Clicks570

JEZUS: Ci, którzy celowo szerzą kłamstwa, są zwykle oklaskiwani i przyjmowani z powodu podstępnego wpływu szatana

KSIĘGA PRAWDY

środa, 11 lipca 2012 roku, godz. 19.30

Moja szczerze umiłowana córko, znosisz Mój ból w tym czasie, kiedy płaczę z powodu wielu dzieci Bożych, które umierają w stanie grzechu śmiertelnego. Jest to tak bardzo bolesne, kiedy cierpię raz jeszcze straszliwe Rany zadane Mi podczas Ukrzyżowania.

Moja córko, ważne jest, abyś zrozumiała, co się z tobą dzieje, ponieważ musisz się przygotować, by radzić sobie z tą Misją, gdy sprawia ci ona takie cierpienie. Spodziewaj się zniewag, które będziesz znosić w Moje Imię. Kiedy w przeszłości jakaś wybrana dusza przekazywała światu Moje święte Słowo, to cierpiała upokorzenie, tak jak ty teraz cierpisz. Była wyśmiewana, znieważana, czyniono z niej głupca i, co gorsza, oskarżano ją o oszustwo, tak jakby mówiła kłamstwa.

Mnie także nazywano kłamcą. Mnie także wyśmiewano. Mówiono, że jestem zwodzicielem, oszustem i jestem przeciwko Słowu Bożemu. Znajdowali każdy pretekst, aby udowadniać, że jestem oszustem. Posługiwali się nawet świętym Słowem Boga, Mojego Ojca Przedwiecznego, aby usiłować udowodnić, że to, o czym mówiłem, zaprzecza Pismu Świętemu.

Każdy może powiedzieć, że reprezentuje Słowo Boga. Bardzo niewielu, którzy mówią, że otrzymują Słowo Boga, jest traktowanych poważnie. Zazwyczaj są lekceważeni. Ale ci, którzy twierdzą, że mówią w Moim imieniu, a jednak tak naprawdę nie mówią, i którzy celowo szerzą kłamstwa, są zwykle oklaskiwani i przyjmowani z powodu podstępnego wpływu szatana. W przypadku prawdziwego proroka taka jest Moc Mojego Głosu, że spotka się on z bardzo silnym odzewem. W takich wypadkach ludzie albo przyjmą Moje Słowo z miłości do prawdy, albo natychmiast się Mnie wyprą.

Ci, którzy Mnie przyjmą, odczują, jak Moja Miłość dotknie ich dusz w sposób, który rozpali ich serca tak, że nie będzie powrotu. Ci, którzy Mnie odrzucą, nie zignorują Mnie. Będą Mnie natomiast wyśmiewać i oczerniać Moje święte Słowo z brutalnością sprzeczną z tymi cnotami chrześcijańskimi, które, jak twierdzą, posiadają. Będą się Mi sprzeciwiać, mówiąc, że Moje święte Słowo zaprzecza Słowu Boga. Oni nie rozumieją, dlaczego Moje Słowo spotyka się z tak potężnym odzewem. Byli kuszeni przez szatana i tego nie wiedzą. Dopuścili do uśpienia swoją czujność i pozwolili mu przesłonić ich miłość do Mnie.

Nikt nie zlekceważy Mojego Słowa. Nie może. Bo tak czy inaczej spotka się ono z odzewem – czy będzie on z miłości, czy z nienawiści.


Wasz Jezus

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl/…c-mowiac-ze-moje-swiete-slowo-zaprzecza-slowu-boga
wordpress.com/…ing-that-my-holy-word-contradicts-the-word-of-god/
CÓRKA MARYI
"Oni nie rozumieją, dlaczego Moje Słowo spotyka się z tak potężnym odzewem. Byli kuszeni przez szatana i tego nie wiedzą. Dopuścili do uśpienia swoją czujność i pozwolili mu przesłonić ich miłość do Mnie.

Nikt nie zlekceważy Mojego Słowa. Nie może. Bo tak czy inaczej spotka się ono z odzewem – czy będzie on z miłości, czy z nienawiści."