Clicks1.3K
dominikguzman
1
Čipovanie vo Wisconsine a kontrola pôrodnosti na diaľku. Dovolil som si preložiť krátke video z Infowars.com o čipovaní zamestnancov vo Wisconsine, titulky som lepšie nastaviť nevedel, dúfam sa to …More
Čipovanie vo Wisconsine a kontrola pôrodnosti na diaľku.

Dovolil som si preložiť krátke video z Infowars.com o čipovaní zamestnancov vo Wisconsine, titulky som lepšie nastaviť nevedel, dúfam sa to bude dať čítať, prípadne si video stopnite.
ľubica
Možnosť voliť poštou má v USA dlhú tradíciu. Malo to ten zmysel, aby kovboj z Montany nemusel ísť dva dni na koni do najbližšieho mesta, tak mohol poslať svoj hlas vopred dostavníkom. Platilo, že sa započítajú všetky hlasy doručené do polnoci 3. novembra. Dnes však s odvolaním na Covid demokrati v štátoch, ktoré ovládajú, presadili rôzne doplnenia. Napríklad v Pennsylvanii si schválili, že …More
Možnosť voliť poštou má v USA dlhú tradíciu. Malo to ten zmysel, aby kovboj z Montany nemusel ísť dva dni na koni do najbližšieho mesta, tak mohol poslať svoj hlas vopred dostavníkom. Platilo, že sa započítajú všetky hlasy doručené do polnoci 3. novembra. Dnes však s odvolaním na Covid demokrati v štátoch, ktoré ovládajú, presadili rôzne doplnenia. Napríklad v Pennsylvanii si schválili, že hlasy môžu prichádzať až do 12. novembra 2020.

Ak teda výsledok volieb v tomto štáte nebude priaznivý, môžu ešte skoro dva týždne po voľbách demokrati naháňať voličov a posielať ich hlasy poštou. Republikáni to napadli na súde s tým, že platiť môžu len hlasy, ktoré budú doručené do polnoci 3. novembra. Pennsylvánsky súd to zamietol, rozhodovať bude najvyšší súd.
Demokrati (BIDEN) však podľa všetkého zásoby takýchto hlasov majú pripravené. Jedná sa o zoznamy mŕtvych ľudí, ťažko chorých pacientov, väzňov, či migrantov, na ktorých mená vyplnili hlasovacie lístky a tie v prípade potreby vrhnú do volebných miestností.
Presne to sa stalo vo Wisconsine a Michigane, kde pri 90% spočítaných hlasov, keď viedol Trump, sa náhle spočítavanie v noci prerušilo. Potrebovali zistiť koľko hlasov im ešte chýba. Ráno už boli na mieste doručené obálky s potrebným počtom hlasov, z ktorých 200 tisíc bolo za Bidena a ani jediný za Trumpa! Počet hlasov pritom prevyšoval počet registrovaných voličov. Napríklad v Nevade to má byť až 125%! V Michigane a Wisconsine 105%.
Trumpovci však budú mať ťažké odhaliť, ktoré hlasy prišli až po polnoci, keďže ich už v okrskoch otvorili a obálky zahodili. Vylúčiť tak budú môcť len neregistrovaných voličov a mŕtve duše, nie tých, ktorých hlasy prišli po skončení volieb.
Ak toto Bidenovcom prejde, rovnakého spôsobu hlasovania poštou sa dočkáme aj v európskych krajinách, kde všetky voľby začnú vyhrávať napríklad neomarxisti. Teraz záleží či FBI a súdy začnú konať, ale zdá sa že Trump na svojej strane nemá nikoho okrem svojich voličov. Proti nemu stojí celá štátna byrokracia, finančníci z Wall Street, najväčšie technologické spoločnosti a Hollywood. Všetci ktorí bohatnú na obchodovaní s Čínou na úkor Ameriky, proti čomu tak Trump bojoval.
hlavnespravy.sk/…zeni-za-volebny-podvod/2340724
----------------------------------------------
no jednoducho vo Wisconsine to už majú vyskúšané, vedia elegantne v noci prerušiť spočítavanie, aby zistili koľko lasov im ešte chýba, a je im jedno , že počet hlasov prevyšuje počet registrovaných voličov, hlavná vec že hlasy mrtvych , ťažko chorých , vazňov, migrantov sa započítajú.... šikovní tí Wisconsinčania, no nie?Co dalšího chystá globální Bestie