csk.news
62.1K

Štyria kardináli a sedem biskupov sa postavilo

Štyria kardináli Sarah, Müller, Zen a Pujats a sedem biskupov Viganò, Negri, Peta, Schneider, Lenga, Gracida a Laun uviedli na VeritasLiberabitVos.info (7. mája) „Výzvu pre cirkev a svet“. Pripojili …More
Štyria kardináli Sarah, Müller, Zen a Pujats a sedem biskupov Viganò, Negri, Peta, Schneider, Lenga, Gracida a Laun uviedli na VeritasLiberabitVos.info (7. mája) „Výzvu pre cirkev a svet“.
Pripojili sa k nim intelektuáli, lekári, novinári a právnici. V katolíckej cirkvi je viac ako 5000 biskupov. Odvolanie odsudzuje, že koronavírus sa používa na obmedzenie občianskych práv vrátane slobody uctievania, prejavu a pohybu.
Podľa prelátov vytvorili "mocnosti" paniku koronavírusom, aby natrvalo uložili obmedzenia slobody ovládaním ľudí a sledovaním ich pohybu. Pre nich je to „rušivá predohra k realizácii Nadvlády nad svetom“.
Hospodárska kríza spôsobená blokádou povzbudzuje zasahovanie zahraničných mocností a je pre biskupov formou sociálneho inžinierstva. Varujú pred „skrytými zámermi nadnárodných orgánov s veľmi silnými obchodnými a politickými záujmami“.
Biskupi tiež objasňujú, že je trestuhodné používať vakcíny získané z mäsa potratených detí.
#newsEwpurfcneh
ľubica
prevelka skoda ze Sarah sa vzdal!
Libor Halik
Kardinál Sarah nechce byť mučeníkom z rúk vatikánskeho Bergoglia (Františka). Arcibiskup Vigano je ochotný byť mučeníkom aj z rúk vatikánskeho Bergoglia. Sarah je zatial možno tajným učeníkom Pána Ježiša. Výzva zo 7. mája: Klamal kardinál Sarah?
Dana22
Slovensko je nevďačné?
Mlčanie okolo požehnania Krvou samotného SPASITEĽA je podozrivé.
Mal by sa sláviť ďakovný deň,bohoslužby,blíži sa sviatok Božieho Tela...a nikde nič
VIDEO a zábery
klastorbenadik.nrb.sk/…/slovensko-pozeh…
Slovensko požehnané relikviou Kristovej krvi z lietadla
Dňa 20. marca sa uskutočnil let súkromného lietadla, na ktorého palube sa okrem pilota a sprievodcu, nachádzal aj …More
Slovensko je nevďačné?
Mlčanie okolo požehnania Krvou samotného SPASITEĽA je podozrivé.

Mal by sa sláviť ďakovný deň,bohoslužby,blíži sa sviatok Božieho Tela...a nikde nič

VIDEO a zábery

klastorbenadik.nrb.sk/…/slovensko-pozeh…

Slovensko požehnané relikviou Kristovej krvi z lietadla
Dňa 20. marca sa uskutočnil let súkromného lietadla, na ktorého palube sa okrem pilota a sprievodcu, nachádzal aj generálny vikár Nitrianskej diecézy a rektor baziliky sv. Benedikta v Hronskom Beňadiku, Mons. Peter Brodek s relikviou Kristovej krvi.

Posádka so vzácnou relikviou preletela trasu Nitra – Trenčín – Banská Bystrica – Nové Zámky – Nitra. Počas letu bolo udeľované požehnanie na všetky svetové strany, celej krajine a jej obyvateľom, chorým, lekárom, zdravotníkom, záchranárom, vojakom, či policajtom, na úmysel odvrátenia epidémie koronavírusu.
Dana22
obyčajná veriaca žena
A takéto vakcíny sa používajú aj v Slovensku! A pred časom, keď vznikla kvôli tomu polemika, to biskupi obhajovali!
PetraB
Takové vakcíny se používají VŠUDE na světě. Bez vyjímky.