Clicks1K
Edward7

Szczepionki z nanotechnologią, skład rzeczywisty jest inny od deklarowanego

Plik audio bez linku do adresu URL ani tytułu trafił w moje ręce dwa dni temu. Zawiera informacje ujawnione przez pracownika paryskiego laboratorium małej grupie ludzi, których tożsamość nie jest ujawniona, z wyjątkiem ich imion na końcu narracji. Data wydaje się być współczesna z wyborami w USA w 2020 r. Lub nieco wcześniejsza.

Wiadomość wydawała się godna zaufania i na tyle ważna, żebym dokonał transkrypcji. Tutaj jest, w swojej prawie surowej postaci, po minimum "naprawie".

„Pracuję w laboratoriach od 10 lat, więc jestem w systemie. Pracujemy nad nanocząsteczkami od 10 lat. Początkowo celem było śledzenie komórek rakowych. Niestety, ten projekt rzeczywiście wprowadzał w błąd.

Jak wiecie, jesteśmy finansowani przez kilka laboratoriów. Pracowałem w laboratorium w Paryżu i chciałbym przedstawić problem. To, co powiem, nie jest spiskiem. Słyszałem, że wiele osób mówi o spisku, ale nie, tak nie jest.

Szybko wyjaśnię, jak działają nanocząsteczki. Po pierwsze, po wstrzyknięciu do organizmu atakują czerwone krwinki, a następnie wędrują do skóry. A kiedy wystawiasz je na działanie lasera, ujawnia się informacja [staje się widoczna]. To rodzaj tatuażu. Stajesz się też rodzajem anteny ... Nie, nie, to nie tylko 5 G. Wraz z moim zespołem, kiedy to zobaczyliśmy, najpierw pomyśleliśmy, że to żart, ale potem zdaliśmy sobie sprawę, że to w rzeczywistości jest prawdziwe.

Czy wiesz, że chcą zrobić Wielki Reset, wyeliminować pieniądze ...? W rzeczywistości dzięki tym nanocząstkom możliwe jest integrowanie informacji w postaci „metadanych”. Metadane są zawarte w tych nanocząsteczkach, które są wstrzykiwane przez szczepionkę. Nazywa się je „adiuwantami”, ale w rzeczywistości są to nanocząsteczki. Nawet szczepionka przeciw grypie zawiera nanocząsteczki, co daje wyobrażenie o tym, dlaczego Minister Spraw Wewnętrznych powiedział ci o [wypychaniu] szczepionki przeciw grypie: w szczepionce przeciw grypie są również adiuwanty zawierające nanocząsteczki ...

„Są nawet lekarze, którzy radzą dzieciom zaszczepić się na grypę, aby uniknąć przekazania grypy rodzicom i dziadkom!”

Narrator kontynuuje:

„Myśleli, że gdyby nie mogli dać ci szczepionki Covid, gdyby zobaczyli odporność, mogliby szybko wstrzyknąć ci szczepionkę [Covid], jakby to była szczepionka przeciw grypie.

Chcę tylko powiedzieć, że to jest faktycznie plan. Ponieważ znam tych ludzi z mojej pracy, więc mam trochę informacji. Pracuję w laboratoriach od 10 lat i są politycy, którzy są udziałowcami tych laboratoriów. Jeśli chcesz nazwiska, dam ci je teraz. Masz osobę o imieniu Alain Bauer. Nie wiem, czy go znasz. Więc ten dżentelmen jest, powiedzmy, dość ważny we Francji. Możesz to wygooglować, a zobaczysz, że wszystko, co mówię, jest prawdą. Jest udziałowcem więcej niż jednego laboratorium.

Musisz wiedzieć, że ... Jestem Żydem, pochodzę z wyznania żydowskiego ... i tych ludzi ... Nie wiem, czy mogę to powiedzieć, ale tak naprawdę za tym projektem kryje się coś religijnego. Jeśli nie zrozumiałeś, że kryje się za tym coś religijnego, to nic nie zrozumiałeś. Powiedzmy, że istnieje chęć zniewolenia was wszystkich.

A wraz z "Wielkim Resetem", z usunięciem pieniędzy, może się zdarzyć, że ta szczepionka będzie służyć do zniewolenia ciebie. Nie wiem, czy widzieliście ... jest szczepionka, która została opracowana w Rosji ... Więc powiem wam teraz, to nie jest szczepionka, to placebo, w środku nic nie ma.

Głos rozmówcy: „Czy ma zadowolić populację, która chce się szczepić?”
„- To jest to! To jest właściwie polityczne. Chcę wam powiedzieć, że nie będziecie mieli wyboru, nie będziemy mieli innego wyboru, jak tylko użyć przemocy, ponieważ ci ludzie są bardzo, bardzo zdeterminowani. Nie będziemy mieli innego wyboru, jak tylko użyć przemocy. , a nawet skrajną przemoc, ponieważ słyszę, jak ci ludzie rozmawiają, rozmawiają o ludziach i nie dbają o zdrowie twoje ani twoich dzieci, co jest głównym celem.

W przypadku testów PCR wpychają [wymaz] do szyszynki. Testy te zawierają nanocząstki. Rozmaz wykonywany jest na poziomie szyszynki i [nanocząsteczki] trafiają bezpośrednio do mózgu. Nie wiem, czy widziałeś ... jacyś genetycy poinformowali cię o tym problemie ... Nie testuj swoich dzieci i próbuj wyciągać je ze szkoły, jeśli możesz. "

Hałas w tle, ludzie pytają w tym samym czasie. Narrator odpowiada na pytanie (niesłyszalne):

„Wirus nie istnieje, proszę pani. Covid nie jest wirusem, dopóki nie zostanie wyizolowany. Wirus nigdy nie został wyizolowany, nie istnieje. Po wyizolowaniu wirusa rzeczywiście można go nazwać, ale nigdy nie został wyizolowany, nigdy nie istniał. widziano pod mikroskopem. To jest jak wirus HIV, wirus nie istnieje, wirus nigdy nie został wyizolowany ”.

Następnie wraca do wątku swojej prezentacji:
„Więc to wszystko jest ogromny, wielki spisek, zrobiony przez laboratoria, w których pracuję. Ryzykuję to, że powiem to, ponieważ kilka razy mnie "zranili". Już mnie ograniczyli, ponieważ byłem w grupach, które zostały zinfiltrowane, zrozumiałem to i dlatego ryzykuję to powiedzenie.

Wyciągnij swoje dzieci ze szkoły, a jeśli zobaczysz, że we Francji wszystko zaczyna się ... ponieważ mam informacje, mogę ci powiedzieć, że mogą iść do końca, nawet przywieźć wojsko do twojego domu, aby zmusić je ... do zaszczepienia cię siłą ... Jeśli zauważysz, że we Francji robi się gorąco, radzę opuścić kraj ... lub schronić się. Ponieważ w Australii to już się dzieje, nie wiem, czy widzieliście to, są ludzie, którzy są szczepieni przymusowo ”.

Głos mówi:
„W Australii, na tym kontynencie, plan szczepienia jest przerażający. I właśnie tam widać, że istnieje prawdziwy plan, aby nalegać na zaszczepienie wszystkich w ten sposób. To jest poważne, bardzo poważne”. .

Asystent w laboratorium powtarza swoją historię:
„Chcę powiedzieć jeszcze jedno: nie chcę być postrzegany jako rasista czy antysemita… Jestem wyznającym Żydem, jestem Żydem sefardyjskim i faktycznie ludzie stojący za tym wszystkim są Żydami. Dlatego powiedziałem, że jest projekt religijny. Chodzi o to ... uh ... Nie wiem, czy czytałeś Talmud ... Ponieważ jestem w tej religii, więc znam wielu ludzi ... Ci ludzie mają również za cel zniewolenie ludzkości Przestrzegają swoich przykazań religijnych, są fanatykami. Znam ich wszystkich, znam ich i przyzwyczaiłem się do nich bywać. Słyszę, jak rozmawiają ze sobą, są dyrektorami, prezesami-dyrektorami generalnymi i ten plan obowiązuje od 2001 roku.

Otrzymaliśmy granty, mogę teraz potwierdzić, otrzymaliśmy granty od Fundacji Billa i Melindy Gatesów. Planowano zaszczepić wszystkich około kwietnia, ale nie mogliśmy tego zrobić, ponieważ został zablokowany w Stanach Zjednoczonych z powodu prezydentury ... Prezydenta Trumpa, który nas zablokował. I przez lekarza z Marsylii, profesora Raoulta. Powiedzmy, że to ziarno [piasku] wykoleiło maszynę, nie spodziewali się, że lekarz będzie mówił o chlorochinie, która faktycznie działa. Chlorochina połączona z azytromycyną działa, bo tak naprawdę w Covid jest malaria, dlatego działa, prawda?

Ale wirus [sam] nie istnieje, nigdy nie został wyizolowany, jest wirusem, którego nigdy nie widzieliśmy, z wyjątkiem tego, co widzieliście w telewizji, zrobionej za pomocą komputerowych obrazów. Ale to nie istnieje.

Zabierz swoje dzieci ze szkoły, przygotuj się ... spróbuj przygotować się psychicznie, przygotuj się duchowo, a jeśli widzisz, że nie możesz tego zrobić, spróbuj uciec. Uciekają z dużych miast, ponieważ tam mają nadzieję przeprowadzić represje sanitarne. Są trochę przestraszeni, myślę, myślę, że są trochę przestraszeni ... boją się, że ... cóż, sytuacja wymyka się spod kontroli ...

Ale myślę, że będziemy musieli poczekać na wybory w Stanach Zjednoczonych, bo możemy mieć nadzieję z wyborem Trumpa. Czy nam się to podoba, czy nie, to także polityka, to mieszanka religii i polityki. Jak powiedziałem wcześniej, to są ludzie, którzy są fanami. Mają plan, plan zniewolenia nas wszystkich. Mówię to, ponieważ jestem w systemie. Pracuję nad tym od 10 lat, a ci, którzy traktują mnie jak konspiratora czy cokolwiek, dobrze spójrzcie, co się wokół was dzieje: z dnia na dzień byliśmy zamknięci, nie wiem, czy widzieliście, jak szybko zmieniła się sytuacja we Francji. .. Z dnia na dzień byliśmy zamknięci. Nic nie rozumieliśmy, ludzie byli blokowani na lotniskach.

Planują również wywołać głód, ponieważ wraz z zamknięciem łańcuch dostaw został zerwany. Przypominam również, że Chińczycy gromadzą zapasy żywności. Dlatego radzę wam w nadchodzących czasach gromadzić zapasy żywności ... nigdy nie wiadomo.religionlavozlibre.blogspot.com/…-vacuna-es-un-proyecto-de.html

Szczepionka Covid-19 - dr Carrie Madej

Ta informacja jest bardzo pilna i naprawdę zachęcam do przemyślenia tego, co mówię. Nie jest to dla mnie nowy temat, ponieważ badałem szczepionki przez 20 lat. Więc jestem dobrze zaznajomiony z tą informacją i bardzo ją pasjonuję. Cokolwiek się tutaj dowiesz, podziel się z przyjaciółmi, rodziną i na platformach społecznościowych.

Nazywam się dr Carrie Madej i jestem lekarzem medycyny wewnętrznej, wyszkolonym osteopatią. Nie reprezentuję żadnych firm ani grup. Nie otrzymuję zapłaty ani zwrotu kosztów, a przedstawione opinie są wyłącznie moje. Informacje te nie mają na celu diagnozowania ani leczenia jakiejkolwiek osoby. Jeśli masz objawy, skontaktuj się z lekarzem.

Najważniejszym pytaniem / wyborem twojego życia jest „Co to znaczy być człowiekiem?” To bardzo ważne pytanie. Będzie to bardzo ważne dla tej opracowywanej szczepionki przeciwko Covid-19. Najpierw kilka podstawowych faktów:

Zmiana DNA
Każdy z nas ma wystarczająco dużo DNA w naszych ciałach, które po rozwinięciu może rozciągnąć się do 10 miliardów mil. To około 35 tysięcy terabajtów danych , czyli około 35 milionów godzin filmów w wysokiej rozdzielczości.
Więc jakie informacje zawiera to DNA? To Twój plan na życie, sposób, w jaki zostałeś stworzony i zaprojektowany, jak funkcjonuje Twoje ciało, jak rośnie, jak się rozmnaża, a nawet nasze myśli i wspomnienia.

DNA jest podobne do kodu komputerowego lub kodu binarnego, jeśli je znasz. To wymaga niewielkiej zmiany we wzorcu lub kodzie i będzie miało bardzo duży efekt.
Nauka posunęła się naprzód do tego stopnia, że możemy wstawić gen do ludzkiego genomu (1), możemy umieścić tam coś dodatkowego lub możemy coś wyjąć, tak że brakuje mu genu.

Możesz translokować, co oznacza, że możesz wziąć jedną część genomu i przenieść ją do innego obszaru genomu, zmieniając oryginalny projekt Boga.

Możesz nawet wyciąć część genomu człowieka, wziąć syntetyczny lub sztucznie utworzony fragment genomu i wstawić go do ludzkiego genomu. Jest to również określane jako „zmodyfikowana linia komórek”, „syntetyczna linia komórkowa” lub „genetycznie zmodyfikowana linia komórkowa”.

Jednak kiedy to robisz, przepisujesz kod genetyczny tej osoby. Przepisujesz / zmieniasz oprogramowanie zaprojektowane przez Boga . Co nasuwa pytanie, ile zmian w naszym osobistym kodzie DNA wymagałoby, abyśmy zostali uznani za „nieludzi”? Czy jest to w ogóle etyczne lub legalne?
To się dzieje dzisiaj. Są to bardzo ważne kwestie do zrozumienia i omówienia, ponieważ obecnie to robią i próbują wprowadzić tę technologię w ciągu tego roku.

Patenty
Nie możesz otrzymać patentu na nic naturalnego lub pochodzącego z natury. Coś dzikiego, coś, co wyrasta z natury, nie możesz opatentować ani posiadać tych nasion. Ale możesz opatentować wszystko, co zostało stworzone, zmodyfikowane lub zaprojektowane.

Na przykład Monsanto genetycznie zmodyfikowało różne nasiona. Dlatego stworzył coś innego. W sklepie spożywczym możesz zobaczyć kukurydzę, pomidory lub inne warzywa, które wyglądają tak samo, jak oryginalny projekt Boga, ale tak nie jest. Firma Monsanto zmieniła DNA tak, że strona zewnętrzna wygląda tak samo, ale wnętrze jest inne. Dlatego mogą opatentować, kontrolować i posiadać te nasiona.
Zatem przenieś to na ludzką linię komórkową, która może potencjalnie oznaczać, że możemy zostać opatentowani lub ludzkie linie komórkowe mogą zostać opatentowane. A jeśli jest opatentowany, ma właścicieli. Czy widzisz z tym problem?
Co się stanie, jeśli nasze DNA zostanie zmodyfikowane genami innego gatunku? Czy nadal jesteśmy ludźmi? Czy to transhumanizm? A co, jeśli nasze DNA, nasz genom, zostanie zmodyfikowany, a tym samym może być opatentowany i posiadać? Dzieje się to teraz, dzisiaj.

Nazywa się to rekombinacją DNA i technologią rekombinacji RNA. I to właśnie proponuje się w przypadku szczepionki COVID-19.
Szczepionki na koronawirusa / COVID-19 zostały zaprojektowane tak, aby przekształcić nas w organizmy zmodyfikowane genetycznie w taki sam sposób, w jaki Monsanto zmodyfikowało i opatentowało ich nasiona.

Liderami technologii rekombinacji DNA są:

INOVIO (przy wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gates)
GlaxoSmithKline
Sanofi
Moderna (przy wsparciu Fundacji Billa i Melindy Gatesów)


Dodam, że ten typ szczepionki DNA nigdy wcześniej nie był stosowany u ludzi. Powtórzę, że nigdy wcześniej nie było to na ludziach. Nigdy.

Obecnie proponują wziąć coś, czego nigdy nie używaliśmy, i wstrzyknąć to każdemu, co uczyni ich trans-ludzkimi.
Te próby szczepionek są przyspieszane na poziomie i tempie, jakiego nigdy w życiu nie widziałem ani nie spodziewałem się zobaczyć. Pomijają próby na zwierzętach i przechodzą bezpośrednio do prób na ludziach.

W ogóle nie używają dobrej metodologii naukowej. Nie mają randomizowanych, kontrolowanych placebo badań żadnej szczepionki, co jest złotym standardem dla jakiejkolwiek terapii zatwierdzonej przez FDA. Nie przestrzegają żadnego rozsądnego protokołu naukowego, aby upewnić się, że jest to dla nas bezpieczne, aby upewnić się, że to zadziała dla nas, lub aby cokolwiek o tym wiedzieć - i chcą wstrzyknąć szczepionkę i linie komórkowe zmieniające DNA .

Producenci szczepionek, określani jako Big Pharma, zostali zwolnieni z odpowiedzialności za produkt w latach 80. Oznacza to, że jeśli szczepionka powoduje drgawki, paraliż itp., Jako grupa nie są oni odpowiedzialni.

Big Pharma jest również zwolniona z randomizowanych badań kontrolnych. Robią to ze szczepionką COVID-19, ale ostatnio robią to również z innymi szczepionkami, gdzie mogą po prostu powiedzieć: „Cóż, mieliśmy już wcześniej szczepionkę MMR, nie musimy tego robić - możemy trochę go poprawiłem, ale to wciąż to samo ”.

Co to za sposób myślenia? Nie mogę w to uwierzyć, ponieważ niewielka zmiana w naszym DNA może zrobić wielką różnicę. Co gorsza, nie muszą potrzebować dowodów, aby udowodnić, że szczepionki zrobią to, co mówią, że zrobią.
Na przykład Big Pharma musi tylko udowodnić, że szczepionka wytwarza przeciwciała. To, że masz przeciwciała, nie czyni cię odpornym na coś. Bez testów nie wiemy na pewno, czy to naprawdę zadziała w populacji ludzi. Prawdziwe badanie pokazałoby, że to faktycznie działa lub nie działa w populacji ludzi. Ale oni nie testują, mówiąc, że nie mają czasu. Więc może w ogóle nie działać!

Zadajmy sobie pytanie, jaki jest cel?
Innym ważnym faktem, który należy wiedzieć o wszystkich szczepionkach, jest to, że wiele z nich używa abortowanych linii komórek płodowych MRC5 z lat 60.

To jest unieśmiertelniona linia komórkowa. Unieśmiertelniony oznacza, że nie umiera. Innymi słowy, jest to komórka, która utraciła zdolność przechodzenia przez apoptozę - naturalny rozkład komórki i śmierć. Komórka, która nie może przejść przez ten proces śmierci, nazywana jest rakiem. To jest definicja raka. Więc próbują użyć wielu słów, aby zamaskować fakt, że wstrzyknięto ci komórki rakowe.

Innym terminem dla abortowanych komórek płodowych są komórki diploidalne. Mają na nie inne określenia, ale podam tylko dwa główne, których będą używać, jeśli spojrzysz na listę składników.

Niektóre szczepionki wykorzystujące te rakowe linie komórkowe z abortowanych płodów to:
MMR - odra, świnka, różyczka
Ospa wietrzna
Półpasiec
Wirusowe zapalenie wątroby typu A i B
Polio itp.


Teraz chcę tylko to podkreślić, ponieważ ludzie zawsze mi mówią: „To, co mówisz, jest fantastyczne - nie ma mowy, żeby to się działo, absolutnie nie. Ufam mojemu rządowi i ich firmom oraz Billowi Gatesowi. Mówisz fałszywe informacje. ”
Chcę tylko powiedzieć, że wielu, wielu lekarzy i badaczy od wielu lat próbowało przekazać te informacje opinii publicznej i zostało w ten czy inny sposób uciszonych. Wielu moich kolegów próbowało to zrobić, a ja starałem się jak najlepiej. Próbowaliśmy przekazać to opinii publicznej, ale kiedy jest za tym wystarczająco dużo pieniędzy, informacja jest utrudniona.

Wiesz, że media są kontrolowane i dlatego nie widzisz, jak pracownicy służby zdrowia i inni badacze mówią więcej. Widzisz kilku, ale nie widzisz grupy nas, ponieważ nie czujemy, że mamy wolność słowa bez potencjalnej utraty pracy lub prawa do wykonywania zawodu.

Włoski raport wspierany przez rząd Włoch i grupę naukowców o imieniu Corvelva dał nam wnioski na temat niektórych szczepionek, o których wspomniałem. Twierdzą, że te szczepionki mogą zwiększać powstawanie guzów, co oznacza zwiększone ryzyko raka, zwiększone ryzyko mutagenezy lub zmutowanych genów. Mieliby zwiększone ryzyko przenoszenia żywych infekcji. To jest dobrze znane.

Szczepionki Covid-19 będą zawierały bakterię, która jest zanieczyszczeniem - mykoplazmą płuc. (2) Jest to bardzo powszechna bakteria wykorzystywana jako zanieczyszczenie. To naprawdę nie ma nic wspólnego z samą szczepionką, ale oni ją mają. Więc oprócz szczepionki dostajesz infekcję.

Ten materiał jest tak zły, że może zostać użyty jako broń biologiczna. Wstrzykują do organizmu raka wraz z bardzo toksycznymi substancjami, takimi jak pochodne rtęci, pochodne glinu i tym podobne. Oprócz nieznanego efektu połączenia lub akumulacji tych szczepionek razem i efektu synergicznego, który ma miejsce.

Na przykład, jeśli masz jedną szczepionkę ze znaną ilością skutków ubocznych, a drugą ze znaną ilością skutków ubocznych i umieścisz je razem w ludzkim ciele w jakimś czasie, to nie jest tak, że A plus B równa się AB. Te dwie rzeczy razem mogą mieć efekt synergiczny i mieć sto razy bardziej szkodliwe skutki uboczne niż to, co można sobie wyobrazić. Nie wiemy tego, ponieważ nie przeprowadzono żadnych badań na ten temat.

Populacja pediatryczna jest zdecydowanie najbardziej podatna ze względu na niedojrzałość ich układu odpornościowego. Co byłoby zdrowym rozsądkiem.

Wróćmy do tematu, dlaczego szczepionki są tak mocno na nas naciskane, jeśli obecne badania i dowody na ich stosowanie są błędne. Podążajmy więc za pieniędzmi, a to zwykle daje lepsze pomysły.

W 2011 roku niemiecka firma CureVac otrzymała 33 miliony dolarów na badania i rozwój szczepionek RNA. Następnie w 2013 roku firma Moderna Therapeutics otrzymała 25 milionów dolarów na badania i rozwój szczepionek RNA. Następnie w 2015 roku INOVIO otrzymało 45 milionów dolarów na szczepionki DNA, o których wspominają również przyznając się do stosowania nanotechnologii DNA. Nanotechnologia wykorzystuje w swoich szczepionkach mikroskopijne roboty. Wszystkie te firmy są wspierane lub powiązane z Fundacją Billa i Melindy Gatesów.

Ważne jest, aby wiedzieć, że jak dotąd firmy te nie były w stanie uzyskać licencji na te produkty do użytku przez ludzi, ponieważ te szczepionki nie zapewniły wystarczającej odporności w badaniach na ludziach. Wystarczająca odporność to znowu tylko stwierdzenie, że masz określoną ilość przeciwciał. To znowu nie oznacza, że dana osoba jest publicznie całkowicie odporna na wszelkie wirusy lub bakterie, przed którymi próbuje cię chronić. To tylko patrzy in vitro, w probówce ile przeciwciał.
Nie ma jeszcze dobrej nauki, która potwierdziłaby skuteczność tych szczepionek. W 2010 roku DARPA, która jest agencją wojskową Pentagonu ds. Zaawansowanych projektów badawczych w dziedzinie obrony, zaczęła skupiać się na szczepionkach DNA i RNA i dysponowała syntetyczną szczepionką DNA, którą można było dostarczyć za pomocą nieinwazyjnej elektroporacji, która polega na użyciu naklejki z mikroigłami Twoja skóra - ledwo czujesz, jak tam wchodzi. A ich słowami „ma to na celu wzmocnienie i podkopanie” ludzi na poziomie genetycznym. Mniej więcej w tym samym roku Bill Gates mocno zaczął finansować szczepionki DNA i RNA we wspomnianych wyżej firmach.

W 2012 roku DARPA przyznała, że interfejs mózg-maszyna to sztuczna inteligencja (AI). Sprawiają, że sztuczna inteligencja i ludzki mózg mają zdolność tworzenia sieci neuronowej … dlatego ludzie mieliby zdolność komunikowania się wyłącznie za pomocą myśli. Ale jest to ulica dwukierunkowa, co oznacza, że na ludzi można wpływać lub kontrolować je zdalnie.
Pokochają to milenialsi. Wchodzisz do swojego inteligentnego domu i myślisz o włączeniu klimatyzacji lub wentylatora lub ulubionego programu, albo każesz piecowi zacząć coś gotować i dzieje się tak, ponieważ jest to wifi. Ale nie myślą o tym, że inteligentny dom też może przekazywać wiadomości!

Ktokolwiek kontroluje Internet, miałby kontrolę.
Mniej więcej w tym samym czasie pojawił się inny program DARPA, będący niechirurgicznym programem nanotechnologii N3 nowej generacji. Obejmuje nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne interfejsy komputerowe mózgu do odczytu i zapisu bezpośrednio w mózgu. Oznacza to, że przepisują to, co dzieje się w twoim mózgu, twoich wspomnieniach, twoich myślach .

Ludzie myślą, że to ekscytujące. To dosłownie Matrix! Jeśli chcę się nauczyć karate, wgrasz to do swojego mózgu, a Twój mózg będzie wiedział, jak to zrobić. Jeśli chcesz nauczyć się być szefem kuchni francuskiej, po prostu pobierz aplikację i od razu możesz to zrobić.

Możesz nauczyć się języka prawdopodobnie w ciągu kilku dni! Ta część brzmi fajnie, ale myślisz, że możesz to kontrolować? Coś innego cię kontroluje, coś innego zmienia twoje emocje, doświadczenia, możesz mieć sztuczne wspomnienia rzeczy. Nie wiesz, czym jest rzeczywistość, zostałeś postacią w programie komputerowym. W tym środowisku nie panujesz nad sobą. To nie jest Sci-Fi - to się dzieje dzisiaj.

Należy również zauważyć, że DARPA ufundowała firmę produkującą miękkie, elastyczne hydrożele. Żele wodne są wstrzykiwane pod skórę w celu monitorowania stanu zdrowia. Ważne, żebyś to usłyszał . Synchronizują się z aplikacją na smartfony, aby zapewnić użytkownikowi natychmiastowy wgląd w stan zdrowia.

Jednak nanotechnologia hydrożelowa rośnie i rozprzestrzenia się w organizmie po wszczepieniu . Nie wiemy, jak to wpływa na nasze DNA. Wiemy, że może przesyłać informacje bezpośrednio i w sposób ciągły za pośrednictwem sztucznej inteligencji. WIĘC wszyscy w naszych smartfonach mamy aplikacje zdrowotne w taki czy inny sposób. Jest w Twoim telefonie, czasami musisz zajrzeć pod aplikację Google, cokolwiek - tam jest. Możesz go wyłączyć, ale nie możesz go usunąć, to niemożliwe.

To są aplikacje COVID-19, które wydają - ma to związek z tym. Przygotowują Cię do konfiguracji, masz aplikację, masz oprogramowanie, teraz wszystko, czego potrzebujesz, to ten mały żel wodny, który nakładasz na ramię, a następnie na zawsze wszystko w Twoim ciele jest monitorowane. Dla kobiety twoja owulacja, kiedy miesiączkujesz, ile razy uprawiałeś seks. Dla mężczyzn, ile razy uprawiałeś seks, jaka jest zawartość alkoholu w twoim ciele, wszystkie witaminy i minerały, jeśli upadłeś, ile kroków robisz, jeśli jesteś niespokojny, twoje emocje do spania. Wszystko. Wiedzą o tobie wszystko bez przerwy. I to przechodzi do programu AI. Co to robi? To jest coś, co już robią na smartfonie. To nie jest fantazja, to prawda.

Podsumowując, wkraczamy na niezbadane terytorium, które może zmienić to, co to znaczy być człowiekiem. Szczepionki na COVID-19 NIE są bezpieczne według żadnej naukowej metodologii . Wprowadzają rakowe i mutagenne linie komórkowe do naszych ciał i to już od dawna.
Wprowadzają toksyny do naszego organizmu, co trwa od dawna, i wprowadzają do naszego organizmu różne genomy zwierzęce, a to trwa od dawna. NIE mają dowodu, że to, co zrobią, wydarzy się. Nie ma jeszcze absolutnie żadnego dowodu. Nie muszą mieć dowodu na wystawienie tych szczepionek.

Technologia rekombinacji RNA i DNA spowoduje trwałe i nieznane zmiany genetyczne w organizmie człowieka . Kiedy ich DNA zostanie zmienione, będzie żył z tą zmianą przez resztę swojego życia, wraz z efektami falowania tej zmiany genetycznej. Więc kto wie, jaka będzie ta zmiana. Nie ma powrotu. To nie jest tak, że „o tak, dostałem tę szczepionkę, nie zadziałała, więc więcej tego nie zrobię”. Nie, zrób lub zgiń z tym. Nie wiem i oni też tego nie robią, lub ktokolwiek próbuje to wprowadzić na rynek, naprawdę zna ostateczny wynik i nie brzmi to dobrze.

Zasadniczo tworzy to nowy gatunek i być może niszczy stary. My, jak wszyscy ludzie, jakich znamy. Wprowadza również do organizmu nanotechnologię i jej efekty robotyczne.
Wszystko to sugeruje możliwość użycia tej szczepionki i jej produktów pomocniczych (rzeczy, o których wspomniałem przed chwilą. Niektóre nazwy są jak ID 2020 itd.), A następnie nagle podłączymy nas wszystkich do interfejsu Sztucznej Inteligencji. To nie jest ulica jednokierunkowa; jest to dwukierunkowa ulica, która może zmienić to, kim jesteś, co robisz. Zasadniczo będziesz po części robotem.

Więc wiem, że to dużo informacji do przetrawienia. To mnie przeraża. Byłem na spotkaniach naukowych, na których o tym rozmawiali, a byłem na spotkaniach biznesowych, gdzie o tym rozmawiali. To wszystko jest bardzo prawdziwe. Uczyłem się tego od wczesnych lat dwudziestych i jest to bardzo realne.
Musimy teraz mówić w imieniu nas, naszych rodzin, przyszłych pokoleń i rasy ludzkiej.

To nie są żarty. Proszę, zrób swoje własne badania, jak tylko możesz, zacznij rozmawiać i pozostań w mediach społecznościowych, zostań na tym wszystkim i zacznij zalewać media społecznościowe. Mamy szansę, jeśli zaczniemy budzić więcej ludzi. Mówię wam to z największą miłością i pokojem.
(1) Genom to kompletny zestaw DNA organizmu, w tym wszystkie jego geny. Każdy genom zawiera wszystkie informacje potrzebne do zbudowania i utrzymania tego organizmu. U ludzi kopia całego genomu - ponad 3 miliardy par zasad DNA - jest zawarta we wszystkich komórkach posiadających jądro.

( 2) Mycoplasma pneumoniae to rodzaj „nietypowych” bakterii, które zwykle powodują łagodne infekcje układu oddechowego. (czasami określane jako „chodzące zapalenie płuc”. KONIEC
Senator Robert Kennedy Jr mówi odmówić szczepionki!

Szczepionki Covid należy za wszelką cenę unikać .

Proszę, udostępnij dowody szeroko i szeroko z oczywistych powodów. Dziękuję Ci...

Doreen A Agostino ourgreaterdestiny.org

Nowe badania kontroli jakości szczepionek: mikro- i nanozanieczyszczenia
Fragment badania naukowego - medcraveonline.com/…ro--and-nanocontamination.html

W celu dostarczenia nowych informacji do badania szczepionek zastosowano metodę mikroskopii elektronowej, której celem było sprawdzenie obecności zanieczyszczeń stałych za pomocą środowiskowego skaningowego mikroskopu elektronowego wyposażonego w mikrosondę rentgenowską. Wyniki tego nowego badania wskazują na obecność mikro- i nanorozmiarowych cząstek stałych składających się z pierwiastków nieorganicznych w próbkach szczepionek, które nie są wymienione wśród składników i których nadmierna obecność jest na razie niewytłumaczalna. Znaczna część tych zanieczyszczeń w postaci cząstek stałych została już zweryfikowana w innych matrycach i opisana w literaturze jako nieulegające biodegradacji i niezgodne biologicznie.Zebrane dowody sugerują pewne hipotezy skorelowane z chorobami, o których wspomniano i pokrótce omówiono.

Rycina 2a-2f przedstawia różną typologię jednostek zidentyfikowanych w szczepionkach (Repevax, Prevenar i Gardasil); pojedyncze cząstki, skupiska mikro- i nanocząstek (<100nm) oraz agregaty z ich widmami EDS (Rysunek 2d-2f). Obrazy (Rysunek 2a i 2d) przedstawiają szczątki aluminium, krzemu, magnezu i tytanu; cząsteczek żelaza, chromu, krzemu i wapnia (rys. 2b i 2e) ułożonych w skupisko oraz okruchów glinowo-miedziowych (rys. 2c i 2f) w agregacie.

Rysunek 2: Obrazy pojedynczych cząstek, skupień mikro- i nanocząstek (<100 nm) oraz agregatów z ich widmami EDS. Składają się one odpowiednio z (a, b) aluminium, krzemu, magnezu, tytanu, chromu, manganu, żelaza, (c, d) żelaza, krzemu, wapnia, tytanu, chromu, (e, f) aluminium, miedzi. Strzałki pokazują punkty, w których wykonano widma EDS.

Jak widać, cząstki są otoczone i osadzone w podłożu biologicznym. We wszystkich analizowanych próbkach zidentyfikowaliśmy cząstki zawierające: ołów (Typhym, Cervarix, Agrippal S1, Meningitec, Gardasil) lub stal nierdzewną (Mencevax, Infarix Hexa, Cervarix. Anatetall, Focetria, Agrippal S1, Menveo, Prevenar 13, Meningitec, Vaxigrip , Stamaril Pasteur, Repevax i MMRvaxPro).

Rysunek 3a-3d przedstawia cząsteczki wolframu zidentyfikowane w kroplach Prevenar i Infarix (aluminium, wolfram, chlorek wapnia).

Rysunek 3: Obrazy cząstek wolframu zidentyfikowanych w kroplach preparatów Prevenar i Infarix. Składają się odpowiednio z wolframu, aluminium, żelaza, ale w różnych stężeniach. Strzałki pokazują punkty, w których wykonano widma EDS.

Rycina 4a-4d przedstawia pojedyncze szczątki znalezione w Repevax (krzem, złoto, srebro) i Gardasil (cyrkon).

Rysunek 4: Obrazy przedstawiają przykłady nano-biointerakcji. Agregat (a, b) zidentyfikowany w Gardasil zawiera nanocząstki chloru, krzemu, glinu, cyrkonu, natomiast szczątki znalezione w Repevax zawierają krzem, złoto, srebro (c, d). Strzałki pokazują punkty, w których wykonano widma EDS.

Zidentyfikowano również metalowe cząsteczki wykonane z wolframu lub stali nierdzewnej. Inne cząstki zawierające cyrkon, hafn, stront i glin (Vivotif, Meningetec); Wolfram, nikiel, żelazo (Priorix, Meningetec); Antymon (zestaw Menjugate); Chrom (Meningetec); Znaleziono również złoto lub złoto, cynk (Infarix Hexa, Repevax) lub platynę, srebro, bizmut, żelazo, chrom (MMRvaxPro) lub ołów, bizmut (Gardasil) lub cer (Agrippal S1). Jedyny wolfram pojawia się w szczepionkach 8/44, a chrom (sam lub w stopie z żelazem i niklem) w 25/44. Badania wykazały, że niektóre cząsteczki są osadzone w podłożu biologicznym, prawdopodobnie w białkach, endotoksynach i pozostałościach bakterii. Gdy tylko cząstka wejdzie w kontakt z płynami białkowymi, zachodzi nano-biooddziałanie [6] i powstaje „korona białkowa” [7-10].Oddziaływanie nano-biologiczne powoduje powstanie związku o większych rozmiarach, który nie ulega biodegradacji i może wywoływać niekorzystne skutki, ponieważ organizm nie rozpoznaje go jako siebie.

Rysunek 5a-5f przedstawia przykłady tych oddziaływań nano-biologicznych. Można zobaczyć agregaty (stabilne jednostki złożone) zawierające cząstki ołowiu w Meningitec (Rysunek 5a i 5b) ze stali nierdzewnej (żelazo, chrom i nikiel, rysunek 5c i 5d) oraz miedzi, cynku i ołowiu w Cervarix (Rysunek 5e i 5f). Podobne agregaty, choć w różnych sytuacjach (chorzy na białaczkę lub krioglobulinemię), zostały już opisane w literaturze.

Rysunek 5: przedstawia cząstki otoczone związkiem organicznym. Składają się z ołowiu (a, b), żelaza, chromu, niklu (stal nierdzewna; c, d), miedzi, cyny, ołowiu (e, f). Strzałki pokazują punkty, w których wykonano widma EDS.

Powiązanie między tymi dwiema jednostkami powoduje rozwinięcie się białek, które mogą wywoływać efekt autoimmunologiczny po wstrzyknięciu tych białek ludziom.

Rysunek 6a i 6b przedstawia jedno z ciał obcych zidentyfikowanych w Agrippal. Cząsteczka składa się z ceru, żelaza, tytanu i niklu. (Ryc. 7a i 7b) przedstawiają obszar Repevax, gdzie morfologia czerwonych krwinek - nie możemy stwierdzić, czy są to ludzie czy zwierzęta - jest wyraźnie widoczna.

Rysunek 6: przedstawia organiczny agregat zawierający szczątki wykonane z ceru, żelaza, niklu, tytanu. Czerwona strzałka wskazuje warstwę organiczną (mniej gęstą atomowo), która pokrywa cząstkę ceru.

Rysunek 7: Obraz obszaru w kropli Repevax, na którym zidentyfikowano morfologię krwinek czerwonych (czerwone strzałki). Nie można wiedzieć, czy są pochodzenia ludzkiego, czy zwierzęcego. Wśród pozostałości soli fizjologicznej i fosforanu glinu znajduje się gruz (białe strzałki) składający się z glinu, bromu, krzemu, potasu, tytanu.

Ilość wykrytych ciał obcych, aw niektórych przypadkach ich niezwykły skład chemiczny, zaskoczyła nas. Zidentyfikowane cząstki nieorganiczne nie są ani biokompatybilne, ani biodegradowalne, co oznacza, że są biotrwałe i mogą wywoływać skutki, które mogą stać się oczywiste bezpośrednio po wstrzyknięciu lub po pewnym czasie od podania. Należy pamiętać, że cząsteczki (kryształy, a nie cząsteczki) są ciałami obcymi dla organizmu i tak się zachowują. W szczególności ich toksyczność różni się pod pewnymi względami od toksyczności składających się na nie pierwiastków chemicznych, dodając do toksyczności, która w każdym razie nadal istnieje, typowej dla ciał obcych. Z tego powodu wywołują reakcję zapalną.

Po wstrzyknięciu mikrocząstki, nanocząstki i agregaty mogą pozostawać wokół miejsca wstrzyknięcia, tworząc obrzęki i ziarniniaki [17]. Ale mogą być również przenoszone przez krążenie krwi, unikając jakiejkolwiek próby odgadnięcia, co będzie ich ostatecznym przeznaczeniem. Uważamy, że w wielu przypadkach rozprzestrzeniają się one po całym organizmie, nie powodując żadnej widocznej reakcji, ale jest również prawdopodobne, że w pewnych okolicznościach docierają do jakiegoś narządu, z którego żaden nie jest wykluczony, a także do mikroflory, w sporej ilości. Tak jak w przypadku wszystkich ciał obcych, szczególnie tych małych, wywołują one przewlekłą reakcję zapalną, ponieważ większości tych cząstek nie można zdegradować. Ponadto,efekt korony białkowej (wynikający z interakcji nano-bio [18]) może wytworzyć organiczne / nieorganiczne cząstki kompozytowe zdolne do stymulowania układu odpornościowego w niepożądany sposób [19-22]. Nie sposób nie dodać, że cząstki wielkości często obserwowanej w szczepionkach mogą przedostać się do jądra komórkowego i oddziaływać z DNA [23].

W niektórych przypadkach, np. Jak to ma miejsce w przypadku żelaza i niektórych stopów żelaza, mogą one korodować, a produkty korozji wywierają toksyczny wpływ na tkanki [24-26].

Wykrywanie obecności soli glinu i NaCl jest oczywiste, ponieważ są to substancje używane przez producentów i zadeklarowane jako składniki, ale inne materiały nie powinny znajdować się w szczepionce ani w żadnym innym leku do wstrzykiwań, a w każdym razie , Aluminium zostało już powiązane z chorobami neurologicznymi [27-29].

Biorąc pod uwagę zanieczyszczenia, które zaobserwowaliśmy we wszystkich próbkach szczepionek stosowanych u ludzi, niepożądane skutki po wstrzyknięciu tych szczepionek są możliwe i wiarygodne oraz mają charakter przypadkowości, ponieważ zależą od miejsca, w którym zanieczyszczenia są przenoszone przez krążenie krwi. Jest tylko oczywiste, że podobne ilości tych ciał obcych mogą mieć poważniejszy wpływ na bardzo małe organizmy, takie jak dzieci. Ich obecność w mięśniach w wyniku wynaczynienia z krwi może silnie upośledzać funkcjonalność mięśni [30,31].

Z cząstkami o składzie chemicznym podobnym do tych, które znajdują się w analizowanych przez nas szczepionkach, natrafiamy, gdy badamy przypadki skażenia środowiska spowodowane różnymi źródłami zanieczyszczeń. W większości przypadków wykryte kombinacje są bardzo dziwne, ponieważ nie mają zastosowania technicznego, nie można ich znaleźć w żadnym podręczniku materiałowym i wyglądają jak wynik losowego formowania występującego na przykład podczas spalania odpadów. W każdym razie, niezależnie od ich pochodzenia, nie powinny być obecne w żadnym lekarstwie do wstrzykiwań, nie mówiąc już o szczepionkach, a zwłaszcza szczepionkach przeznaczonych dla niemowląt.

Niedawno zaobserwowano inne formy nieznanych dotąd zanieczyszczeń, aw każdym razie szczepionki zawierają składniki, które same mogą być przyczyną działań niepożądanych. W toksykologii dobrze znany jest fakt, że zanieczyszczenia wywierają wzajemny, synergiczny efekt, a wraz ze wzrostem ich liczby skutki stają się coraz mniej przewidywalne. Tym bardziej, gdy niektóre substancje są nieznane.

W rzeczywistości nie istnieją wyczerpujące i wiarygodne oficjalne dane dotyczące skutków ubocznych wywoływanych przez szczepionki. Epizodyczne dowody zgłoszone przez ludzi rzekomo uszkodzonych przez szczepionki są dwojakie: niektórzy twierdzą, że uszkodzenie nastąpiło i stało się widoczne w ciągu kilku godzin od podania, a niektórzy utrzymują, że była to kwestia kilku tygodni. Chociaż nie mamy niepodważalnych dowodów na wiarygodność tych poświadczeń, możemy postawić hipotezę wyjaśniającą różne zjawiska. W pierwszym przypadku zanieczyszczenia zawarte w leku dotarły do mózgu i, w zależności od zainteresowanego miejsca anatomicznego, wywołały reakcję. Jeśli tak jest, całe zjawisko zachodzi bardzo szybko. W tym ostatnim przypadku zanieczyszczenia dotarły do mikroflory,w ten sposób zaburzając produkcję enzymów niezbędnych do pełnienia funkcji neurologicznych [32-35]. Taka możliwość wymaga czasu, ponieważ wiąże się z produkcją związków chemicznych w wystarczającej ilości, a upływ kilku tygodni od wstrzyknięcia do dowodów klinicznych jest uzasadniony. Oczywiście nasza hipoteza jest tylko hipotezą otwartą do dyskusji i wymagającą dowodów, mając nadzieję, że dana jest szansa na dalsze badanie.

Wniosek

Z przeprowadzonych analiz wynika, że we wszystkich badanych próbkach szczepionki zawierają niekompatybilne i biotrwałe ciała obce, które nie zostały zadeklarowane przez Producentów, na które organizm i tak reaguje.