yagu
Czy to wojsko będzie z ostrą amunicją ? Jakie mają limity do odstrzału ? Są jakieś plany ?
--rN-- shares this
2.2K
Weronika....S
@TomUrb Tym razem się z tobą nie zgadzam. To podpucha Kaczyńskiego, aby odwrócić uwagę. Gdy proszono go o całkowity zakaz aborcji odpowiadał, że lewica obali i wprowadzi bez ograniczeń. Zmienił zdanie, a wcześniej prześladował w PiSie tych, co głosowali za projektem Stop Aborcji. To dobre ziarno, ale rzucone w błoto, w chaos społeczny, prawny i religijny, którego nie było w całej dotychczasowe…More
@TomUrb Tym razem się z tobą nie zgadzam. To podpucha Kaczyńskiego, aby odwrócić uwagę. Gdy proszono go o całkowity zakaz aborcji odpowiadał, że lewica obali i wprowadzi bez ograniczeń. Zmienił zdanie, a wcześniej prześladował w PiSie tych, co głosowali za projektem Stop Aborcji. To dobre ziarno, ale rzucone w błoto, w chaos społeczny, prawny i religijny, którego nie było w całej dotychczasowej historii Kościoła i Polski. I on wie kiedy i jak rzuca to ziarno.
TomUrb
Może i tak być... Dziś słuchałem kazania ks. Natanka bodajże z dwóch dni temu - on do tego wyroku TK odniósł się również jako do interwencji Bożej (a więc nie Kaczej 🤪).

Na pewno ta cała awantura pozwala znowu zorientować się kto kogo i co popiera. Zauważmy, że te wszystkie intrygi są tylko brudną grą ludzi o brudnych sumieniach, z pewnością niemiłych Panu.
Jednym z pozytywów jest także to, że …More
Może i tak być... Dziś słuchałem kazania ks. Natanka bodajże z dwóch dni temu - on do tego wyroku TK odniósł się również jako do interwencji Bożej (a więc nie Kaczej 🤪).

Na pewno ta cała awantura pozwala znowu zorientować się kto kogo i co popiera. Zauważmy, że te wszystkie intrygi są tylko brudną grą ludzi o brudnych sumieniach, z pewnością niemiłych Panu.
Jednym z pozytywów jest także to, że temat ten tak zajął gazetę-g***o-prawda-wyborczą, że na razie nie grzeje pandemią.
V.R.S.
@TomUrb
Jeżeli ma Pan jakiekolwiek wątpliwości jaki jest plan nowogrodzian nowej normalności polecam ten śmieszno-straszny tekst:
wpolityce.pl/…bi-grzegorz-szczesc-boze-braun
Weronika....S
To spowodowało znieważanie kościołów i agresję jakby te feministki były demonami z piekła. Wykorzystanie Bożego prawa przez Kaczyńskiego w niecnym interesie jest niegodziwe, zrobił to by odwrócić uwagę od protestów przeciwko represjom koronawirusowym.
Weronika....S
A to obłudnicy ci pisowcy na czele z Kaczyńskim!!!! Gdy rządziła PO zawsze głosowali za całkowitą ochroną życia. A potem, gdy doszli do władzy, odrzucali projekty antyaborcyjne. A teraz w tym zamęcie wpadli na judaszowy pomysł, by odwrócić uwagę i skanalizować protesty, aby były one nie tyle przeciwko władzy, co przeciwko Kościołowi. I tak się stało. Feministki nie dewastują urzędów państwowych …More
A to obłudnicy ci pisowcy na czele z Kaczyńskim!!!! Gdy rządziła PO zawsze głosowali za całkowitą ochroną życia. A potem, gdy doszli do władzy, odrzucali projekty antyaborcyjne. A teraz w tym zamęcie wpadli na judaszowy pomysł, by odwrócić uwagę i skanalizować protesty, aby były one nie tyle przeciwko władzy, co przeciwko Kościołowi. I tak się stało. Feministki nie dewastują urzędów państwowych czy miejsca obrad i decyzji Trybunału, tylko atakują kościoły, kapłanów i wiernych. Może to dość daleka droga, ale skojarzyło mi się to z pomysłem Nerona, skierowania nienawiści Rzymian przeciwko chrześcijanom, oskarżanych o podpalenie Rzymu. Teraz nienawiść sprytnie skierowano na kościoły i katolików z wykorzystaniem spodziewanych zapewne agresywnych reakcji feministek. Niewątpliwie dla feministek jest to ,,podpalenie ich rzymu,,.
TomUrb
Nie lękajmy się. Ten wyrok TK to jest interwencja Boża, która rozpętała zupełnie nowy front w Polsce. System walczy sam ze sobą.
V.R.S.
Oby miał Pan rację.
przeciwherezjom
Z Wszystkimi Świętymi naraz ciężko walczyć. Sama policja nie wystarczy....
V.R.S.
Nowego Porządku.
scythia
Pamiętam wojsko na ulicach w 81r. Tylko, że wtedy było mniej ORMOwców ideowców. Ludzie byli bardziej solidarni i pomagali sobie w trudnym czasie. A teraz???? Jest na odwrót miliony "ORMOwców kowidowców" a nas garstka i to na dodatek politycznie skłóconych
V.R.S.
@scythia
I po to cała akcja moim zdaniem żeby skłócić ludzi i nie było szans zbudować wspólnego frontu wobec zamordyzmu władzy. Zagrano wyjątkowo umiejętnie, prowokując z jednej strony lewaków, z drugiej próbując ustawić katolików w sytuacji bez wyjścia tj. przedstawienia obecnej władzy jako jedynej ich nadziei obrony przed obecnością kobiet uprzedmiotawiających naturalny cykl narodzin i własne …More
@scythia
I po to cała akcja moim zdaniem żeby skłócić ludzi i nie było szans zbudować wspólnego frontu wobec zamordyzmu władzy. Zagrano wyjątkowo umiejętnie, prowokując z jednej strony lewaków, z drugiej próbując ustawić katolików w sytuacji bez wyjścia tj. przedstawienia obecnej władzy jako jedynej ich nadziei obrony przed obecnością kobiet uprzedmiotawiających naturalny cykl narodzin i własne potomstwo oraz ich żołnierzami w kościołach. Za całością stoi wyjątkowo diaboliczna siła - przypomina to nieco, przy całej ułomności tej analogii, dramat II wojny światowej i wpychanie jednych w kolaborację z Hitlerem, innych - z Sowietami, aby nie zastanawiali się co się dzieje, do czego prowadzi i kto na tym najbardziej zyskuje.
TomUrb
Cały czas pamiętajmy, że to Pan Bóg jest tym, który trzyma najsilniejsze karty. A nawet jest w stanie wywrócić stół tych wszystkich graczy-szulerów 🤪
fartuszniak leszek
Zawsze trzeba pamiętać, że zawsze najważniejszy jest Bóg w Trójcy Świętej Jedyny.
To co się dzieje to jest z Woli Boga lub dopustu Boga, jeżeli większość ludzi odrzuciła Przykazania Boże, to w to miejsce wszedł szatan czyniąc zamęt, ale i tak ostatnie słowo należy do Boga .
To też jest czas próby dla każdego z nas:
Św. Mateusza 16:24-27
,,Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: Jeśli kto chce pójść…More
Zawsze trzeba pamiętać, że zawsze najważniejszy jest Bóg w Trójcy Świętej Jedyny.
To co się dzieje to jest z Woli Boga lub dopustu Boga, jeżeli większość ludzi odrzuciła Przykazania Boże, to w to miejsce wszedł szatan czyniąc zamęt, ale i tak ostatnie słowo należy do Boga .
To też jest czas próby dla każdego z nas:
Św. Mateusza 16:24-27
,,Wtedy Jezus rzekł do swoich uczniów: Jeśli kto chce pójść za Mną, niech się zaprze samego siebie, niech weźmie krzyż swój i niech Mnie naśladuje.
Bo kto chce zachować swoje życie, straci je; a kto straci swe życie z mego powodu, znajdzie je.
Cóż bowiem za korzyść odniesie człowiek, choćby cały świat zyskał, a na swej duszy szkodę poniósł?

Albo co da człowiek w zamian za swoją duszę?
Albowiem Syn Człowieczy przyjdzie w chwale Ojca swego razem z aniołami swoimi, i wtedy odda każdemu według jego postępowania
."
modernistae prohibere
Miłościwie panujący święty Mateusz wspólnie z naczelnikiem Jarosławem ogłaszają stan wojenny na obszarze całego kraju. W trosce o zdrowie narodu wszyscy obywatele III Rzeczypospolitej zostaną poddani najnowszym osiągnięciom globalnej medycyny w celu podtrzymania zrównoważonego rozwoju (czyt. depopulacji) Krnąbrni i nieposłuszni poleceniom junty wojskowej i Milicji Obywatelskiej będą aresztowani …More
Miłościwie panujący święty Mateusz wspólnie z naczelnikiem Jarosławem ogłaszają stan wojenny na obszarze całego kraju. W trosce o zdrowie narodu wszyscy obywatele III Rzeczypospolitej zostaną poddani najnowszym osiągnięciom globalnej medycyny w celu podtrzymania zrównoważonego rozwoju (czyt. depopulacji) Krnąbrni i nieposłuszni poleceniom junty wojskowej i Milicji Obywatelskiej będą aresztowani i zamykani w ośrodkach internowania powstałych po opuszczonych przez kuracjuszy obiektach sanatoryjnych ( gdzieś kiedyś już to słyszałem 😡 )
Bos016
Zamknięcie Polski od piątku? youtube.com/watch?v=BZOIRp4v0FU
Weronika....S
WOJNA KACZY-STANU Z NARODEM
Radosłąw Grzelak
Jasne, masz racje, ale jak widziałem wiosną patrol składający się z dwóch żołnierzy z bronią długą gotową do szybkiego użycia wtedy to się przeraziłem tego wirusa. Całą noc nie spałem i myślałem o jego mocy(na ludzkie głowy naturalnie 🤔 🤔 🤔 🤔)