Taliansky biskup sa zúčastnil inaugurácie slobodomurárskej lóže!

5. októbra 2022 Krátke správy Rôzne správy naznačovali, že za obmedzovanie latinských omší najviac lobovali biskupi z Talianska. Jeden z nich sa …
veritas18
Čemu se divit, dnesni biskupove jsou skoro vsichni massoni, kryptozide a navic jsou jinak orientovani(homo, pedo). Jinak by branili pravou viru a Tradici, ale misto toho jsou vlci a pousti jine vlky, aby likvidovali Cirkev Kristovu a ovecky. Divim se, ze obycejni verici si nechavaji promyvat mozky globalistickymi kazanimi v kostelich s protestantizujicimi a judaizacnimi cili. Vse to vede k totalnimu …More
Čemu se divit, dnesni biskupove jsou skoro vsichni massoni, kryptozide a navic jsou jinak orientovani(homo, pedo). Jinak by branili pravou viru a Tradici, ale misto toho jsou vlci a pousti jine vlky, aby likvidovali Cirkev Kristovu a ovecky. Divim se, ze obycejni verici si nechavaji promyvat mozky globalistickymi kazanimi v kostelich s protestantizujicimi a judaizacnimi cili. Vse to vede k totalnimu rozkladu Cirkve, prave viry a Tradice, ke globalizaci a transformaci na New Age. Take mnoho vericich nepostrehlo, ze Bergoglio je neomarxisticky a neoliberalni vudce. Neomarxismus a levicovy liberalismus jsou bratranci marxismu a komunismu a oboji vždy vede k totalite se všemi dusledky. Pokud timto je uz prosycena Cirkev, tak s tim jde ruku v ruce i diktatura cirkevniho systemu. Omezovani role kardinalu, biskupu, vysvecenych knezi a vse bude centralizovano v cele s diktatorem-novodobym cernym papezem. Pokud se neodstrani Bergoglio a nevycisti system od teto mafie, tak to bude spis horsi. Podobne to je ve svetske spolecnosti, kdy nastupuje tvrda totalita v USA a v Evrope. Totalita neomarxismu a levicoveho liberalismu.
Janko333
Proroctvo svätého Františka z Assisi: Východná schizma a budúce súženie v Cirkvi
Krátko pred smrťou zvolal František bratov a povedal im o budúcich súženiach a napomínal ich slovami: "Konajte všetko riadne, bratia, buďte pevní a dúfajte v Pána. Blížia sa veľké časy ťažkostí a útrap, v ktorých sa rozmôžu neporiadky a nebezpečenstvo svetského i duchovného rázu, láska mnohých ochladne a zlo …More
Proroctvo svätého Františka z Assisi: Východná schizma a budúce súženie v Cirkvi
Krátko pred smrťou zvolal František bratov a povedal im o budúcich súženiach a napomínal ich slovami: "Konajte všetko riadne, bratia, buďte pevní a dúfajte v Pána. Blížia sa veľké časy ťažkostí a útrap, v ktorých sa rozmôžu neporiadky a nebezpečenstvo svetského i duchovného rázu, láska mnohých ochladne a zlo zlých prekročí všetku mieru.
Moc démonov bude viac ako inokedy pustená z reťaze a nepoškvrnená čistota nášho aj iných rádov sa natoľko poruší, že len nemnohí kresťania budú s úprimným srdcom a dokonalou láskou poslušní pravému pápežovi rímskej cirkvi. (....)
Potom sa rozmnožia pohoršenia, náš rád sa rozštiepi a mnohé ďalšie budú úplne zničené, pretože sa bludu nebude odporovať, ale prisvedčovať.
Nastane toľko rozdielnych názorov a sporov medzi ľudom, rehoľníkmi aj v kléru, že keby ony dni neboli skrátené, boli by zvedení a oklamaní aj vyvolení (keby to bolo možné).
Prídu nesmierne pokušenia a zvádzania k zlu. Kto sa osvedčí, dostane korunu života. Beda tým, ktorí budú vlažní a nedokážu odolávať pokušeniu dopustenému ku skúšaniu vyvolených.
Tí však, ktorí s planúcim duchom a z lásky i horlivosti pre pravdu a zbožnosť zostanú verní, budú trpieť prenasledovaním a bezprávím, ako by boli neposlušní a schizmatici. Pán však bude útočiskom prenasledovaných a zachráni tých, čo v neho dúfali.
Svätosť života bude uvádzaná v posmech tými, ktorí sa k nemu len navonok hlásia, a preto im Pán nepošle vznešeného pastiera, ale ničiteľa a zhubcu."Masima. zdroj: Sti Francisci Assisiensis opera omnia. Paris 1880
-----
Keby som si mal vybrať medzi Benediktom a Františkom tak Benedikt. Sú veci ktoré sa mi na Františkovi nepáčia, robí chyby, ale vyhlasovať či je František pravý alebo nepravý pápež nám nepatrí, a nás to ani nespasí. Našou povinnosťou je sa za kňazov modliť, čas ukáže všetko.

Nikdy nepadnú tí, ktorí sú stále s pápežom. Kto nie je s pápežom nie je v pravde. Satan vám nahovorí, že pápež zrádza pravdu, a tak satan borí základ - Dokonca vám nahovorí, že ja sama neschvaľujem konanie Svätého Otca. Tak sa mojím menom šíria ostré kritiky. Nahovoril vám, že ste strážcami tradície a obhajcami viery a zatiaľ vás ako prvých pripraví o vieru a nenápadne strhne do bludu. Nahovorí vám, že pápež zrádza pravdu, a tak satan borí základ, o ktorý sa opiera Cirkev, a ktorý uchováva pravdu po stáročia neporušenú. Dokonca vám nahovorí, že ja sama neschvaľujem konanie Svätého Otca. Buďte bdelí, buďte múdri, pretože temnota všetko zahaľuje. Ako môže Matka verejne kritizovať pápežove rozhodnutia, keď jedine on má zvláštnu milosť pre vykonávanie tejto vznešenej služby?PAPEZ JEZISOV NASTUPCA
Don Stefano Gobbi - SK