KRACH FINANSOWY TUŻ, TUŻ - CZY JESTEŚ PRZYGOTOWANY ?

„Wcześniej ratowali banki, kiedy przejęły je siły deflacyjne. Ale już nie mogą: wydrukowali wszystko, co mogli, bez tworzenia hiperinflacji. To jest …
Robert Suchowski
olek19801
Czemu ,,panoszą''? Mają za co to kupują, a dzieci mają swój żywioł. Sklep to nie biblioteka.
Mnie bardziej ciekawi co tam kupują. Bo słyszałem o uchodźcach z Ukrainy, którzy kupują sobie telefony za 2000 zł. Jeśli to prawda, to ja na pewno nie zamierzam im do tych telefonów dokładać.
olek19801
Panoszą się, Waść, bo nawet do półek z towarem nie można spokojnie podejść. Sklep to nie boisko i chyba nie muszę się kiwać o przysłowiową piłkę? Doskonale widać niski poziom kultury u tych ludzi i zaobserwowałem irytację polskich rodzin. Z innymi patrzyliśmy jak rzucają się na towar, dosłownie jakby uruchomili tranzyt na Wschód :) A co kupują? Wszystko. Byłem w kilku sklepach. Baby kupują …More
Panoszą się, Waść, bo nawet do półek z towarem nie można spokojnie podejść. Sklep to nie boisko i chyba nie muszę się kiwać o przysłowiową piłkę? Doskonale widać niski poziom kultury u tych ludzi i zaobserwowałem irytację polskich rodzin. Z innymi patrzyliśmy jak rzucają się na towar, dosłownie jakby uruchomili tranzyt na Wschód :) A co kupują? Wszystko. Byłem w kilku sklepach. Baby kupują ciuchy, kosmetyki, coś do domu. Chłopy rzeczywiście okupują elektronikę, telefony, ale też kupują dużo ubrań i butów.
Co ciekawe, osoby, które nie posądzałbym o zasobność portfela, mają jednak środki na dobre zakupy. Albo są w posiadaniu własnych diengów, albo nieźle zasila ich nasze państwo.
W każdym razie ta wojenka na Ukrainie to spektakl dla idiotów.
Nawet jak to skończą wyrafinowani reżyserzy, to Polska ma problem z dziką nacją. Tak postrzegam przybyszów. Nie wspierałem i nie będę dobrowolnie wspierał dziczy. W Polsce jest dość rodaków w potrzebie. Jest komu pomagać.
Robert Suchowski
,,To oni wyrzucą emerytów z ich zimnych jak kamień mieszkań. Oni poniosą całą winę. I słusznie, ponieważ jest to złe „prawo”, które zawsze promowało kapitalizm''
Nie ogarniam tego tekstu. Czyżby autor pochwalał wyrzucanie emerytów z mieszkań? Nie mówię, że kapitalizm jest jakiś super; monopolizm jest niebezpieczny, ale taka uogólniająca krytyka kapitalizmu jakoś mnie niepokoi.
olek19801
Byłem na zakupach. Same Ukry! Nie do wiary jak się panoszą, a ich dzieci krzyczą i gonią po całym sklepie, nie da się spokojnie myśleć.
WYKLĘTY
Ktoś to reżyseruje
Chyba nie Polacy
GG DD
Mądrze napisane!