26:49
Różaniec ks. Dominik Chmielewski ks. Teodor tajemnice RADOSNE z rozważaniami nowenna pompejańska. Od 13 maja do 5 lipca 2020 r. odbywa się wielka nowenna pompejańska w intencji nawrócenia grzeszni…More
Różaniec ks. Dominik Chmielewski ks. Teodor tajemnice RADOSNE z rozważaniami nowenna pompejańska.

Od 13 maja do 5 lipca 2020 r. odbywa się wielka nowenna pompejańska w intencji nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy. W tę wymagającą 54-dniową modlitwę włączy się kilkanaście tysięcy osób, w tym kilkadziesiąt zgromadzeń męskich i żeńskich.

To kolejny film z nagranym różańcem z serii recytowanych różańców z ks. Dominikiem i ks. Teodorem, którą chcielibyśmy, by pomogły w odmawianiu nowenny. Wkrótce kolejne udostępnienia - subskrybuj kanał z dzwoneczkiem, by otrzymywać powiadomienia o kolejnych pomocach do modlitwy różańcowej, zwłaszcza, gdy pojawi się wersja z rozważaniami.

Realizacja: Dariusz Mróz, Darmari studio w Oleśnicy, Darmari Studio Dariusz Mróz Oleśnica nagrania

Najczęściej zadawane pytania nt. nowenny i odpowiedzi na nie znajdziesz tutaj: teobankologia.pl/nowenna-13-maja-2020/

Kalendarz pdf do wydruku pomocny do trzymania porządku i dyscypliny znajdziesz tutaj: Kalendarz nowenny | Teobańkologia

Połączone siły ks. Dominika Chmielewskiego i ks. Teodora, z błogosławieństwem i patronatem ks. bpa Andrzeja Siemieniewskiego - efektem tego będzie wielka nowenna pompejańska w intencji nawrócenia grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy. 13 maja - 5 lipca. Dołącz do nas i módl się z nami. Poniżej więcej informacji jak do nas dołączyć, więcej pytań możemy zadawać w komentarzu.

Nasza taktyka jest następująca - sam muszę zapłonąć wiarą, by zapalać innych. Sam muszę zobaczyć, ile "gnoju grzechu" wokół mnie i we mnie, by zabrać się za swój grzech i potem za "nawracanie innych". Ta nowenna, którą wspólnie proponujemy jest to modlitwa również za Twoich najbliższych, modlitwa we wspólnocie o to, by Twoja rodzina się nawróciła. Stajemy w postawie pokory, że nie jesteśmy lepsi od tych, którzy w naszej ocenie potrzebują nawrócenia.

Zachęcamy do subskrypcji kanału ks. Dominika Chmielewskiego:
youtube.com/channel/UCs2k0L77EbuFOask7s3CQCQ

Jeśli zdecydujesz się wziąć udział w nowennie, weź koniecznie udział w ankiecie: JEDEN RAZ kliknij w tym linku "wezmę udział w nowennie", potem wciśnij "głosuj". Pomoże to nam oszacować skalę naszej wspólnoty wspólnie modlącej się w jednej intencji.
Ankieta | Teobańkologia

Jeśli chcesz modlić się z nami i mieć bieżące informacje dołącz do wydarzenia na facebook`u, by otrzymywać więcej informacji:
Log into Facebook

A teraz opcje niekonieczne:
Możesz napisać w komentarzu swoją deklarację, że modlisz się z nami w tej intencji. Możesz zadać pytanie, wkrótce na kanale znajdą się pytania i odpowiedzi dotyczące tej nowenny pompejańskiej.

Polub fanpage, związany z tą nowenną w dniach 13 maja-5 lipca 2020 r.
Wielka Swiatowa Nowenna Pompejanska

Możesz do nas dołączyć w trakcie trwania tej nowenny - rozpocznij ją po prostu w tej samej intencji co my - o nawrócenie grzeszników, spośród których ja jestem pierwszy. Możesz zadeklarować się w komentarzu. Jeśli zaczynasz póżniej niż 13 maja to również skończysz póżniej niż 5 lipca, pamietaj o tym :)

Jeśli chcesz pomóc sobie w modlitwie, poniżej propozycja:
youtube.com/playlist?list=PLEmXQfHVFm_iL-xa5mlHFMDPT2HApdxzW

Zajrzyj konieczne na inne social media teobańkologii:
TeoBańkologia
Kapłańskie błogosławieństwo
instagram.com/accounts/login/

Odwiedź profile partnerów wydarzenia:
Pogłębiarka
youtube.com/channel/UCqn1lb_mNgrpAOGLEc1YGwQ

Moc w Słabości
youtube.com/channel/UC8Yz3IG2LLMKD21xs7_s_9A

Cudowna
facebook.com/projektcudowna/

Urzekająca
facebook.com/Rozaniecbezgranic/

Początek wieczności
youtube.com/channel/UC6t3U_MVHFvHHMLmwHXfYow

Różaniec bez Granic
facebook.com/Rozaniecbezgranic/

Serce z Nieba

youtube.com/channel/UCZQ0VAe18ZXwAB-y9h7MY3w

Ku Bogu
youtube.com/channel/UCL0WiIwugwTXU5YBFvatbNg

Zawierzam Maryi
Zawierzam Maryi

Wesprzyj rozwój inicjatyw Teobańkologii, m.in. nowych coverów diakonii.
Teobańkologia