Join Gloria’s Christmas Campaign. Donate now!
Clicks66

Pedofilia w Kościele katolickim - ks. prof. Andrzej Kobyliński #5

CarolineMari
12
Publicerades den 17 sep. 2018 1. Jaka jest prawda o pedofilii w Kościele katolickim? Dlaczego reakcja władz kościelnych często nie służy jej skutecznemu zapobieganiu? Czy są konieczne zmiany w stylu …More
Publicerades den 17 sep. 2018
1. Jaka jest prawda o pedofilii w Kościele katolickim? Dlaczego reakcja władz kościelnych często nie służy jej skutecznemu zapobieganiu? Czy są konieczne zmiany w stylu życia księży katolickich? Czy rodzice posyłający dzieci na zajęcia z księżmi mogą mieć pewność, że będą bezpieczne?

Maciej Mikurda i Karol Fjałkowski rozmawiają z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim, filozofem i etykiem, pracownikiem Instytutu Filozofii Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

Ostatnia część rozmowy z ks. prof. Andrzejem Kobylińskim, która odbyła się w sali wykładowej Instytutu Filozofii UKSW w Warszawie w czerwcu 2018 r.

2. Zapraszamy na wykład Karola Fjałkowskiego pt. "Ekonomia religii".

Co się okaże, jeżeli spojrzymy na religię jako dziedzinę racjonalności i interesów, a do jej badania zastosujemy metody i narzędzia ekonomii? Ekonomiści zajmujący się religią potrafią w prosty i przekonujący sposób wyjaśniać i przewidywać zachowania konsumentów usług duchowych oraz decyzje przywódców kościołów i sekt dotyczące doktryny, kultu i relacji z państwem.

Zapraszamy na PRZYSTĘPNE DLA KAŻDEGO wprowadzenie w ekonomiczny punkt widzenia na religię. Wszystkie szczegóły na stronie wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/20734...

3. Jeśli doceniasz naszą pracę, możesz przyczynić się do dalszego rozwoju Fundacji Panteon, wspierając nas finansowo. Kwoty w dowolnej wysokości prosimy przesyłać z dopiskiem "darowizna na cele statutowe" na rachunek:

59 2530 0008 2053 1034 3707 0002

Twoja pomoc jest bardzo potrzebna i będzie dobrze wykorzystana, dzięki niej zorganizujemy nowe debaty i opublikujemy więcej filmów. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za zlecenia stałe, nawet niewielkich kwot. Dziękujemy!

4. Wszystkie aktualności na naszym profil na Facebooku: http://fb.me/fundacja.panteon
Kategori
dubon likes this.
borgan
borgan likes this.