Clicks1.9K
Edward7
2

Im wyższy wskaźnik szczepień, tym wyższa, nadmierna śmiertelność

Przy niskich wskaźnikach szczepień liczba zgonów w Afryce pozostaje znacznie poniżej Europy i Stanów Zjednoczonych
„Zgonów, które mają nastąpić po szczepieniach, nigdy nie będzie można przypisać truciźnie”„Będą zbyt zróżnicowane, będzie ich zbyt wiele i będą w zbyt szerokich ramach czasowych, abyśmy mogli zrozumieć, że zostaliśmy otruci”. - Dr Shankara Chetty

Dr Berner, fizyk doświadczalny i członek parlamentu stanu Thüringen, zlecił dwóm statystykom, prof. Steyerowi i dr Kapplerowi, zbadanie, czy istnieje związek między wskaźnikiem szczepień a nadmierną śmiertelnością w Niemczech. Pomimo tych informacji, Angela Merkel ogłosił ogólnokrajowe zamknięcie dla tych, którzy odrzucili zastrzyk Covid.

Naukowcy prof. dr Rolf Steyer i dr Gregor Kappler przeprowadzili analizę badającą nadmierną śmiertelność w 16 niemieckich stanach w tygodniach od 36 do 40. W analizie porównano stany z wyższymi wskaźnikami szczepień w porównaniu z tymi z wyższymi wskaźnikami szczepień. Analiza wykazała: im wyższy wskaźnik szczepień, tym wyższa nadmierna śmiertelność.

Prof. Steyer jest emerytowanym profesorem na Uniwersytecie Friedricha Schillera i zajmuje się badaniami nad teorią przyczynowości i teorią zmiennych. Dr Kappler jest profesorem wielowymiarowych metod statystycznych, starszym naukowcem zajmującym się danymi i programistą. Dr Ute Berner , fizyk doświadczalny i członek parlamentu stanu Turyngii, zleciła dwóm statystykom, prof. Steyerowi i dr. Kapplerowi, zbadanie, czy istnieje związek między wskaźnikiem szczepień a nadmierną śmiertelnością w Niemczech.

Analizę oparto na danych Federalnego Urzędu Statystycznego oraz Instytutu Zdrowia Publicznego Roberta Kocha w Niemczech („RKI”). Autorzy napisali:
„Korelacja wynosi +31, jest zaskakująco wysoka i szczególnie w nieoczekiwanym kierunku. Właściwie powinna być ujemna, można więc powiedzieć: im wyższy wskaźnik szczepień, tym wyższa nadmierna śmiertelność. Nadmierną śmiertelność można zaobserwować we wszystkich 16 [stanach]. Liczba zgonów z Covid zgłoszonych przez RKI w badanym okresie konsekwentnie reprezentuje tylko stosunkowo niewielką część śmiertelności i przede wszystkim nie może wyjaśnić krytycznych faktów: «
Im wyższy wskaźnik szczepień, tym wyższa nadmierna śmiertelność
17 listopada 2021 r. dr Bergner przedstawiła analizę, którą zleciła Minister Zdrowia Heike Werner. „2G jest ekskluzywne i dyskryminujące” – powiedział. W Niemczech osoby zaszczepione przeciwko Covid (geimpft) lub które wyzdrowiały z Covid (genesen) nazywane są „2G”. Tzw 2G reguła ' jest, na przykład, gdy tylko 2G ma dostęp do restauracji, kin, teatrów, muzeów lub galerii i nieszczepionych osób nie są dozwolone. Do 18 listopada kilka stanów wprowadziło zasadę 2G. Według Our World in Data w okresie od 2 lutego do 22 listopada 2020 r. zgony z wszystkich przyczyn w Niemczech były niższe w porównaniu z latami poprzednimi. Na dzień 29 listopada 2020 r. odnotowano 2916 zgonów, a na dzień 14 listopada 2021 r. w Niemczech łączna nadwyżka wyniosła 61 920 zgonów.

Z wyjątkiem kilku odizolowanych lokalizacji, wprowadzenie zastrzyku Covid rozpoczęło się 27 grudnia 2020 r. Do 17 czerwca 2021 r. 50% populacji Niemiec otrzymało co najmniej jedną dawkę zastrzyku Covid, a 14 listopada wzrósł do 69%.

Z danych wynika, że w „roku pandemii” nie było nadmiernej liczby zgonów, podczas gdy w „roku szczepienia” nastąpiła nadwyżka zgonów, prawie 37 500 po wprowadzeniu szczepień.
Profesor Steyer i dr Kappler wykazali korelację między nadmierną liczbą zgonów a zwiększonymi wskaźnikami szczepień. Zamiast prowadzić śledztwo i pomimo tych informacji, ustępująca kanclerz Niemiec Angela Merkel 2 grudnia ogłosiła narodową blokadę dla tych, którzy odrzucili zastrzyk z Covid i poparli plany nadchodzącego rządu dotyczące wprowadzenia obowiązku szczepień.
Dodatkowe zasoby:

Niemieckie badanie: wyższy wskaźnik szczepień, wyższa nadmierna śmiertelność , według amerykańskich lekarzy pierwszej linii
Kraje związkowe o wysokim wskaźniku szczepień mają najwyższą nadmierną śmiertelność
Nowe niemieckie badanie potwierdza wyższy zasięg szczepień: wyższy nadmiar śmiertelności, Steve Kirsch
Kraje niemieckie o wysokim wskaźniku szczepień mają najwyższą nadmierną śmiertelność , Wolne Zachodnie Media, 20.11.2021
Im wyższy wskaźnik szczepień, tym wyższa nadmierna śmiertelność , prof. dr hab. Rolf Steyer i dr Gregor Kappler, 16 listopada 2021 r.
dailyexpose.uk/…-vaccination-rate-the-higher-the-excess-mortality/

Przy niskich wskaźnikach szczepień liczba zgonów w Afryce pozostaje znacznie poniżej Europy i Stanów Zjednoczonych

Mises.org
Od samego początku panicznej paniki narracja była następująca: zastosuj poważne blokady albo twoja populacja dozna krwawej łaźni. Kostnice będą przytłoczone, liczba ofiar śmiertelnych będzie zdumiewająca. Z drugiej strony zapewniono nas, że te jurysdykcje, które zostaną zablokowane, zobaczą tylko ułamek ofiar śmiertelnych. Następnie, gdy szczepionki stały się dostępne, narracja została zmodyfikowana, aby „dostać strzały, a wtedy covid przestanie się rozprzestrzeniać. Z drugiej strony kraje bez szczepionek będą nadal borykać się z masowymi ofiarami.

Oczywiście narracja blokady została już całkowicie odrzucona. Jurysdykcje, które nie zablokowały – lub przyjęły tylko słabe i krótkie blokady – zakończyły się żniwami zgonów, które były albo podobne, albo nawet lepsze niż – liczby zgonów w krajach, które przyjęły drakońskie blokady. Zwolennicy blokady twierdzą, że zamknięte kraje będą miały zdecydowanie lepszą sytuację. Ci ludzie wyraźnie się mylili. Niezrażeni rosnącą nieprawdopodobieństwem narracji o zamknięciu, globalni biurokraci zajmujący się zdrowiem podwajają jednak wymuszone szczepienia – jak teraz widzimy w Austrii – i nadal jesteśmy pewni, że tylko kraje o wysokim wskaźniku szczepień mogą mieć nadzieję na uniknięcie katastrofalnych skutków. Jednak doświadczenie Afryki Subsaharyjskiej stawia obie te narracje pod znakiem zapytania, a liczby w Afryce są znacznie, znacznie niższe, niż ostrzegali eksperci.

Na przykład AP poinformował w tym tygodniu, że pomimo niskich wskaźników szczepień Afryka radzi sobie lepiej niż większość świata: „W Afryce dzieje się coś „tajemniczego”, co zastanawia naukowców, powiedział Wafaa El-Sadr, przewodniczący globalnego zdrowia na Uniwersytecie Columbia. „Afryka nie ma szczepionek ani środków do walki z COVID-19, które mają w Europie i Stanach Zjednoczonych, ale wydaje się, że mają się lepiej” – powiedziała…

Mniej niż 6% ludzi w Afryce jest zaszczepionych. Od miesięcy WHO opisywała Afrykę jako „jeden z najmniej dotkniętych regionów świata” w swoich cotygodniowych raportach dotyczących pandemii.

Jednak katastrofa dla Afryki była od dawna przewidywana z kilku powodów, nawet poza dostępnością szczepionek. Wiadomo na przykład, że blokady są szczególnie niepraktyczne w najbiedniejszych częściach świata. Dzieje się tak, ponieważ populacje w miejscach o nierozwiniętej gospodarce nie mogą po prostu siedzieć w domu i żyć z oszczędności lub długu. Ci ludzie muszą raczej wyruszyć w świat i zarabiać na życie na co dzień. Alternatywą jest głód. Co więcej, znaczna część tej pracy jest wykonywana w gospodarce nieformalnej, więc egzekwowanie blokad staje się szczególnie trudne.
Źródło: „ Potwierdzone zgony na milion, 19 listopada 2021 ”; „ Odsetek osób zaszczepionych przeciwko Covid-19, 19 listopada 2021 ”.

Założono również, że covid byłby szczególnie śmiertelna w Afryce, ponieważ wiele dużych gospodarstw domowych żyje w małych mieszkaniach. Ale ta „konwencjonalna mądrość” jest sprzeczna z rzeczywistością w Afryce, która polega na mniejszej liczbie zgonów. „Eksperci” szukali po omacku możliwych wyjaśnień. Niektóre źródła, na przykład, twierdzą, że niskie liczby zgonów są tylko artefaktem niekompletnego raportowania o zakażeniach krążących i że „ problemem był brak dobrych danych jakościowych ”.

Jednak Richard Wamai z Northeastern University odrzuca twierdzenie, że chodzi tylko o zgłaszanie przypadków i że „ lokalne systemy zgłaszania zgonów w Afryce utrudniają ukrycie ofiar COVID-19 ”. W artykule, którego współautorem jest Wamai for Environmental Research and Public Health , Wamai i jego współautorzy stwierdzają, że „nie ma dowodów na to, że dane dotyczące śmiertelności związanej z COVID-19 są mniej dokładnie raportowane w Afryce niż gdzie indziej” oraz „Podczas gdy prawdziwy obraz infekcji a śmiertelność na kontynencie jeszcze się w pełni nie ujawniła, jakość danych dotyczących innych chorób, takich jak HIV/AIDS, wskazuje, że Afryka ma zdolność gromadzenia i zgłaszania ważnych danych z nadzoru nad chorobami”.

W każdym razie WHO donosi, że zgony w Afryce stanowią tylko 2,9 procent zgonów związanych z covid, podczas gdy populacja Afryki stanowi 16 procent ogółu na świecie. Suma zgonów w Afryce mogłaby się podwoić lub potroić, a Afryka nadal radziłaby sobie znacznie lepiej niż Europa i obie Ameryki. Wamai i wsp. zauważają również, że w tym momencie „Prawdopodobnie SARS-CoV-2 został już szeroko rozpowszechniony w Afryce. … Jeśli tak, rozpowszechniona infekcja prawdopodobnie spowoduje również powszechną naturalną odporność”.

Innymi słowy, ciągłe twierdzenia urzędników służby zdrowia – zarówno w Afryce, jak i gdzie indziej – że masowa śmierć jest tuż za rogiem wraz z „następną falą” wydaje się coraz bardziej nieprawdopodobna. Wydaje się coraz bardziej prawdopodobne, że brak śmiertelności związanej z covid w Afryce nie jest spowodowany ani problemem z danymi, ani sytuacją, w której byliby „zamknięci”. Dlaczego więc Afryka radzi sobie o wiele lepiej niż bogaty Zachód?

Oczywiście zwolennicy przymusowych zamknięć i szczepionek przymusowych woleliby całkowicie zignorować ten problem, ale niezaprzeczalna rzeczywistość doświadczeń Afryki zmusiła naukowców głównego nurtu do publicznego przyznania, że wiele czynników może wyjaśniać występowanie covid poza wskaźnikami szczepień i obowiązku maskowania Na przykład wzmianka o tym, że otyłość jest ważnym czynnikiem śmiertelności , w przeszłości była prawdopodobnie ośmieszona w mediach za „wstyd”. Jednak sytuacja w Afryce zmusiła dobrze poinformowanych do przyznania, że tak, otyłe populacje wyraźnie bardziej cierpią z powodu covid. W Afryce, nic dziwnego, okazuje się, że wskaźniki otyłości są znacznie niższe niż w Ameryce Północnej i Europie.

Inne możliwe wyjaśnienia przedstawione jako przyczyny sytuacji w Afryce obejmują przeszłe narażenie na inne koronawirusy , młode populacje, mniejszą liczbę pacjentów z niedoborem cynku i witaminy D , wcześniejsze stosowanie szczepionki Bacillus Calmette-Guérin, klimat, podłoże genetyczne i obciążenie pasożytami. Odnosząc się do afrykańskiej „zagadki”, jedna grupa badaczy w czasopiśmie Colombia medica odważyła się nawet zasugerować, że jest możliwe – choć nie zostało to ostatecznie wykazane w tym momencie – że „masowa kampania profilaktyczna zdrowia publicznego przeciwko COVID-19 mogła mieć miejsce, nieumyślnie, w niektóre kraje afrykańskie przez masowe używanie iwermektyny przez społeczność”.
Źródło: „ Globalne poziomy otyłości ”, procon.org; „ Odsetek osób zaszczepionych przeciwko Covid-19, 19 listopada 2021 ”.

Na Zachodzie jednak społeczeństwo jest konsekwentnie zamykane, zostaje w domu, zostaje dźgane i przestaje wątpić w ekspertów od przymusowych szczepionek. Na szczęście jednak sytuacja w Afryce zmusiła wielu badaczy do zadawania niewygodnych pytań. W rzeczywistości to niesamowite, że Afryka nie została pokonana przez masową śmierć, biorąc pod uwagę, że covid i „łagodzące” środki przyczyniły się do zubożenia i masowego głodu na kontynencie. Albo, jak ujmuje to niemiecki DW News „Środki wprowadzone w celu spowolnienia rozprzestrzeniania się nowego koronawirusa popychają miliony ludzi w Afryce do poważnego głodu”. I, jak zauważa Wamai, „niektóre nadmierne zgony w Afryce” można przypisać nie chorobie, ale środkom zablokowania, które odcinają dostęp do opieki medycznej w przypadku innych chorób”. Ale Afryka nie dostała obiecanej krwawej łaźni i jak to ujął jeden z Nigeryjczyków: „Powiedzieli, że na ulicach będą trupy i tak dalej, ale nic takiego się nie wydarzyło”. alt-market.us/…tionship-between-the-political-left-and-globalism/

Najczęstsze działania niepożądane po szczepionkach Covid - to nowe warianty

SD Wells
Szczepionki od dawna uważane są za świętego Graala medycyny w Stanach Zjednoczonych, ponieważ były sprzedawane w ten sposób. W kapitalistycznym kraju zbudowanym na reklamie i marketingu towarów, usług i leków większość Amerykanów wierzy we wszystko, co słyszy w telewizji, czyta w Internecie i widzi w czasopismach i gazetach. Uważają, że to wszystko jest prawdziwe, legalne i zatwierdzone do użytku lub konsumpcji przez kogoś oficjalnego gdzieś. Jednak większość produktów i leków promowanych przez media i rząd jest zafałszowana i toksyczna dla ludzkiego organizmu, zwłaszcza szczepionki. Co gorsza, zafałszowane szczepionki powodują przerażające skutki uboczne i zdarzenia niepożądane, które często są trwałe, w tym śmierć. Teraz te szkodliwe dla zdrowia szkody są ukrywane nie tylko po ich wystąpieniu, ale także podczas badań klinicznych. W rzeczywistości nowo odkryte dokumenty firmy Pfizer ujawniają DZIESIĄtki TYSIĄCÓW niepożądanych reakcji, które zostały zgłoszone w styczniu i lutym 2021 r., prawie rok temu. Dokumenty pojawiły się po tym, jak grupa powoda profesorów/naukowców złożyła wniosek o ustawę o wolności informacji. Często jest to jedyny sposób, w jaki opinia publiczna dowiaduje się o spiskach i podstępach tych przestępców farmaceutycznych i masowych morderców, by oszukać masy toksycznymi szczepionkami.

Kto może zaufać przestępcom farmaceutycznym, którzy są wielokrotnymi przestępcami, rok w rok?
Jak ktokolwiek może zaufać komuś, kto pracuje dla Pfizera, Moderny, J&J, Mercka lub któregokolwiek z gangsterów produkujących szczepionki, którzy działają jak recydywiści, którzy wszyscy powinni siedzieć w więzieniu, odsiadując ciężkie wyroki? W najważniejszej dziedzinie medycyny, w której mamy walczyć z pandemią, panuje całkowity brak przejrzystości . Lekarze i pielęgniarki w całej Ameryce są dezinformowani i niewłaściwie edukowani, aby przekazywać swoim pacjentom fałszywe informacje, które lekkomyślnie zagrażają ich życiu zastrzykami terapii genowej, które ich zabijają (i okaleczają na całe życie). W ciągu zaledwie kilku miesięcy od dystrybucji, dyrektorzy i naukowcy firmy Pfizer wiedzieli o ponad 50 000 poważnych niepożądanych reakcji spowodowanych przez szczepionkę Covid, które zostały zgłoszone w ciągu pierwszych kilku miesięcy i nikomu nie powiedzieli.

Pfizer przyznaje w tajemnicy; dla FDA, że szczepionki mRNA Covid mogą powodować „zaawansowaną chorobę”, która nasila pandemię
W dokumencie dotyczącym palenia broni firma Pfizer przyznała się FDA pod nagłówkiem „Problemy dotyczące bezpieczeństwa”, że wstrzyknięcia mRNA mogą powodować „zaostrzoną chorobę związaną ze szczepionką” (VAED), która może być również infekcją/dysfunkcją dróg oddechowych. Wyobraź sobie, że. Wirus Covid jest infekcją dróg oddechowych... a szczepionka na tę infekcję wirusową POWODUJE nasiloną chorobę układu oddechowego u człowieka. Porozmawiaj o dolewaniu benzyny do ognia. Więc FDA o tym wiedziała, Pfizer wiedział o tym, i NADAL otrzymali „zatwierdzenie do użytku w sytuacjach awaryjnych”, aby dalej infekować miliony Amerykanów bez ich wiedzy. Tajny dokument ujawnił również ponad 1200 zgonów i ponad 42 000 zgłoszeń niepożądanych, łącznie prawie 160 000 niepożądanych reakcji po wstrzyknięciu mRNA firmy Pfizer. To nakłada na nich odpowiedzialność za milionowe odszkodowania za każdego pacjenta, któremu okłamali, który został ranny lub zabity (w tym każdy mężczyzna, kobieta, dziecko, niemowlę lub przerwane ciąży).
Zaburzenia ogólne i zaburzenia układu nerwowego znajdują się na szczycie listy tych znanych działań niepożądanych. Ponadto z nieznanego powodu (kontrola populacji) dotyka to trzy razy kobiety niż mężczyzn. Czy ta szczepionka jest przeznaczona do uszkodzeń związanych z płcią w celu zmniejszenia populacji? Pfizer i FDA z pewnością o tym wiedzieli. Oto one – 8 najczęstszych i POWAŻNYCH działań niepożądanych po szczepionkach Covid:
#1. Zapalenie mięśnia sercowego
#2. Nowe zaburzenia układu nerwowego
#3. Nowe zaburzenia oddechowe
#4. Zakrzepy
#5. Nowe schorzenia układu mięśniowo-szkieletowego
#6. Nowe zaburzenia żołądkowo-jelitowe
7. Wstrząs anafilaktyczny (prawie 10%)
#8. Nowe infekcje , w tym Covid i jego warianty


Poufny dokument Pfizera … wiedzieli, że cios zabijał ludzi na początku 2021 roku… trzy razy więcej KOBIET niż MĘŻCZYZN
Mike Adams

Dzięki wysiłkom grupy o nazwie Public Health and Medical Professionals for Transparency , mamy teraz poufne dokumenty które pokazują, że Pfizer i FDA wiedzieli na początku 2021 roku, że szczepionki mRNA firmy Pfizer zabijały tysiące ludzi i powodowały spontaniczne aborcje jednocześnie uszkadzając trzy razy więcej kobiet niż mężczyzn.
W szczególności jeden poufny dokument był częścią nakazu sądowego wydania akt FDA, z którym FDA walczyła, twierdząc, że agencja powinna mieć 55 lat na ujawnienie tych informacji. Sędzia sądowy nie zgodził się i nakazał udostępnianie 500 dokumentów miesięcznie, a pierwsza partia dokumentów zawierała tę bombę zatytułowaną „Analiza zbiorcza raportów o zdarzeniach niepożądanych po wydaniu pozwolenia”.

Pobierz tutaj: https://phmpt.org/wp-content/uploads/2021/11/5.3.6-postmarketing-experience.pdf
Lub tutaj, zdublowane na serwerach NN: translate.goog/files/536-postmarketing-experience.pdf


Dokument ujawnia, że w ciągu zaledwie 90 dni po wydaniu przez EUA szczepionki mRNA firmy Pfizer, firma była już świadoma dobrowolnych raportów o niepożądanych reakcjach, które ujawniły 1223 zgony i ponad 42 000 raportów niepożądanych opisujących łącznie 158 893 działań niepożądanych . Raporty pochodziły z wielu krajów, w tym ze Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Włoch, Niemiec, Francji, Portugalii, Hiszpanii i innych krajów. Poza „zaburzeniami ogólnymi”, nr 1 najczęściej zgłaszaną kategorią działań niepożądanych związanych ze szczepionką zawierającą mRNA były zaburzenia układu nerwowego , z liczbą 25 957 zgłoszeń.
Pfizer wstrzymał całkowitą liczbę dawek wydanych na całym świecie, powołując się na tajemnice handlowe korporacji. Wskazuje na to „(b) (4)” w dokumencie, gdzie określone liczby i fakty są zredagowane. Nawet te liczby – już dość szokujące, biorąc pod uwagę naleganie FDA, że szczepionki mRNA są „bezpieczne i skuteczne” – ledwo zarysowują powierzchnię szkód i zgonów spowodowanych przez te szczepionki. „Zgłoszenia są składane dobrowolnie, a skala zaniżania jest nieznana” — mówi Pfizer na stronie 5.

Trzy razy więcej kobiet chorych w porównaniu do mężczyzn
Szokująco, dokument ujawnia, że ponad trzy razy więcej kobiet zostało "uszkodzonych" przez szczepionkę Pfizera w porównaniu z mężczyznami. U kobiet odnotowano 29 914 zdarzeń niepożądanych, a u mężczyzn tylko 9182. Nie wiadomo, czy ta sama liczba mężczyzn i kobiet przyjęła szczepionkę, ale liczba ta ujawnia bardzo realną możliwość wystąpienia ryzyka uszkodzenia szczepionki związanego z płcią, które FDA dołożyło wszelkich starań, aby to ukryć. Anegdotycznie, większość uszkodzeń neurologicznych, które zaobserwowaliśmy u osób, które zostały uszkodzone przez szczepionkę – drgawki, drętwienie, ból itp. – dotyczy kobiet, a nie mężczyzn. Wygląda na to, że FDA wie, że szczepionka mRNA wykazuje nieproporcjonalny, specyficzny dla płci profil uszkodzeń, który dotyka również kobiety pod względem samoistnych aborcji (również omówionych w raporcie).
Pfizer powiedział FDA, że jego szczepionki mRNA mogą powodować „zaawansowaną chorobę”
Również ku szokowi wielu obserwatorów, którzy właśnie zagłębiają się w ten papierosowy dokument, Pfizer powiedział FDA w „Obawach dotyczących bezpieczeństwa” (sekcja 3.1.2), że wstrzyknięcie mRNA może spowodować „zaawansowaną chorobę związaną ze szczepionką (VAED), w tym choroba układu oddechowego związana ze szczepionką (VAERD).”
Oznacza to, że FDA wiedziała, że szczepionka może zachorować i zabić pacjentów, którzy później zostali zarażeni. Pod etykietą „brakujące informacje” firma Pfizer poinformowała również FDA, że nie ma informacji na temat „Stosowania w ciąży i laktacji” ani „Stosowania u dzieci w wieku poniżej 12 lat”.

„Skuteczność szczepionki” została również wymieniona jako „brakujące informacje” przez firmę Pfizer. Innymi słowy, Pfizer powiedział FDA, że jego szczepionki mogą zabijać ludzi i że nie ma informacji na temat skuteczności szczepionki , jednak FDA oszukańczo promowała szczepionkę jako „bezpieczną i skuteczną”. Pfizer powiedział nawet FDA, że nie ma informacji o bezpieczeństwie stosowania u kobiet w ciąży, jednak FDA (oraz Fauci, CDC itp.) przeforsowały szczepionkę dla kobiet w ciąży, pomimo całkowitego braku informacji o bezpieczeństwie. Na podstawie tego dokumentu wydaje się, że sama FDA była głęboko w przestępczym spisku mającym na celu ukrycie prawdy o urazach i zgonach spowodowanych szczepionkami, jednocześnie udzielając zezwoleń na użytkowanie tym samym korporacjom, które otwarcie powiedziały FDA, że jej produkty zabijają ludzi. Zauważ też, że cały kompleks korporacyjnych mediów kłamał od pierwszego dnia, fałszywie twierdząc, że szczepionka nikogo nie zabiła. Są oczywiście współwinni tego holokaustu szczepionkowego .

Spontaniczne aborcje, śmierć noworodków i inne skutki dla kobiet w ciąży
W części zatytułowanej „Stosowanie w ciąży i laktacji” raport omawia doniesienia o powiązaniu szczepionki mRNA z: samoistne poronienie (23), oczekujące wyniki (5), przedwczesny poród ze zgonem noworodka, samoistne poronienie ze śmiercią wewnątrzmaciczną (po 2), samoistne poronienie ze zgonem noworodka i normalne wyniki (po 1). Zauważ, że „spontaniczna aborcja” stanowi zdecydowanie największą liczbę w tych raportach. Innymi słowy, FDA wiedziała, że ta szczepionka zabije nienarodzone dzieci , ale i tak wepchnęła ją na kobiety w ciąży.

Wszystkie szczepionki mRNA muszą zostać natychmiast wstrzymane, a biurokraci FDA muszą zostać oskarżeni i aresztowani
Ten poufny dokument — tylko pierwszy z tysięcy, który jeszcze nie został opublikowany — ujawnia dwie krytyczne rzeczy:
1) FDA dopuściła się oszustwa kryminalnego i wprowadzenia w błąd w zatwierdzaniu szczepionek mRNA jako „bezpiecznych i skutecznych”. Oznacza to, że czołowi decydenci FDA muszą teraz stanąć w obliczu aresztowania i postępowania karnego.
2) Szczepionka mRNA była znana przez firmę Pfizer jako śmiertelna nawet w pierwszych trzech miesiącach stosowania w nagłych wypadkach. Oznacza to, że Pfizer jest również współwinny śmierci niewinnych ofiar, ponieważ sam Pfizer powinien był wycofać swoją śmiertelną szczepionkę i wstrzymać wszelką sprzedaż i dystrybucję.
naturalnews.com/…poses-fda-criminal-cover-up-of-vaccine-deaths.html

Czołowy lekarz twierdzi, że „szczepionki” covid są celowo zaprojektowane, aby zmniejszyć populację na świecie
Ethan Huff

Dr Shankara Chetty, południowoafrykański lekarz rodzinny, któremu przypisuje się poprawę wczesnego leczenia Covid-19, mówi, że celem programu masowych „szczepień” jest „kontrola i zabicie duża część naszej populacji, w której nikt nie podejrzewał, że zostaliśmy otruci”. W niedawnym oświadczeniu dr Chetty wyjaśnił, że proces umierania wywołany zastrzykami został zaprojektowany w taki sposób, aby był niewykrywalny. Ludzie zaczną chorować z tego czy tamtego, a objawy będą tak szerokie, że trudno będzie definitywnie przymocować ich do zastrzyków.

„Zgonów, które mają nastąpić po szczepieniach, nigdy nie będzie można przypisać truciźnie” – powiedział. „Będą zbyt zróżnicowane, będzie ich zbyt wiele i będą w zbyt szerokich ramach czasowych, abyśmy mogli zrozumieć, że zostaliśmy otruci”.

Dr Chetty twierdzi, że skutecznie wyleczył ponad 7000 pacjentów „bez jednej hospitalizacji lub śmierci”. Doskonale zdaje sobie również sprawę z rządowej kampanii cenzury przeciwko protokołom wczesnego leczenia, które zapewnia swoim pacjentom. „Myślę, że perspektywa wokół tego, co się dzieje, jest niezwykle ważna” – wyjaśnił dr Chetty podczas telekonferencji Zoom. „Musimy zrozumieć, jaki jest cel. Wszyscy wiedzą, że są niespójności, że jest przymus, ale musimy zrozumieć, dlaczego. Dlaczego tam jest?

Białko kolce szczepu jest „patogenem… powodującym całą śmierć w chorobach pospolitych”
W opinii dr Chetty'ego, jest jedna rzecz, która wydaje się być przyczyną wszystkich zgonów przypisywanych covid, a tą rzeczą jest białko kolce. Ten „patogen”, jak go opisuje, znajduje się w (Johnson & Johnson, AstraZeneca) lub wytwarzany przez (Pfizer-BioNTech, Moderna) tak zwane „szczepionki”. I to właśnie ten patogen w końcu zabije miliony, jeśli nie miliardy ludzi.
„Wygląda na to, że... że zaprojektowali wirusa i umieścili na nim ten pakiet klasy broni, zwany „białkiem kolczastym”” – wyjaśnił dr Chetty. Tylko niewielka liczba osób doświadcza natychmiastowej „reakcji alergicznej” na „najbardziej dopracowaną toksynę”, mówi, zwykle w ciągu pierwszych ośmiu dni od wystąpienia objawów. Zastrzyki przedłużają jednak tę reakcję alergiczną „na dłużej”.

„Zaczynamy dostrzegać uszkodzenia śródbłonka [wyściółki naczyń krwionośnych], które ta szczepionka powoduje za pomocą białka kolczastego, z jego wpływem na receptory ACE2” – ostrzega dr Chetty. „To są śmierci, które mają nastąpić. I nigdy nie zostaną przypięte do białka kolczastego, bardzo dobrze opracowanej toksyny”. „Teraz białko kolczaste jest również białkiem błonowym. Tak więc mRNA rozprowadzi to po całym naszym ciele. Powstanie w różnych tkankach naszego ciała. Zostanie on włączony do tych błon wokół naszego ciała i tych konkretnych tkanek”. Ponieważ te białka kolczaste są rozpoznawane przez organizm jako obcy najeźdźcy, układ odpornościowy nadmiernie reaguje w sposób autoimmunologiczny – co oznacza, że atakuje sam siebie. Tu zaczyna się proces powolnej śmierci.

„Teraz ta toksyna na dłuższą metę sprawi, że ludzie z wcześniej istniejącą chorobą będą mieli te choroby irytujące”, ostrzega. Co gorsza, te toksyny zawierają „ kawałki białka HIV ”, co wyraźnie pokazuje, że zostały one genetycznie zmodyfikowane, mówi dr Chetty. Ludzie z rakiem „będą mieli zaostrzenie raka i powiedzą, że zmarli na raka”. „Ludzie z urazami naczyń lub predyspozycjami, tacy jak nasi diabetycy i [ci z nadciśnieniem], będą mieli udary i zawały serca, a reszta w różnym czasie, i przypiszemy to ich wcześniejszym schorzeniom” – dodał.
„Z biegiem czasu ludzie rozwiną choroby autoimmunologiczne, których różnorodność nigdy nie zostanie rozwiązana przez żadną interwencję farmaceutyczną, ponieważ są one zbyt ukierunkowane”. naturalnews.com/…at-covid-19-vaccines-have-saved-a-single-life.html
Bos016
Mass-ściek informuje, że "górale z Podhala tłumnie" zaczęli przyjmować eliksir szczęścia. Czy może ktoś to potwierdzić?