to zagłębiać, 80% osób narażonych na domniemany wirus nie wykazuje żadnych objawów, są nazywani „ bezobjawowi nosiciele ”. 80% osób, które wstrzykują tę substancję, doświadcza niekorzystnego zdarzenia klinicznego, substancja chemiczna jest wstrzykiwana w celu wywołania choroby, a nie odpowiedzi immunologicznej przeciwko przeniesieniu, innymi słowy, nic z tego nie przeszkodzi w przenoszeniu czegokolwiek Chodzi o to, żebyś był chory i żeby twoje własne komórki wywoływały u ciebie chorobę.
Rocco Galati Więc to wywoła odpowiedź autoimmunologiczną?
Doktor David Martin: Między innymi.
Judy A. Mikovits: W rzeczywistości może to bezpośrednio powodować stwardnienie rozsiane, chorobę Ligurii, chorobę Alzeimera, ponieważ ekspresja tej patogennej otoczki może powodować przyspieszenie raka, jest to wynikiem ekspresji tego kawałek wirusa, ten pojedynczy incydent, jest znany od dziesięcioleci. Dosłownie wstrzyknąłeś chorobę .
więcej- verdadypaciencia.com/…ecnologia-fisica-hecho-para-ha

humansarefree.com/…ad-zero-deaths-from-covid.html
vaccinesandchristianity.org/…eports-of-deaths-and-injuries/
Wieczne Odpoczywanie Amen