pl.news
34.8K

Transwestyci: Dla dekadencji Watykanu to "rewolucja i nadzieja"

10 sierpnia Franciszek spotkał się z czwartą grupą transwestytów.

Watykańska gazeta OsservatoreRomano.va (propagandysta: Giampaolo Mattei) entuzjastycznie określiła ten niezbity dowód na dekadencję Watykanu jako "rewolucję i nadzieję".

Podczas spotkania Franciszkowi towarzyszyli: Siostra Geneviève Jeanningros, ksiądz z Torvaianica Ojciec Andrea Conocchia oraz Kardynał Konrad Krajewski.

Transwestyci to homoseksualne prostytutki, które roznoszą Aids, małpią ospę oraz inne choroby, nie wspominając o wiecznym potępieniu.

To już czwarty raz, kiedy Bergoglio promuje homoseksualną prostytucję. Do podobnych spotkań doszło 27 kwietnia, 22 czerwca i 3 sierpnia.

Ze łzami w oczach OsservatoreRomano.va przedstawia prostytutki jako osoby "głęboko cierpiące" i "wrażliwe", a także fantazjuje o Ewangelii Bergoglio, która "mówi nam, żebyśmy byli otwarci na wszystkich" oraz że "każdy ma swoją godność" itp. Co nie zmienia faktu, że sam Franciszek otacza się niewielką grupą dekadenckich przyjaciół i oligarchicznych dziennikarzy, nie wspominając o marginalizowaniu zwykłych katolików.

Grafika: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsQbbofopejr

CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
.
BERGOG - LUBI TO.
.
.
More
.
.

BERGOG - LUBI TO.

.
.
POLSKA ZNÓW POD OKUPACJĄ
🤮 🤮 🤮