sters

Od dziś nowe obostrzenia. Wszytko, co musisz wiedzieć

17.10.20, 09:00Fot. via Wikipedia, CC 0 Od 17 października w całym kraju wprowadzamy nowe narzędzia do walki z koronawirusem. W zależności od rozwoj…
Augustyn z Hippony
jedyne co wprowadzono to narzędzia do wali z narodem i Kościołem w Polsce. Najsmutniejsze, że kler dołączył do tej walki i jak powiedziała pewna pani: "jest po złej stronie historii".
Pociesza tylko, że tak dobrze wreszcie widać skutki reform po Vaticanum II, jego destrukcyjny charakter dla Kościoła i wiary katolickiej.
V.R.S.
Nie muszę wiedzieć. A patrząc na tutejszą stronę główną straszącą przerażonych i tak ludzi czuję się jak biblijny Hiob na kupie gnoju.
justuss
jac505
Podstawą rozpoznawania wirusa i tej całej epidemii są śmiechu warte "testy" PCR, które gdyby przy ich pomocy szukać genów człowieka znajdzie je u szympansa, leniwca, psa, banana, ślimaka. Taki to jest test ! KPINA Z LUDZI ! Panie Jezu przyjdź !
BeatkaS
Szkoda, że wszyscy się temu poddajemy... Gdyby większość się sprzeciwiła - maseczkom, testom, obostrzeniom... nie pozwalaliby sobie na coraz to nowsze i wymyślniejsze obostrzenia i zastraszania.
jac505
W tym jest problem, że nie żyjemy w zgodzie tylko wymądrzamy się jeden przez drugiego, wywyższamy, że wiemy lepiej. Brakuje nam pokory i nie potrafimy współdziałać, jednoczyć się. Każdy ma swoje zdanie i boi się, że jak zacznie akcję to nikt nie przyjdzie mu z pomocą, nie będzie chciał się narazić. Pozdrawiam