dyk
144.5K
06:48
KONIEC SLOVENSKEJ CESTY? Mečiar nás varoval... Mečiar nás varoval. Kto mal vtedy vedieť, ako to beží v politike? Keby sme vedeli to čo vieme teraz...ale už je neskoro...síce Boh je ešte záchrana :-)More
KONIEC SLOVENSKEJ CESTY? Mečiar nás varoval...
Mečiar nás varoval. Kto mal vtedy vedieť, ako to beží v politike? Keby sme vedeli to čo vieme teraz...ale už je neskoro...síce Boh je ešte záchrana :-)
zaba
@dyk: Jako nás podvedli světské elity, tak teď nás zradí ty církevní. Jít věrně za papežem lze jen v tom smyslu, že témata, která vytáhne, zpracuji dle odvěkého neměnného učení a tak posílím svou víru. U tohoto papeže mám skoro jistotu, že témata, která vytahuje, je opravdu nutné znovu promyslet a oživit původní moudrost katolických dogmat. Při tom se nesmím nechat svést širokou cestou …More
@dyk: Jako nás podvedli světské elity, tak teď nás zradí ty církevní. Jít věrně za papežem lze jen v tom smyslu, že témata, která vytáhne, zpracuji dle odvěkého neměnného učení a tak posílím svou víru. U tohoto papeže mám skoro jistotu, že témata, která vytahuje, je opravdu nutné znovu promyslet a oživit původní moudrost katolických dogmat. Při tom se nesmím nechat svést širokou cestou, kterou dláždí všichni, co každý Františkův podnět rozvíjí v duchu "novosti", kterou on, zdá se, podporuje. Katastrofu fašismu nakonec dotáhli do své zrůdnosti nikoli ti, kdo ji rozjeli (Hitler), ale ti kdo Hitlera nekriticky rozvíjeli (třeba Heydrich a jeho dotažení eliminace židů jejich přímou fyzickou likvidací). Antikrista dle Zj 13 11-18 nakonec nainstaluje pokažený duchovní svět, který začne vzhlížet místo k učení Pána Ježíše k tomu, jak Ježíšovo učení přizpůsobit tomuto modernímu světu, abychom konečně přestali tomuto světu vadit v jeho úžasném rozvoji.
Caesar
gloria.tv/p/89332%27
gloria.tv/p/170359%27
gloria.tv/p/173658%27
George SorosLidská zrůda a podlidská bestie, kterou k sobě ani
cert v pekle nechce, inak by davno zdechl
alino
Toto je dobrá otázka: Prečo radšej neinvestujú v krajinách, kde je najväčšia chudoba? 👍
alino
Nobody a ty čítaš aj katechizmus? A ktorý?
dyk
Nemôžem tu teraz písať celú knihu, ale ekonomika je to podstatné, cez čo sa budú národy ovládať.
dyk
Soroš a jeho kolegovia potrebujú globálnu ekonomiku na to, aby globálne mohli ovládať celý svet a tak ho pripraviť na vystúpenie Antikrista.
Soroš a všetci, ktorí na Slovensku s ním spolupracujú, chcú zničiť v prvom rade Slovanov, potom židov a nakoniec celý svet, lebo je to plán diabla, ktorí nenávidí všetko, čo stvoril Boh.
Iba vernosť Pápežovi nám pomôže prejsť túto ťažkú cestu. Nehovorím …More
Soroš a jeho kolegovia potrebujú globálnu ekonomiku na to, aby globálne mohli ovládať celý svet a tak ho pripraviť na vystúpenie Antikrista.
Soroš a všetci, ktorí na Slovensku s ním spolupracujú, chcú zničiť v prvom rade Slovanov, potom židov a nakoniec celý svet, lebo je to plán diabla, ktorí nenávidí všetko, čo stvoril Boh.
Iba vernosť Pápežovi nám pomôže prejsť túto ťažkú cestu. Nehovorím, že prežiť, lebo bude veľa obetí, ale prejsť k Otcovi.
One more comment from dyk
Peter(skala)
niečo o Sorošovi: www.youtube.com/watch
Peter(skala)
niečo o Mečiarovi: www.youtube.com/watch
One more comment from Peter(skala)
Peter(skala)
Mečiar to vedel, podobne ako Putin vedel o komunistoch ... človek, ktorý sa dá na takuto cestu, spozná aká je ... otázne je, čo s tým urobí.
Spomenul som si pritom na mafiana Černaka:
ten tiež vie, odkial vietor fuka a vedel to aj predtým, lenže urobil s tým niečo až teraz, ked mu hrozi doživotie a utrpenie vo väznici. Spieva pravdu o tom, kto za tým všetkým bol, je atd.. ale to ho neospravedlnuje …More
Mečiar to vedel, podobne ako Putin vedel o komunistoch ... človek, ktorý sa dá na takuto cestu, spozná aká je ... otázne je, čo s tým urobí.

Spomenul som si pritom na mafiana Černaka:
ten tiež vie, odkial vietor fuka a vedel to aj predtým, lenže urobil s tým niečo až teraz, ked mu hrozi doživotie a utrpenie vo väznici. Spieva pravdu o tom, kto za tým všetkým bol, je atd.. ale to ho neospravedlnuje. Len poukazuje na fakty, ak nepočitame nejake tie pridane dezinformacie.

Faktom je, že zabil viacero ludí a s nim aj tí, ktorých menoval, ale dnes ho to nerobí svätým lebo to robi zo strachu pred svetským nie však Božím trestom
Faktom je, že Putin bol tajným agentom KGB ale dnes ked kritizuje komunizmus, tak ho to tiež nerobí svätým... lebo to robi kvôli prestigio a nevyznava svoj hriech
Faktom je, že Mečiar vedel kto bol za podvodom privatizacie a predsa jeho svedectvo ho neospravedlnuje, pretože si ani nepriznal vinu.

...a to sa týka všetkých 3, pretože všetci zvaluju vinu na druhých, len nie na seba.
dyk
Pravdu povediac. Keď sa to tak vezme, tak i keby nám vtedy povedal pán Mečiar presne polopatisticky, čo sa deje a pripravuje, verili by sme mu? Nie. Vtedy sme ešte nič nevedeli o tom, čo sa deje v pozadí politiky a o snahách nejakých slobodomurárov zničiť Cirkev a národy. Ja som to pochopil asi pred desiatimi rokmi a od vtedy sa len čudujem, čo všetko sa deje a je možné, keď sú národu skrývané …More
Pravdu povediac. Keď sa to tak vezme, tak i keby nám vtedy povedal pán Mečiar presne polopatisticky, čo sa deje a pripravuje, verili by sme mu? Nie. Vtedy sme ešte nič nevedeli o tom, čo sa deje v pozadí politiky a o snahách nejakých slobodomurárov zničiť Cirkev a národy. Ja som to pochopil asi pred desiatimi rokmi a od vtedy sa len čudujem, čo všetko sa deje a je možné, keď sú národu skrývané a zatajované skutočnosti, ktoré sú dôležité k tomu, aby prežil. Média sú naozaj mocná zbraň a kto sa na ne aj teraz pozerá ako na neomylné a ako na tie, ktoré nám približujú skutočnosť, tak zle dopadne.
Teraz naozaj nám zostáva jediné a to - "Nakoniec Moje Nepoškvrnené Srdce zvíťazí."
...
Od 5:15 min.
warez
henta šplouchá Vám na maják? Hus bol nekajúci a zatvrdlivý heretik a jeho hnutie zničilo a rozvrátilo Čechy. Husiti - vrahovia. Máte riadne zatmenie.
+Joseph+
jsem rád že babička Chrástecká tak všechno odhalila v plné nahotě a schizmatika označila za svatého, vím že to není z vaší hlavy, ale ten od koho pohoršení přichází, by si měl hledat mlýnský kámen
+Joseph+
Soros hájí peněženky Ročildů a Vladko Rokefélerů