Clicks1.1K
Edward7
1

Otwarty homoseksualista w Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich

David McLoone
WATYKAN, 25 marca 2021 r. ( LifeSiteNews ) (..)Francis mianował Juana Carlosa Cruz, otwarcie homoseksualnego mężczyznę, do Papieskiej Komisji ds. Ochrony Nieletnich w środę. Cruz sam jest ofiarą wykorzystywania seksualnego przez duchownych. Zgodnie z raportem Johna Jaya z 2004 r. Dotyczącym charakteru i zakresu seksualnego wykorzystywania nieletnich przez duchownych: „Wyniki naszego badania wskazują, że spośród wszystkich ofiar, których płeć została podana,… 81% stanowili mężczyźni, a 19% kobiety”. Innymi słowy, wydaje się, że wykorzystywanie seksualne dokonywane przez członków kapłaństwa ma w przeważającej mierze charakter homoseksualny.

Jednak Margaret Smith, badaczka John Jay College of Criminal Justice, ostrzegła : „W tym momencie nie znajdujemy związku między tożsamością homoseksualną a zwiększonym prawdopodobieństwem wykorzystywania seksualnego”. Karen Terry, inna badaczka, argumentowała: „Ktoś może popełniać akty seksualne, które mogą mieć charakter homoseksualny, ale nie mają tożsamości homoseksualnej”.

Wcześniej , w 2018 roku, Cruz spotkał się już z (..) Francis w Watykanie na prywatnym spotkaniu, na którym twierdził, że "papież" utwierdził go w jego homoseksualizmie, mówiąc mu, że „Bóg uczynił cię gejem”. Cruz powiedział wtedy, gdy Francis powiedział mu: „Nie ma znaczenia, że jesteś gejem. Bóg cię takim stworzył i tak cię kocha, a mnie to nie obchodzi. "Papież" kocha cię takim, jakim jesteś, musisz być szczęśliwy z tego, kim jesteś ”. Kiedy zwrócono się do LifeSiteNews o wyjaśnienie, czy Francis wypowiedział taki komentarz, jak twierdzi Cruz, Cristina Ravenda z watykańskiego biura prasowego: „Watykan nie komentuje prywatnych rozmów :"Papieża"”. Od tego czasu nie przedstawiono żadnych wyjaśnień.

Katechizm Kościoła Katolickiego stwierdza, że osoby o skłonnościach homoseksualnych „należy przyjmować z szacunkiem, współczuciem i wrażliwością”, dodając, że „[e] należy unikać samego znaku niesprawiedliwej dyskryminacji w stosunku do nich”. Mając to na uwadze, Katechizm opisuje aktywność homoseksualną jako „poważną deprawacją” (to potępienie jest) oparte na Piśmie Świętym (ciężki grzech dopow.) i że takie czyny są „wewnętrznie nieuporządkowane”. W rezultacie „osoby homoseksualne są wezwane do czystości”.

Pomimo jasnego, tradycyjnego nauczania Kościoła na temat związków osób tej samej płci, Cruz uderzył w zeszłym tygodniu w Kongregacji Nauki Wiary (CDF), która właśnie wydała orzeczenie zakazujące błogosławienia związków osób tej samej płci . Cruz, zdeklarowany zwolennik zmiany odwiecznej (i biblijnej) doktryny Kościoła na temat homoseksualizmu, powiedział, że osoby stojące za dokumentem Kongregacji Nauki Wiary „są całkowicie w swoim własnym świecie, z dala od ludzi i próbując bronić tego, czego nie da się obronić”. Zasugerował: „Jeśli Kościół i Kongregacja Nauki Wiary nie posuną się naprzód ze światem … katolicy nadal będą uciekać”, dodając, że "papież" nie zgadza się z przywódcami Kongregacji Nauki Wiary.

Cruz będzie teraz przez trzy lata zasiadał w Papieskim Komitecie ds. Ochrony Nieletnich. W trakcie swojego pontyfikatu Francis wielokrotnie sygnalizował poparcie dla homoseksualnego lobby w Watykanie, wywyższając ich głównych rzeczników, takich jak ks. Jamesa Martina na wysokie stanowiska w Kurii Rzymskiej i hierarchii kościelnej.
Zaledwie pięć miesięcy temu, w październiku , "Papież" wywołał wstrząsy na całym świecie po tym, jak ujawniono, że popiera tworzenie praw dotyczących związków cywilnych dla par homoseksualnych, aby ich związki zostały uznane przez prawo. Posunięcie to było powszechnie postrzegane jako jego najwyraźniejsza deklaracja publicznego poparcia dla praktyki, która jest moralnie zabroniona przez oficjalne nauczanie Kościoła katolickiego.
lifesitenews.com/…pontifical-commission-for-the-protection-of-minors przez - stateofthenation.co/?p=58035

.

Do 40 % homoseksualistów to pedofile (oficjalnie, nieoficjalnie to większość tylko nie praktykujący, nie mający okazji...)

Badania. Do 40 procent gejów z LGBT to aktywni pedofile. Jak pokazują badania naukowców odsetek homoseksualistów, którzy są pedofilami dochodzi do 40 proc. I to oni – jako najgroźniejsi – znacznie częściej molestują dzieci niż tzw. pedofile heteroseksualni “..”Badania nad występowaniem pedofilii wśród gejów nie są obce naukowcom. Sprawą zajęli się m.in. dr Freund i dr Heasman z Clarke Institute of Psychiatry w Toronto. Badania przeprowadzone przez dr Freuda wykazały, że 34 proc. homoseksualistów to pedofile, według drugiego naukowca to 32 proc. “...”We własnej praktyce lekarze zajmowali się 457 pedofilami. 36 proc. z nich okazało się być gejami (Freund K. et al., Pedophilia e heterosexuality v. Homosexuality. J Sex & Martial Therapy, 1984; 10, 193-200). W badaniach przyjęto, że pedofil to osoba, która dokonała przestępstwa seksualnego na dziecku (czy dzieciach). “. więcej -salon24.pl/…nia-do-40-procent-gejow-z-lgbt-to-aktywni-pedofile

GEJOWSKA TĘCZA TO ZNAK BESTII
Orędzia