Clicks864

Zakrátko príde vaša voľba, vezmete si značku?

5. júla 2020 - varovanie od Pána Ježiša, zdieľané s nami sestrou Barborou.

Písmo: 1. Timotejovi 4:1-2 "Ale Duch výslovne hovorí, že v neskorších časoch odstúpia niektorí od viery, ktorí budú počúvať bludných duchov a učenia démonov, hovoriacich v pokrytectve lož, majúci žhavo poznačené vlastné svedomie"

Slová Pánove: Buďte triezvej mysle, SATAN infiltroval cirkev ľudí. Tí, ktorí sú bez múdrosti, poznania a porozumenia, ho teraz nasledujú bez kladenia si otázok. Stojí pred nimi vysoký a pyšný, pretože ich oči sú zatvorené pre PRAVDU, nemôžu ho vidieť. Rozpráva s jazykom hada, pritom oni ho nemôžu počuť. Učí odlišné EVANJELIUM. Varoval som vás už od začiatku, čo by sa malo udiať v posledných dňoch. Tí čo majú oči a uši môžu vidieť, ako sa Jánovo Zjavenie postupne odkrýva pred ich vlastnými očami. Moje oči prehľadávajú Zem. Vídam, čo je nevysloviteľné. Počúvam rúhanie. JA SOM všade. Všetko vidím. Ani jeden nemôžu skryť ich myšlienky alebo skutky predo Mnou. ŠELMA a FALOŠNÝ PROROK spojili sily. Zatiaľ čo súd dopadá na skazený svet, JA SOM ZOSMIEŠŇOVANÝ. Môj pohár hnevu preteká. Buďte ostražití, diabol sa túla po Zemi a hľadá, koho môže zožrať. Neprestajne sa modlite. Zakrátko príde vaša voľba. Vezmete si ZNAČKU? Nebuďte oklamaní, Utečte z NESVÄTEJ Cirkvi človeka teraz, kým je ešte trocha času. JA SOM PRI VAŠICH DVERÁCH!

Scenár 3. svetovej vojny, ktorý bude vyzerať ako reálna vojna, je zničiť satanove kráľovstvá, biely dom v DC, Ježiš ho Nazýva satanov dom, buckinghamský palác, vatikán a mnohé ďalšie miesta. Len aby ste vedeli, nech sa nebojíte. Je to celosvetová operácia. Čakajte a pozerajte sa a MODLITE SA. Prosím nepíšte mi, pretože všetci beztak budeme skôr či neskôr off line. Mnohé Zmeny prichádzajú. Modlím sa za každého z vás. Naša Nádej je v Ježišovi. On Úplne Riadi. Ježiš Žehnaj každého a drž nás v bezpečí v tomto čase.

youtube.com/watch?v=RbZB7SNUxIE
posledna-polnica.blogspot.com/2020/07/zakratko-pride-vasa-volba-vezmete-si.html
Public domain
TerezaK
Slibte mi, ó můj lid, že nepadnete do rukou protivníka!
ARMÁDY NEBES VÁM PŘIJDOU NA POMOC A BUDETE VYTRŽENI DO SPÁNKU A BUDETE…