Clicks434
CÓRKA MARYI

ZAPROSZENIE DO UDZIAŁU W OGÓLNOŚWIATOWYM SPOTKANIU KRUCJATY MODLITWY ZA KOŚCIÓŁ KATOLICKI

Drodzy wojownicy Krucjaty Modlitwy i wszyscy, którzy chcą dołączyć do modlitwy za Kościół katolicki, zapraszamy do udziału w ogólnoświatowym spotkaniu Krucjaty Modlitwy 13 lutego 2021 roku o godz. 14:00, polskiego czasu.

Tematem tego ogólnoświatowego spotkania Krucjaty Modlitwy to „Wielkie Odstępstwo w Kościele”.

Link do rejestracji: zoom.us/…ster/WN_IIWM6FUsQuuhrT2UXxopzA


Najświętsza Maryja Panna objawiła nam, że wkrótce wypełnią się jej proroctwa o Kościele dane w Fatimie i La Salette. Wrogowie Boga stworzą nową jedną światową religię, która porzuci Prawdziwą Wiarę i przeprowadzi atak na Sakramenty, zwłaszcza Najświętszą Eucharystię.

W tym globalnym spotkaniu modlitewnym Krucjaty Modlitwy dowiemy się więcej o wielkim odstępstwie dokonującym się w Kościele i o tym, co wrogowie Boga dalej będą starali się czynić, aby zgubić dusze i doprowadzić je do piekła.

Będziemy modlić się jako jedna rodzina „Jezus do ludzkości” o przetrwanie naszego Kościoła katolickiego - w szczególny sposób za nasze duchowieństwo, zakonników i zakonnice, aby pozostali wierni prawdziwemu nauczaniu naszego Pana Jezusa Chrystusa i cały czas karmili ludzi Chlebem Życia ( Słowem Bożym ), a kapłani udzielali wiernym Sakramentów w sposób, jaki powinni udzielać.

To ogólnoświatowe spotkanie modlitewne odbędzie się po angielsku, ale podczas tego wydarzenia będą pomagać także tłumacze, na żywo prowadząc modlitwy w różnych językach, to jest w rumuńskim, chińskim, duńskim, włoskim, portugalskim, koreańskim, węgierskim, wietnamskim, francuskim i hiszpańskim (tym razem języka polskiego nie będzie, ale przecież i tak możemy włączać się w modlitwę, modląc się sercem i w duszy).

Zjednoczmy się wszyscy jako globalna Armia Reszty, dołączając to tego ogólnoświatowego spotkania modlitewnego, podczas którego będziemy się modlić Różańcem świętym, Koronką do Bożego Miłosierdzia, a także Modlitwami Krucjaty, by pomóc ratować dusze.

Nich Bóg nas wszystkich błogosławi!

____________________________________________________

Zaprośmy wszystkich do udziału w tym spotkaniu modlitewnym. Podzielmy się otwarcie linkiem do rejestracji z wszystkimi potencjalnie zainteresowanymi.

Spotkania są na zoomie.

Jak się zarejestrować i połączyć na spotkania w programie zoom?
Aby się zarejestrować na seminarium albo spotkanie modlitewne, należy na stronie rejestracji wpisać swoje dane i kliknąć przycisk „Register”.
First Name – imię
Last Name – drugie imię / nazwisko
Email Address – adres mailowy
Confirm Email Address – potwierdź adres mailowy
Country / Region – wybieramy „Poland” (Polska)

Po tym kliknięciu otrzymamy maila z potwierdzeniem rejestracji. Sprawdźmy także folder “spam” w skrzynce pocztowej, czasami też maile potrafią dojść z pewnym opóźnieniem.

Aby się połączyć na spotkanie, należy odnaleźć w otrzymanym mailu słowa „Click Here to Join” (co oznacza: „Kliknij tutaj, by się połączyć”) i kliknąć na nie. Zostaniemy przekierowani najpierw – kto jeszcze tego nie uczynił – do ściągnięcia i instalacji programu zoom, za pomocą którego połączymy się na spotkanie (można to uczynić wcześniej, by nie zostawiać sobie tego na ostatnią chwilę). Potem, po ponownym kliknięciu na słowa „Click Here to Join” zostaniemy przekierowani na spotkanie.

Zachęcamy do połączenia się na spotkanie kilka minut przed czasem, by uczynić to na spokojnie i być przygotowanym.

Po wejściu na spotkanie należy na dole po lewej kliknąć na ikonkę mikrofonu „Join audio” i potem słowa „Call over Internet”, by podłączyć głos, inaczej nie będziemy nic słyszeć.

Można też połączyć się za pomocą zwykłego połączenia telefonicznego. Należy zadzwonić na wybrany lokalny numer telefonu: 22 398 7356, 22 306 5342, 22 307 3488

Po połączeniu się zostaniemy po angielsku poproszeni o podanie numeru spotkania i zatwierdzenie go krzyżykiem (dla polskich spotkań codziennych jest to 95327393434, dla międzynarodowych i większych polskich spotkań organizowanych raz na kilka tygodni numer spotkania podany jest w mailu otrzymanym po rejestracji jako Meeting ID albo Webinar ID).

Po wprowadzeniu numeru i krzyżyku musimy chwilę poczekać, aż dołączymy do spotkania, aż gospodarz wpuści nas na nie.